Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

Šias turiu ir aš, pavasariau galėsiu ir auginiais pasidalinti.
O ar matėte, kokių žavių "jaunesniųjų pusseserių" turi brugmansijos?
Tai Iochromos, štai koks grožis...
http://www.strangewo...ngs.com/118.htm
ir kiek rūšių...
http://www.arghyagar...om/iochroma.htm
Atsakyti
Labai nuostabios thumbup.gif .Norėčiau ir aš tokių ,tik va gaila ,kad per žiemą neturiu ,kur išlaikyti.Gerai būtų ,kad jos šaltį pakestų.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 04 02, 18:40)
Manosios Brugmansijos jau beveik savaitė kaip šiltnamyje stikliniam gyvena. Nešildomam. Saulėtomis dienomis labai patenkinos atrodo. Vakare dar apgaubiu agroplėvele, tai ir naktis vėsias pakenčia. Auga, naujus lapelius skleidžia, džiaugiasi šviesa, nes žiemoja tai tamsiam garaže.

as tokia minti irgi turejau isnest i stiklini siltnami, tik labai bijau kad nesusaltu fear.gif , dabar namie taip graziai atsigaudineja

Labai grazios tos "jaunesnes pusseseres" bigsmile.gif , jau kaip papuostu kiema.....
Atsakyti
O mano viena šaka mutavo tongue.gif Turbūt iš protėvių atsiminė , kad kažkas tokius dantytus lapukus turėjo. Šiaip visi visada lapai ovalūs. Bet mačiau , kad ir tokiais dantytais lapais yra veislių. O RS forume žiūrėjau kažkas iš Amerikos kookią grožybę siunčia - geltoną pilnavidurę. Laukiu nesulaukiu kada Kile savo naujaisiais žiedukais galės mūsų akytes pavaišinti tongue.gif

O čia mano karpytalapė
user posted image
Atsakyti
Kaži, kaip visus fitosanitarinius reikalavimus aplenkia, siųsdami gėlytę iš JAV? Na, gal ir galima būtų sėklyčių paslapčiom kaip nors atsiųsti blush2.gif
O manosios "gražuolės" ne tik žiedeliais, bet ir lapeliais dar nedžiugina, priešingai, meta visus turėtus. Nekantri aš, paskubėjau, reikėjo gegužio palaukt, kada jomis jau atbudusiomis prekiauja... bet vilties neprarandu smile.gif
O lapelių karpytų ir pas mano brugmansijas pasitaiko, bet nemanau, kad čia kokia mutacija. Kiek išsiaiškinau, lietuvoj paplitusios nehibridinės rūšys, todėl net dauginanat sėklytėmis, bent teoriškai, pasikeisti nei lapai, nei žiedai neturėtų.
Atsakyti
O vat as turguj radau pilnaviduriu geltonu pasisejau, man panasu i brugmansija, o pardaveja pareiske kad cia durnarope bet ji daugiamete, tai kaip cia gali buti? g.gif
beje maniske vazonelyje brugmansija numete paskutini lapeli ir stovi vietoje, visa ziema ji buvo kambary rudeni inesus namo labai atsigavo augt pradejo, o dabar stagaras beliko, gal kas galit patarti kas negerai? blink.gif
Atsakyti
Persodink, pažiūrėk kaip šaknys. Jei gerai atrodo,tai turėtų sulapoti. Gal ramybės periodo užsimanė g.gif ?

O pas mus pumpurėliai užsimezgė. Dar kaip kruopytės mažulės,bet kišu nosį kasdien, tai ką nors ir atrandu. Dar amarai apipuolė. Purškiau su actara, vaikus išvarius. Tai regis sunaikinau bjaurybes.

Kaip KIlės gražuolės? Turėtų jau taip pat bujoti.
Atsakyti
Šiandien jau išnešėm savo veteranes i lauką. Jau 6 metus augintos, 150 L kubiluose - 4 vyrus teko i talką pasitelkti. Tai šitosios dvi dar tik pamatė dienos šviesą, stiebai belapiai smile.gif Kitos - šiltnamyje labai puikiai jaučiasi, bujoja, nors pumpurais, net visą žiemą "lapuotos" buvusios nedžiugina. Bet tos, siųstos iš prancūzijos... Baltoji pilnavidure laikosi neblogai, augina naujus lapelius. Bet ji candida rusies, lapeliai smulkesni, truputį pūkuoti. Daug menkesnė nei kitos mano auginamos. O oranžinė trigubu žiedu, berods, neatlaikė mano rūpestingumo... "Vytelė" visai nudžiūvo, šaknys trapios. Nors dar laukiu "stebuklo".
Šiandien moteriškė mugėje Kaune, prie "Senukų", prekiavusi paprastom geltonom, pasakojo, kad Vilniuje, gėlių bazėje matė geltonų ir violetinių pilnavidurių. Bet iš jos pasakojimų panašu, kad tai vienmetės daturos, tokios kurių sėklas platina "shetelig". Gal kas užsukate į gėlių bazę, ir matėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 12 balandžio 2008 - 20:59
QUOTE(Kile @ 2008 04 12, 20:58)
Šiandien moteriškė mugėje Kaune, prie "Senukų", prekiavusi paprastom geltonom, pasakojo, kad Vilniuje, gėlių bazėje matė geltonų ir violetinių pilnavidurių. Bet iš jos pasakojimų panašu, kad tai vienmetės daturos, tokios kurių sėklas platina "shetelig". Gal kas užsukate į gėlių bazę, ir matėte?

Greičiausiai taip ir bus unsure.gif Man ne kartą teko girdėti kaip turguje aiškina, kad jos daugiametės ir labai įsižeidžia, jei pasakai, kad vienmetės tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(rramii @ 2008 04 03, 11:56)
as tokia minti irgi turejau isnest i stiklini siltnami, tik labai bijau kad nesusaltu fear.gif , dabar namie taip graziai atsigaudineja

Prie pliusinės temperatūros jos tikrai nesušals mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 04 11, 19:57)
Persodink, pažiūrėk kaip šaknys. Jei gerai atrodo,tai turėtų sulapoti. Gal ramybės periodo užsimanė g.gif ?

  O pas mus pumpurėliai užsimezgė. Dar kaip kruopytės mažulės,bet kišu nosį kasdien, tai ką nors ir atrandu. Dar amarai apipuolė. Purškiau su actara, vaikus išvarius. Tai regis sunaikinau bjaurybes.

Kaip KIlės gražuolės? Turėtų jau taip pat bujoti.

gal matytusi nuotraukoj, tos kruopelytes, butu gerai pasidziaugt visom, nes as niekaip nesulaukiu doh.gif savo ziedeliu ax.gif
Atsakyti
Labas, as bandysiu daugiametes durnaropes is seklyciu, kurias parsisiunciau, isauginti. Uzsisakiau baltas pilnavidures smile.gif . Gal kas bandet jas is seklyciu augint ir galetumet savo patirtimi pasidalinti ax.gif .
Atsakyti
Labas as turguj geltonas pilnavidures pirkau, per nepilnas dvi savaites is sodintu penkiu seklyciu isdygo dvi, na nemanau kad isdygo piktzoles nes zeme pirktine, tai kaip ir neturetu but pikltzoliu, tai va turiu du daigelius kurie stovi vietoj.
Jei dar kas domina klausk. mirksiukas.gif
Atsakyti