Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

QUOTE(Livai @ 2009 06 04, 13:07)
kaip laikosi??
ogi VA KAIP....... cry.gif  cry.gif
user posted image

jau ji vargsele ir taip nuo pavasario tokia silpnute buvo, bet palengva palengva atsigavo, jau ir uzuomazgeles zieduku buvo virsunej, bet kaip dejo siandien vejas su ledais ir "dabaige" verysad.gif  verysad.gif
........  ir gaila ir pikta ...... negaliu cry.gif  cry.gif

vaje huh.gif koks siaubas,kaip gaila,parazitas tas vejas,uzuojauta tau didele console.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 06 04, 12:21)
uzuojauta tau didele console.gif

aciu friends.gif
jau kaip ir sakiau, nelemta man ju augint unsure.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 06 04, 13:28)
aciu friends.gif
jau kaip ir sakiau, nelemta man ju augint unsure.gif  schmoll.gif

lemta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 06 04, 11:53)
nu merginos kaip jusu grazuoles laikosi?

Viena labai gražiai, jau net vieną pumpuriuką radau, o kita turi dalį lapų pageltusių. Apžiūrėjau, kad šaknys lenda lauk iš vazono ir persodinau. Ir ką?... Radau vazone skruzdėlyną blink.gif blink.gif blink.gif Pridėjau nuodų į vazoną ir po juo, žiūrėsiu, kas bus.
Atsakyti
Livai, tai kad dar geriau blush2.gif atrodys: patrumpinkit tą nulūžusį sitebą tiek, kad liktų tik pora cm virš uglio su lapais, ir jis tuos šoninius ūglius išaugins kaip šakas - turėsit vešlų krūmą 4u.gif

O maniškes kruša vėl "sušaudė" - antri metai iš eilės, košmaras kažkoks... Pažeisti lapai silpnina augalo imunitetą, visokie kenkėjai labiau puola, o visų skylėtų gi nenuskinsi schmoll.gif

Simre - bėda tos skruzdės, kariauju ir aš nuolat su jom. Tokie "Direx" miltukai labai padeda, pabarstau ties skruzdėlyno išėjimo angom, ir pranyksta visos... Kai pamulčiavau vazono paviršių medžio žieve (o čia gelbėjaus nuo kitų kenkėjų - kačių, kurios didžiuosiuose vazonuose WC įsirengė), tai ypač užpuolė skruzdėliokai, patiko toks "daugiabutis" joms.
Atsakyti
o mano is kiles pirkta kazko nepatenkinta tie didieji lapai krastai sutrukinejo susigarbanojo pagelto ir man rodos kad ji letokai auga nuskyniau astuos negrazius lapus tai nauji mazi tai lyg ir grazus auga wink.gif jauciu jai tievejai ir lietus nepatiko o gal zeme i kuria persodinau nepatikt galejo?

nes tresiu kaip kile ir sake su kemyra ir salietros duodu
Papildyta:
KILE o ji pati prades sakotis ar reiktu virsune nuskynti?
mes sakem jai pameni kad ant stiebo noriu kad ji butu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 06 05, 10:15)
Livai, tai kad dar geriau  blush2.gif atrodys:  patrumpinkit tą nulūžusį sitebą tiek, kad liktų tik pora cm virš uglio su lapais, ir jis tuos šoninius ūglius išaugins kaip šakas - turėsit vešlų krūmą  4u.gif

tai ta nuluzusi stieba dar patrumpint iki virsutiniu pirmuju lapeliu? ar dar zemiau?
bet jau turbut nezydes? unsure.gif o kad ji mazai lapu turi (ta prasme nesuzaliavus), tai nieko?? g.gif
jooo tie vejai ir krusos, tuoj visus augalus suniokos, doh.gif mazesnes tai spejau sunest i siltnami, o sitos nepakeliau schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas turite atliekama brungmansijos augliuka?
Atsakyti
Zylute81, tikriausiai dėl vėjo tie lapai tokie, palaipsniui galima išskinti, naujus greičiau augins, nes kitaip nemažai energijos išnaudoja tiem pažeistiem lapam išlaikyti. Viršūnės kirpti nereikia, pati išsišakos. Brugmansijos gyvenimo ciklą galima skirti į du tarpsnius: augimo (kai stiebas auga į ūgį, bet nesišakoja) ir vysytmosi, arba žydėjimo (kai stiebas išsišakoja, o šakojimosi vietoje formuoja pumpurus. Kuo ilgesnis tas augimo tarpsnis, tuo aukštesnis stiebas bus medelio. Jei nukirpti, tai pjūvio vietoje augins naujus ūglius, bet ne natuūraliai šakosis. Taigi, pirma reikia pamėgint leist pačiam išsišakot. Tai greičiausiai bus tik vasaros antroj pusėj, iki tol stiebas augs tik į viršų. Bet tai yra gerai, medelio laja formuosis ant auštesnio stiebo.

Livai, iki viršutinio lapų kuokšto. dabar nežydės, bet jei patiks augti, tai dar gali spėt sužydėt.

Kazyte, kuriam mieste?
Atsakyti
Aš turiu dar keletą atliekamų kreminės spalvos brugmansijų
user posted image
Jei domina, rašyti až (Šiauliai)
Atsakyti
aciu KILE smile.gif
as taip ir padariau uskyniau tuos lapus nes ir pamaniau kad bereikalo energija naudoja ir perstaciau i kita vieta gal jai ten labiau patiks ir laiksiu kol prades sakotis
Atsakyti
va taip atrodo apskabyta mano brugmansijauser posted image
Papildyta:
oi labai maza nuotrauka gal didesne rodys cia
Atsakyti