Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

QUOTE(Livai @ 2009 04 16, 18:42)
merginos, gal kai tokios siltos dienos jau geles lauke laikot??
as dar nesiryztu doh.gif

vėdinamam šiltnamy bujoja.
Atsakyti
Labutis brugmansijų apkerėtos smile.gif ,

Aš dabar lakioju su sparneliais - gavau iš Kilės toookių gražuolių wub.gif Tai jos garbingoj vietoj kambary ant palangės sustatytos. O senbuvės jau kokią savaitę lauke-kitur dičkės gi nebetelpa. Dar neatsibudusios - plikomis šakomis stovi.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 04 16, 18:22)
vėdinamam šiltnamy bujoja.

ir nakciai palieki? blink.gif


QUOTE(crocus @ 2009 04 16, 18:57)
Labutis brugmansijų apkerėtos smile.gif  ,

Aš dabar lakioju su sparneliais - gavau iš Kilės toookių gražuolių wub.gif

ir kokiu...labai smalsu.... blush2.gif nes as pernai geltona grazuole isigijau,tai atsigavus visa grazi auga, bet kambari...bijau ir viskas doh.gif i lauka nest
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 04 16, 22:52)
ir nakciai palieki?

taip, tupi per naktį šiltnamy. Visai neblogai ten jai. Nešiu laukan tik kokį gegužį.. na kai jau pomidorus ten susodinsim, tada jau boginsiu laukan.

šiaip brugmansija, iš principo, gali pakelti ir 0 ir minus vieną... tik va kad šitos užaugintos jau ne tėvynėje, tai nežinia, kaip joms tas minus vienas pasirodytų.
Atsakyti
Mergins gyvenu Moletuose na numirt galima kaip ieskau brugmansijos gal turit kuri parduot tikrai nupirkciau ir myleciau jusu augaleli wub.gif o persiust galima autobusu sumokeciau ir uz siuntima wub.gif prasau parasykit i a.z nes temos neseku.
ACIU
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 04 14, 13:18)
man irgi taip aiškino. Tai aš joms ATGAL paaiškinau hihihi.gif joms kas gi, bile parduoti...

Na taip, dar Astersita turi brugmansijų. Ir iš jos esu pirkusi... vienžo, Kile ir Astersita gali tamstelei pagelbėt.

Taip,bet kaip jas atsiusti,per pasta tikriausiai brangiai iseis,nes ten pagal svori g.gif gal siuntet kuri?Per kur?Kiek kainavo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibri @ 2009 04 18, 16:57)
Taip,bet kaip jas atsiusti,per pasta tikriausiai brangiai iseis,nes ten pagal svori g.gif gal siuntet kuri?Per kur?Kiek kainavo? bigsmile.gif



Per autobusu stoties siuntas geriausiai, štai įkainiai. Gan saugiai nukeliauja.

Deja, aš jau viską išdalinus ar rezervazus... tik gegužį nedidelių šiųmečių auginukų turėsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 04 18, 21:31)
Per autobusu stoties siuntas geriausiai, štai įkainiai. Gan saugiai nukeliauja.

Deja, aš jau viską išdalinus ar rezervazus... tik gegužį nedidelių šiųmečių auginukų turėsiu  ax.gif

Gaila unsure.gif
Atsakyti
Mūiškę brugmansiją užpuolė maži balti 1-2 mm drugeliai, mama juos vadina baltukais. sakė mesk lauk , kol kitos gėlės ir žemė neužsikrėtė, o man gaila. gal kas žinot kaip juos išnaikint?
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2009 04 25, 15:34)
Mūiškę brugmansiją užpuolė maži balti 1-2 mm drugeliai, mama juos vadina baltukais. sakė mesk lauk , kol kitos gėlės ir žemė neužsikrėtė, o man gaila. gal kas žinot kaip juos išnaikint?

Actara-veikia sistemiskai,musiukai uzede sulciu isgais.Pirmai pradziai nuplauk po dusu saziningai,ir tada pursk.Labai bjaurus padarai,sunkiai naikinami,bet imanoma smile.gif
Atsakyti
maniškę durnaropę pernai suėdė šietie baltasparniai doh.gif O šiais metais nušaldžiau savo durnaropę, buvau dienai išnešusi į lauką, o nakčiai pamiršau parsinešt ir viskas, nušalao doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglėmama @ 2009 04 27, 10:41)
maniškę durnaropę pernai suėdė šietie baltasparniai doh.gif O šiais metais nušaldžiau savo durnaropę, buvau dienai išnešusi į lauką, o nakčiai pamiršau parsinešt ir viskas, nušalao doh.gif


Mėgsta brugmansijas visokie niekadėjai. Kaip nekeista, jos skanesnės nei tikrosios durnaropės - augo šalia, pastarųjų niekada nepuldavo, o brugmansijas kas dvi savaites tai nuo amaru baltasparniu tai nuo voratinklinės erkutės tekdavo purkšt... Rudenį sunešus į rūsį dar kartą purškiau, tai pavasarį šį dar (tfu tfu tfu) nepasirodė jokių parazitų...
O šiaip, liaudiškos priemonės nelabai ką tepadeda... ir žaliasis muilas, ir česnako nuovirai negelbsti, geriausia insekticidai. Na, kenksmingi jie žmogui, bet nevalgom gi šitų gėlių, o purškimo metu galima imtis tinkamų apsaugos priemonių: prištinės, respiratorius...
Iš mano patyrimo, anksčiau minėta Actara veikia gerai, ji sisteminė, veikia ilgiau nei koks smardus "Decis", kuris pribaigia tik tuos, ant kurių pateko dozė tirpalo. Nors ir purškimus verta pakartoti, kad iš kiaušinių išsiritus nauja karta neiįsikaraliautų... Actara gerai veikia baltasparnes, šiek tiek ir voratinklines erkutes.
Jei norit kiek ekologiškesnio produkto - veiksmingas ir Nimazalis (Neemazal) jis augalinės kilmės, plėvėle padengia lapą, ir kenkėjas, juo pasimaitinęs nustoja augti, nepasidaugina. Tai lėtesnis būdas nei sisteminiu herbicidu, bet žmogui ir aplinkai draugiškesnis.
Dar žinau, kad lipukus musėms gaudyti šiltnamiuose kabindavo, kad baltasparnes išgaudyti, bet ne 100% patikimas būdas blush2.gif

Dėl nušalimo - reikia augalu grūdinti, tuomet bus atsparesni ir šalčiui, ir saulei, t.y. į vėsesnę aplinką, į saulėkaitą perkelti palaipsniui. Tuomet ir kelių laipsnių šalnos nebus baisios. Tiesa, kuo šilčiau žiemojo augalas, tuo vėliau jį reikėtų išnešti į lauką pavasarį...



Atsakyti