Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

Nu mano gražuolės namo parneštos jau kokius lapus užsiaugino. Auga labai sparčiai thumbup.gif
Atsakyti
Džiugu girdėti bigsmile.gif O ar viršūnėlėse dar nesimato pumpurų užuomazgų g.gif
Atsakyti
Ne šito gėrio dar nesimato tongue.gif .
Atsakyti
Prieš savaitę dar kaip pirštas lapeliai tebuvo, o dabar kaip delnas.

user posted image
Atsakyti
pas mane dar tik kaip pirstas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(crocus @ 2008 04 02, 11:02)
Prieš savaitę dar kaip pirštas lapeliai tebuvo, o dabar kaip delnas.

user posted image

oho kokios jau grazios thumbup.gif , bet isnesus i lauka, jos lapus numeta??
Atsakyti
Ne .Jos pas mane numeta, kai rudenį iš lauko namo partempiam.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 04 02, 13:12)
Ne .Jos pas mane numeta, kai rudenį iš lauko namo partempiam.

o mano numeta g.gif , nu gal ne visai numeta bet kad sureaguoja stipriai tai tikrai: nuleidzia lapus, pageltonuoja, bet po keliu dienu atsigauna. labai nesmagu ziuret kai jos taip stresuoja unsure.gif
Atsakyti
Reikia matyt po truputį kasdien išnešant pradėti grūdinti. Ne iškartio. Tik kad sunku jas tampyt.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 04 02, 11:02)
Prieš savaitę dar kaip pirštas lapeliai tebuvo, o dabar kaip delnas.

user posted image

Oho kokios gražuolės.Mano dar nė per pus taip neatrodo.Crocus, o tai jūs jas kambaryje laikote?Aš tai verandoje, dienomis ten šilta, bet vat naktimis ,jaučiu bus per šalta.
Atsakyti
Žiemą laikau rūsy, dabar vyras parnešė į kambarį. Ir metų joms jau daug. Tik antrojai tai buvo viršutinė dalis užpraeitą žiemą nugedus ir praeitais metais ataugo iš šaknų.
Atsakyti
Manosios Brugmansijos jau beveik savaitė kaip šiltnamyje stikliniam gyvena. Nešildomam. Saulėtomis dienomis labai patenkinos atrodo. Vakare dar apgaubiu agroplėvele, tai ir naktis vėsias pakenčia. Auga, naujus lapelius skleidžia, džiaugiasi šviesa, nes žiemoja tai tamsiam garaže.
Atsakyti
http://geles.freehos...lai/datura.html
radau lietuviai brugmansijų parduoda. Mano tai tokia kaip ružava viršuje. Būtų neblogai tokią geltoną įsigyt.
Atsakyti