Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

QUOTE(Kile @ 2009 07 27, 22:37)
Tokiame rūsyje joms turėtų patikti.


Kitas variantas - rudenį, kai bus laikas brugmansijas genėti ir vilkti į rūsį, ne viena iš mūsų tikriausiai turėsime atliekamų sumedėjusių šakų  lotuliukas.gif  kurią (geriausia išsišakojusią į Y) įmerkus į vandenį, o kai pasirodys šaknų kauburėliai perkėlus į dirvą, per žiemą ant šviesios vėsios palangės išaugs tvirtas gėliukas...

Ar iš Tavęs vieną kitą šakelę būtų galimybė nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 07 27, 23:38)
Ar iš Tavęs vieną kitą šakelę būtų galimybė nusipirkti  blush2.gif



Atsakiau Jums AŽ smile.gif Rudenį, kai bus laikas genėti, bent geltonų, tai ir dovanočiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 28 liepos 2009 - 07:58
QUOTE(Kile @ 2009 07 28, 08:57)
Atsakiau Jums AŽ  smile.gif Rudenį, kai bus laikas genėti,  bent geltonų, tai ir dovanočiau  4u.gif

Ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pražydo Kilės prancūzaitė wub.gif Praeitais metais žiūrėdama Josios nuotraukytės nesitikėjau, kad tokia grožybė gali ir pas mane pražyst... Kvepia beveik pakalnutėm. Gaila neturiu kuo papaveiksluot ir pasirodyt.
Atsakyti
o as laukiu penkiu zieduku jau auga ,o siandien gi radau dar mazytes uzuomazgas dar septyniu zieduku clap.gif tik va klausimukas toks ar ji spes jiuos isauginti mastau.gif
Atsakyti
Kaip Jums smagu thumbup.gif
Pasigirsiu blush2.gif , aš taip pat jau turiu mažą brugmansiją thumbup.gif - stengsiuosi išlaikyti per žiemą, o po to jau žiūrėsime, kaip augs ax.gif
Atsakyti
Crocus, šaunu, kad ir pas Jus žydi!
Zylute81, lauksim besigiriant žiedais! Manau, kad pilnai spės sužydėti.
Jediara, tikiuos atlaikė gėliukas kelionę smile.gif
O as laukiu nesulaukiu dviejų fantastiškų D.Langenberg (http://www.engelstrompeten.de/) selekcijos brugmansijų auginukų blush2.gif turėtų atkeliauti savaitės pabaigoje... Ech, brugmansijų liga "sunkėja" kolekcija plečiasi... Turėčiau daugiau vietos kiemukyje, jau tikriausiai ir selekcija užsiimčiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 03 rugpjūčio 2009 - 13:00
QUOTE(Kile @ 2009 08 03, 13:57)

Jediara, tikiuos atlaikė gėliukas kelionę smile.gif


Kelionę atlaikė puikiai, o kai paaugs - pasirodysime blush2.gif Ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
kile o kkaskiek dabar laiko man ta kur ziedus krauna tresti kemira ir kokiom normom kad butu optimalus rezultatas
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 08 03, 22:22)
kile o kkaskiek dabar laiko man ta kur ziedus krauna tresti kemira ir kokiom normom kad butu optimalus rezultatas


Pati tręšiu du kartus per savaitę, po kupiną šaukštą kemiros kibirui vandens. Jei lapai nelabai gražiai žali - papildomai kokį kartą per savaitę salietros, šaukštą kibirui smile.gif Siaip, tai padauginti jom trąšų sunkoka smile.gif
Atsakyti
mano gražuolė numetė visus lapus, nebuvau sode savaitę ir radau tik stagarėlius, bet jų galuose matyti maži lapeliukai.
ką daryt, kaip atgaivint g.gif
Atsakyti
nu merginom manau jau laikas rodytis,turetu ziedu daug pas jus buti,o jau pas KYLEISIVAIZDUOJU KAIP SIUO METU TURETU BUTI GRAZU ,as pasirodau su savo seniausia brugmansija,jau ji pradeda zydeti mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti