Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

Koks grožis bigsmile.gif O jau puokštė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
NA KILE PAS TAVE KOKIE GROZIAI ISAUGE

jai tureciau savo rusi tai ar as uzsikresciau dabar dviem apsiribosiu nes ir tas jau reikes gabenti pas tevus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 09 04, 10:11)
Na, ir pabaigai - puokštė rudeninių nakties (kol visas išglostau, vis sutemsta fotografuoti) žiedų! Pasigirkite ir Jūs, papuoškite temelę!
user posted image

bigsmile.gif swoon.gif nu koks grožis.... karsta.gif ką gi čia gali rodytis prieš tavo gražuoles wub.gif

o ta raudona kur turėjo būt, tai kaip supratau geltonai pražydo?
bet kokie medžiai......aina sau..... doh.gif
first.gif vieta ir be komentarų, Kile
Atsakyti
o as nuejau paziureti kada gi mano geltona pagaliau prazys galvojiu perilgai ji neprazysta o pasirodo ziedelius dar neiissiskleidusiu 2 kazkas nulauze verysad.gif gal dar spes kiti prazyst noretusi pamatyti kokie jie nes dar neivieno nemaciau verysad.gif
Atsakyti
Dėkui už pagyras, gi ir Jūsų augaliukai - kiekvienas kazkuo nepakartojamas...

Livai - taip, buvo sumaišytos rūšys, ir vietoj žemaūgės karpytalapės raudonais žiedais išaugo tokia, kokių jau pilnas kiemas. Bet nesigailiu, nes auga labai gražiai. Bus dar tų raudonų smile.gif

QUOTE(zylute81 @ 2009 09 04, 14:24)
o as nuejau paziureti kada gi mano geltona pagaliau prazys galvojiu perilgai ji neprazysta o pasirodo ziedelius dar neiissiskleidusiu 2 kazkas nulauze verysad.gif gal dar spes kiti prazyst noretusi pamatyti kokie jie nes dar neivieno nemaciau verysad.gif


Tos pilnavidurės lepesnės, užtenka stipresnio lietaus ir numeta pumpurus. Ne tai, kad lietus nulaužia, bet tiesiog, jei augalas labiau pajudintas, "suerzintas" ir pats meta pumpurus. Ypač nemėgsta persikraustymo (pvz. perkėlus į šiltnamį, kad šaltom naktim nevargtų ir greičiau pumpurus augintų, išvis juos numėtė). Bet, jei nebus didesnių šalnų, dar turėtų sužydėti, pernai dičkės iškentėjo iki lapkričio, nors ir buvo nedidelių šalnų, bet žiemai, lapkričio 3 d. dar genėjau šakas su besiskleidžiančiais pumurais - eji jau užmezgė, tai nebijo ir žemesnių temperatūrų, kad sužydėti.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 09 04, 15:57)
Dėkui už pagyras, gi ir Jūsų augaliukai  - kiekvienas kazkuo nepakartojamas...

Livai - taip, buvo sumaišytos rūšys, ir vietoj žemaūgės karpytalapės raudonais žiedais išaugo tokia, kokių jau pilnas kiemas. Bet nesigailiu, nes auga labai gražiai. Bus dar tų raudonų smile.gif
Tos pilnavidurės lepesnės, užtenka stipresnio lietaus ir numeta pumpurus. Ne tai, kad lietus nulaužia, bet tiesiog, jei augalas labiau pajudintas, "suerzintas" ir pats meta pumpurus. Ypač nemėgsta persikraustymo (pvz. perkėlus į šiltnamį, kad šaltom naktim nevargtų ir greičiau pumpurus augintų, išvis juos numėtė). Bet, jei nebus didesnių šalnų, dar turėtų sužydėti, pernai dičkės iškentėjo iki lapkričio, nors ir buvo nedidelių šalnų, bet žiemai, lapkričio 3 d. dar genėjau šakas su besiskleidžiančiais pumurais - eji jau užmezgė, tai nebijo ir žemesnių temperatūrų, kad sužydėti.

tai uzsimezgusiu yra smile.gif
tik jai vazonas permazas jau pasidare nes gan sparciai isaugo tai ziurek viskas atrodo gerai lyja slapa o ji ima ir isdziusta staigiai
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 09 04, 15:24)
tai uzsimezgusiu yra smile.gif
tik jai vazonas permazas jau pasidare nes gan sparciai isaugo tai ziurek viskas atrodo gerai lyja slapa o ji ima ir isdziusta staigiai


Būna gi - neprilyja į vazoną, jei išsikerojęs augalas. Aš irgi neretai juokinu praeivius su skėčiu ir laistytuvu po kiemą lakstydama... Nors lietaus vanduo - nuostabus dalykas! Brugmansijos nemėgsta kieto vandentiekio vandens, rekomenduojama net naudoti specialias minkštinančias druskas... Betgi jas visas puikiausiai pakeičia surinktas lietaus vanduo - ir tikrai matyti, kaip augalas atsigauna, švelniu vandeniu liejamas... Anokia čia ekologija šiais laikais, ypač mieste, bet augalam patinka...
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 09 04, 16:27)
Būna gi - neprilyja į vazoną, jei išsikerojęs augalas. Aš irgi neretai juokinu praeivius su skėčiu ir laistytuvu po kiemą lakstydama... Nors lietaus vanduo - nuostabus dalykas! Brugmansijos nemėgsta kieto vandentiekio vandens, rekomenduojama net naudoti specialias minkštinančias druskas... Betgi jas visas puikiausiai pakeičia surinktas lietaus vanduo - ir tikrai matyti, kaip augalas atsigauna, švelniu vandeniu liejamas... Anokia čia ekologija šiais laikais, ypač mieste, bet augalam patinka...

na taip as ir renku lietaus vandeni bet va ta kur pavasari parsiveziau dideliam vazone tai neisdziuna o ta mazam imi visai netiketai ir nuleipsta smile.gif
Atsakyti
[quote=Kile,2009 09 04, 11:11]
egleja, Gal erkutė užpuolus? Naktys neturėtų dar būt peršaltos, o jei ir peršalta, tai ir pumpurus labai meta.

kazkaip abejoju,kad erkute,nes lapai grazus nieko po jais nesimato,rudeniop ji man visada taip gelsta,as manau gal kartais vandens per mazai,nes kita kare gryzti is darbo o lapai visi nuleipia net per sirdy duoda verysad.gif

mano jau ir geltona issiskleide ryt idesiu nuotraukele mirksiukas.gif
KYLEO TEN MATAU ZIEDAS KOKS TAI VIENAS KREMINES SPALVOS,TOKS YDOMUS blink.gif
Atsakyti
Pagaliau prazydo mano is Kile pirkta brugmansija po daugybe ligu verysad.gif vargse atkentejo daug chemikalu ant galo ir cococola ir fairy vargse net lapus numete bet atsigavo ir prazydo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 09 06, 14:52)
vargse atkentejo daug chemikalu ant galo ir cococola ir fairy vargse net lapus numete

blink.gif blink.gif
o kuom sirgo??
bet svarbu, kad pasveiko ir suspėjo pražydėt thumbup.gif , o mano šiemet greičiausiai nespės verysad.gif , žiedukų jau prikrovus nemažai, bet...per trumpa vasara pas mus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Livai: 06 rugsėjo 2009 - 15:10
http://public.fotki....gmansija-1.html

Stai vienas ziedelis manosios meiles ax.gif

ispradziu uzpuole amarai bjaurybes kankinausi tik atsigavo vargsiuke tai voratinkline erkute uzpuole ta parazytesunkiausia ir buvo isvyti o padejo cococola lotuliukas.gif
Atsakyti