Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

O maniškė tikriausiai nežydės sad.gif
Šiandien baisulinius vėjus pranašauja, tai užtempiau visą vazoną prie laukujų durų, vis mažiau vėjas turėtų pūst, nes iki šiltnamio niekaip nebūčiau patįsus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 07 08, 11:17)
Jūsų gėliukas - maža gudrybė - įšaknydinta pati išsišakojusi viršūnė, jos net nenugenėjus - todėl ir žydi dar nepaaugus smile.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif as sakau, kad cia kazkas ne taip, thumbup.gif negali ziedai but vos ne didesni uz pati augala, bet labai idomiai atrodo....
Papildyta:
QUOTE(ilja @ 2009 07 08, 15:12)
O maniškė tikriausiai nežydės sad.gif

as ir viena turiu su kuria niekaip nesusitariu, jau penkti metai eina ir niekaip ji man nezydi, tiesa...pernai buvo prazydus bet visai velai rudeni, jau saltos dienos buvo, tai as ja zydincia siltnamyje laikiau, galvojau siemet tai jau duos ziedu...bet per ziema neisilaike, dabar is saknu pradejo naujus uglius leist...ir vel nezydes.... doh.gif
Atsakyti
paziurejau siandien kad mano augalelis jau sakotis pradejo thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, kaip augate, kaip žydite? smile.gif Pagaliau ir mano kieme šventė – nepaisant nuožmių kovų su vikšrais, šimtakojais, skruzdelėmis ir kitais gyviais – pagaliau žydi! Ir naujosios veislės, ir senosios akį džiugina:
Baltos, geltonos ir rausvos dar tik ruošiasi didžiąjam žiedų pliūpsniui:
user posted image
user posted image
B.Knightii kaip visada prancūziškai šarminga
user posted image
B.Pink Ice – nediduko kerelio, nedidukų žiedų elegancija
user posted image
user posted image
B.Angels Summertime vis dar stebina – pražydo aiškiai geltona, po to pabalo ir po truputį, nuo ūselių galiukų virto ryškiai persikine (žiedas – apie 45 cm ilgio ir apie 14 cm skersmens tongue.gif :
user posted image
user posted image
B.Double Dark Rosetta – nenaudėlė – krūmas neišvaidus, lapai suraityti – pasirodo, tai natūralus rūšies požymis… o žiedai žiedeliai… ne itin dideli (apie 30 cm) bet… pačios pažiūrėkite 4u.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:
B.Angels flight – žavus žiedas dvigubu sijonu. Bei nepakartojamas kvapas. Ne bereikalo brugmansijų aromatai populiarūs parfumerijoj…
user posted image
user posted image
B.Salmon Perfection – tikrai arti tobulumo – ne itin didelis, trigubas, labai pilnas žiedas dailiai riestais ūseliais. Taipogi kvapai tiesiog neatpasakojamai, nepakartojami…
user posted image
user posted image

Tai tiek gėrybių mano gėlyne, laukiu kitų naujienų bepražįstant wub.gif
Atsakyti
Vai, vai vai Kile bigsmile.gif fantastika wub.gif be zodziu.
Atsakyti
oho, kokie grožiai wub.gif turbūt sėdėčiau kieme ir nenorėčiau pareiti namo ax.gif

mano dvi mažasias kažkas užpuolė verysad.gif vabaliukų plika akimi nesimato...
gal galėtumėte parekomenduoti kokį tai purškalą?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mari*: 20 liepos 2009 - 08:51
Kile, nuostabūs žiedai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2009 07 20, 09:50)
oho, kokie grožiai  wub.gif  turbūt sėdėčiau kieme ir nenorėčiau pareiti namo ax.gif

mano dvi mažasias kažkas užpuolė  verysad.gif vabaliukų plika akimi nesimato...
gal galėtumėte parekomenduoti kokį tai purškalą?

user posted image


Aš ir kieme sėdžiu, ir namie pro langą žiopsau - niekaip neatsidžiaugiu. Tik galvos sopuliu namiškiai nuo kvapų skundžias - nė lango negaliu prasiverti...
*Mari*, Jūsų fotografuotas lapas jau labai pažeistas, lengviau kenkėją nustatyti pažeistam, bet dar "žalesniam" lape. Bet čia labai labai panašu į voratonklinės erkutės aibes - jos kartais matosi, mažulytės mažulytės rusvai juodos. Kartais matosi lapo apatinej pusej tarsi maži tinkliukai suraizgyti, o ankstyvesni požymiai - tai tarsi adata pabadyti ploteliai ant lapų (mažyčiai rusvi taškiniai lapo pažeidimai) ir tokiu mikro "grūdelių" akimi galima įžiūrėti, perbraukus pirštu per lapo apatinę pusę.
Man nuo erkučių labai padeda akaricidas VERTIMEC (juo galima purkšti tik porą kartų per vegetacijos sezoną, perku 'Senukuose', mačiau 'Emolus' kioskuose) arba toks NISSORUN, tik nežinau ar jis pas mus registruotas, gavau iš daržininkų, kurie apsiperka Lenkijoj - naikina erkutes visose vystymosi stadijose - pakanka vieno purškimo. Šiti patikrintai veikia. O Neemazal, nors rašo, kad tinka ir prieš erkutes - mažai veiksmingas.
Atsakyti
labai ačiū 4u.gif tikrai yra mažulyčių gyventojų...
Atsakyti
vaje kile pas tave kieme kaip pasakoj turbut tavo kiemas labai patinka joms augti :bigsmail
Atsakyti
Kile, koks grožis wub.gif Užpavydėt galima bigsmile.gif ax.gif

Mano gėliukė irgi 3 pumpuriukus sukrovus, tikiouosi jie sėkmingai išsiskleis topsecret.gif Tik kaip man nepatinka tas vėjas, baisu, kad neaplaužytų unsure.gif
Atsakyti
O gal galite kas nors man patarti... blush2.gif
Parsivežiau prieš 4 dienas brugmansiją (nemažą koks 1,5 m aukščio jau su pumpurais), persodinau į vazoną, bet pradėjo gelsti apatiniai lapai, susisuka ir krenta. Laistau kiekvieną dieną, tik dar netręšiau...
Atsakyti