Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

O kaip sekėsi iš lauko parnešus kambarin žiemoti? Aš tik perkėliau į kambarį jos ėmė lapus barstyti, kol visai nupliko. Tai neiškenčiau tada , į rūsį pernešėm.
Atsakyti
Taip, numetė daug lapų ir dalį pumpurų, bet tai yra natūralu. Taip reaguoja į klimato pasikeitimą.
Atsakyti
Man neužtenka kantrybės tokią apiplikusią namie laikyt blush2.gif O vat Kile užvedė man galvos skausmą. Užsimaniau ir aš medeliu augint. Tik nebesinori šiukšlintis namie- žemes pakeičiau. Bet manau subręsiu šiam reikalui. O kaip paskui vienu kamienu auginti-visus pasirodžiusius ūglius pjauti negailestingai?
Atsakyti
Sveiki, su Šv. Velykomis, su širdžių ir gamtos atgimimu!

O manosios "Prancūzės" laikosi neblogai. Ryskių atgimimo požymių dar nesimato, bet, manau, nėra ko taip greitai tikėtis.
O del Brugmansijų Shetelig'e - buvau pernai pirkusi geltonų pilnavidurių ir violetinių pilnavidurių sėklų. Sudygo puikiai... tik, nors ant pakelio aiškiai vokiškai buvo parašyta "Brugmansia arborea", išaugo tikrų tikriausios daturos smile.gif Gražios, nieko negaliu sakyt, tik toli gražu ne "angelų trimitai" - žiedai žiūrėjo į viršų, beje, lietingu metu dar nepražydę nurudo. Jei užtiksite "tikresnių" brugmansijų sėklų ten, labai prašom pasidalinti žiniomis, kuo dar jie prekiauja mirksiukas.gif

O genėti savąsias - geniu negailestingai... Tik va, arborea formai medeli suformuoti pavyksta, o rausvai, sanguinea, tik krūmas išeina...
Atsakyti
Stai kaip atrodo mano didysis pirkinys... Velykinė dovanėlė - brinkstantis pumpuras prie šaknų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 03 23, 17:27)
<...> tik toli gražu ne "angelų trimitai" - žiedai žiūrėjo į viršų <...>


Sperli firmos brugmansijos ir daturos - vienu pavadinimu, Engelstrompete.
user posted image user posted image

Tik pagal žiedų padėtį ir skiriu, vienos žiūri žemyn - brugmansia, žiūri į viršų - datura, mažiau galvos skausmo tongue.gif
Atsakyti
Na ta violetinė nuostabi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 03 23, 17:27)
O del Brugmansijų Shetelig'e - buvau pernai pirkusi geltonų pilnavidurių ir violetinių pilnavidurių sėklų.

Aš mačiau ne sėklas, o įšaknydintus ūgliukus. Ar jie atitinka nuotraukas - tikrai nežinau.
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2008 03 25, 22:48)
Aš mačiau ne sėklas, o įšaknydintus ūgliukus. Ar jie atitinka nuotraukas - tikrai nežinau.


Kuriame Shetelig'e matėte?
Atsakyti
aš pirkau žirmūnuose sheteglite sėklas, jau sudygo, bet kazkaip toliau nelabai auga, stovi vietoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 03 26, 10:34)
Kuriame  Shetelig'e matėte?

Vilniuje Žirmūnuose.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 03 26, 11:34)
Kuriame  Shetelig'e matėte?

o kazin Kaune yra? g.gif Labai noreciau nusipirkt tu seklu, kazkaip mane "uzkabino" auginimas brugmansiju ax.gif
Atsakyti