Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

QUOTE(Kile @ 2009 08 20, 15:28)
Vakare įdėsiu viso krūmo foto - gal apsigalvosite dar  lotuliukas.gif Darysiu eksperimentą - paskinsiu keletą šakelių, pažiūrėsiu kaip ten su įsišaknijimu išeina, tada galėsiu dalintis wink.gif

gerai,gal taip ir geriau!lauksim kas iseis
Atsakyti
Kile as irgi norecviau rezervuotis toki augaliuka. Labai jau grazys tie melini ziedukai blush2.gif
Atsakyti
Kile, prašysiu ir aš šakelės 4u.gif
Atsakyti
Ką gi, mudvi su mėlynąja iochroma (Acnistus) - prisipažįstam, kad fotoaparatas kartais pagražina realybę, ir žymiai smagiau pasigirti žiedų gražumu, bet... šiai dienai realus krūmo (apie 0,6 m aukščio) vaizdas toks (tiesa, žiedų jau mažiau nei prieš kelias dienas, o tie jauni greit augantys ūgliai irgi maskuoja slapukus mažylius mėlynus žiedukus:
user posted image

Toms kas nenusivylė, pamerkta puokštė viršūnėlių, šaknų užuomazgos jau bringsta smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 08 19, 22:40)
Zylute, puikų medelį išauginot!

O štai mano mažieji 'Angelų trimitai' - mažoji brugmansijų sesutė - Acnistus (Iochroma) - visas krūmas mėlynuoja: 
user posted image

nu v apagaliau radau sita grozi lotuliukas.gif pasakojo pazystama apie si kruma kad grazu kad grazu o as nebuvau macius . labai idomu , perziemoja musu ziemas? ar reikia iskasti?
Papildyta:
tiesa visu kaunieciu prasau pasidalinti kur galima isigyti si grozi 4u.gif aciu
Atsakyti
Mėlynosios brugmansijos sesytės šakelės jau leidžia šakneles - jei kam dar rūpi, prašom kreiptis smile.gif

Agneee1, jūsų pacituota nuotrauka - Iochromos (Acnistus) - tik brugmansijų giminaitės. Jos nelabai esu kur daugiau mačius biggrin.gif . O jei pažįstama pasakojo apie tikruosius angelų trimitus - tuomet Kaune jų pasitaiko turguose; pavasarį įvairesnių padauginusi kažkiek turėsiu ir aš.

Pas mus neperžiemoja,- auginame vazonuose, arba, jei dirvoje - iškasame ir gabename į patalpą, kur teigiama temperatūra.

Vagi, aprašiau visą savo kolekciją...
Pasirodo, nemažai jau jų turiu - ir vis dar reikia. Net gaila, kad Lietuvoje augimo sąlygos nėra itin tinkamos vaisiams formuoti - brugmansijų selekcininke jau netapsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 08 25, 18:28)
Mėlynosios brugmansijos sesytės šakelės jau leidžia šakneles - jei kam dar rūpi, prašom kreiptis smile.gif

Agneee1, jūsų pacituota nuotrauka - Iochromos (Acnistus) - tik brugmansijų giminaitės. Jos nelabai esu kur daugiau mačius  biggrin.gif . O jei pažįstama pasakojo apie tikruosius angelų trimitus - tuomet Kaune jų pasitaiko turguose; pavasarį įvairesnių padauginusi kažkiek turėsiu ir aš.

Pas mus neperžiemoja,- auginame vazonuose, arba, jei dirvoje - iškasame ir gabename į patalpą, kur teigiama temperatūra.

Vagi, aprašiau visą savo kolekciją...
Pasirodo, nemažai jau jų turiu - ir vis dar reikia. Net gaila, kad Lietuvoje augimo sąlygos nėra itin tinkamos vaisiams formuoti - brugmansijų selekcininke jau netapsiu  lotuliukas.gif

pilnavidures nuostabaus grozio wub.gif kokia kaina pardavinete?
Atsakyti
QUOTE(agneee1 @ 2009 08 25, 19:59)
pilnavidures nuostabaus grozio  wub.gif    kokia kaina pardavinete?


Priklauso nuo augalo rūšies ir dydžio. Pasirinkimo bus tik pavasarį, dabar nelabai ką turiu pasiūlyti.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 08 25, 20:15)
Priklauso nuo augalo rūšies ir dydžio. Pasirinkimo bus tik pavasarį, dabar nelabai ką turiu pasiūlyti.

na bet mazdaug kainyte kokia? nedidelio augalelio pilnavidurio 4u.gif
Atsakyti
Kile, nuostabūs augalai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jediara, dėkui!

agneee1 - ne prekybininkė aš, o mylėtoja ax.gif parduodu, kad galėčiau įpirkti naujų veislių, kas yra santykinai brangu. Nedidelius, bet tvirtus augaliukus šią vasarą dalinau po 10-20 lt.
Atsakyti
Nuostabaus grozio geles,tikri angelu trimitai,as bandziau uzsiauginti is seklu,deja nei viena neisdygo schmoll.gif taigi nusprendziau kad nesugebesiu tokio grozio augint,galiu tik pasidziaugt kitu isaugintais stebuklais thumbup.gif
Atsakyti