Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

O man dar baisokabūtųlauke laikyti. O nakčiai kaip ši apdengi ?
Atsakyti
Nedengiu blush2.gif Jaunučius, gležnučius augaliukus lepinu ir saugau, bet šiltnamyje, kur naktį dabar temperatūra ir iki kokiu 7°C nukrenta, jauciasi puikiai. O vyresnėlės net trumpalaikes šalnas lauke atlaiko smile.gif
Atsakyti
KAip grūdini tu savasias tongue.gif Aš šiandien vienai valandai buvau ištempus pro duris. Tai dabar bandysiu kasdien po truputį pailginti laiką, kad priprastų.
Atsakyti
Labas vakaras. Bandziau brugmansija uzaugint is seklu. Sodinau vasari .Is penkiu seklyciu isdygo tik viena. Dabar ji puse pirsto dydzio ir su penkiais lapeliais. Lyg leidzia ir sesta. Ji tokia smulkute, bet kad stiebtusi daugiau nesimato. Kazin ar isaugs daugiau? Gal kas daugino is seklyciu? Ar greit subujojo?
Atsakyti
mano durnaropiu seklytes dar nesudygo. laukiu dar smile.gif . o is kur tu kinrozyte seklas pirkai? ir per kiek laiko tau sudygo?
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2008 04 25, 23:11)
Ji tokia smulkute, bet kad stiebtusi daugiau nesimato. Kazin ar isaugs daugiau?


Ar persodinai ją? Ar taip ir auga vazonėlyje, kuriame pasėjai? Brugmansijos kaip pomidorai, jų daigeliai mėgsta "keisti aplinką". Taipogi ir trąšas - nedidelėm dozėm, bet daigeliams - porą kartų per savaitę lieti, o paaugus galima vos ne kasdien smile.gif
Atsakyti
Mano dičkės jau lauke. Mat vyras į jų vietą sofutę sugalvojo pastatyt. Ir ištempė ant laiptų. Kudakavau dar, kad šakės mano gėlytėms. Bet jau trečia diena puikiai laikosi.Sakiau,kad žiedpumpurius sukrovė. Bet kaip išlindo tokie mažyčiai, taip ir stovi vietoje. Kaip kruopos.

Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 04 28, 11:40)
Ar persodinai ją? Ar taip ir auga vazonėlyje, kuriame pasėjai? Brugmansijos kaip pomidorai, jų daigeliai mėgsta "keisti aplinką". Taipogi ir trąšas - nedidelėm dozėm, bet daigeliams - porą kartų per savaitę lieti, o paaugus galima vos ne kasdien smile.gif


Brugmansijoms, bent jau didelėms, patinka daug drėgmės, nes kai karšta per lapus daug išgarina. Tai laistom po kelis laistytuvus kasdien vasarą smile.gif o tręšiam paprasčiausia salietra smile.gif ir labai joms patinka smile.gif
Atsakyti
O tręšiant salietra neišeina kaip sakant į lapus. Žydi gausiai?
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 05 02, 12:24)
O tręšiant salietra neišeina kaip sakant į lapus. Žydi gausiai?


Tikrai gausiai smile.gif
O, kad dar gausiau žydėtų, reik stiebelių viršūnėles nupjaustyt. Ir šakojasi daugiau, ir gausiau žydi, ir tą nupjautą šakelę įkišus į žemę galima prisidaugint smile.gif Labai gerai prigyja smile.gif
Atsakyti
Turi omeny genėjimą pavasarį? Ar pastoviai augant kas kiek laiko nugnybti viršūnėles?
Atsakyti
Mes jas dauginam, tai kai pritrūkstam ir laužom viršūnėles smile.gif Ir mum gerai, ir jom smile.gif Manau ir pavasarį šito turėtų užtekt.
Atsakyti