Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

noriu paklaust,
maniškė nedidelė, žiemojo buto tamsiam ir kiek šaltesniame kampelyje, buo su ,mažais mažais lapeliais šakų galuose, todėl nežinau kaip toliau su ja elgtis,
kad subujotų ir nudžiugintų žiedais.
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Livai,
iš tokios nuotraukos sunku ką spręst, bet, labai panašu, kad didžiosios šakos sunkiai beatgis... Gerai, kad želia iš pašaknio, bus stiprus jaunas augalas, tik jei perdaug ūglių prileistų, rekomenduočiau pagenėt truputį.

jurginėli,
jei forma augalo tenkina - perkelkite į šiltesnę ir šviesesnę vietą, laistykite, tręškite kartą kitą per savaitę pradžioje visai silpnučiu trąšų tirpalu, vėliau ir "sotesniu", ir išaugs, subujos. Jei patįsęs augalas, šakos kreivos, galima pagenėti, patrumpinant perilgas ir išpjaunant nereikalingas šakas. Bet tai nėra būtinumas, jei augalas auga tvarkingai. Tiesa, persodinti, kai pradės vešėti, būtinai reikia. Į didelį vazoną, į nesunkią, trašią dirvą.

Na, o aš neištversiu nepasigyrus... Štai kokie mažučiai pumpuro nosiukai jau kyšo... Nežinau, ar jie subręs... Pumpurų užuomazgos susfirmavo dar rūsy tūnant, lapai dar negražūs, augalas "mieguistas"... bet laukiu laukiu... čia balta ir rausva pilnavidurės mane taip džiugina...
user posted image
Atsakyti
Bet pas tave , Kile, jau net su ziedais blink.gif ir spalva tokia sodri, toks vaizdas, kad visai nemiegojo g.gif

o jei mano tos sakos neatsigautu, tai jas visas sulig saknim nupjaut?, bet gyvybes jose matosi, nes ne sausos jos , o zalios, kai nulauzi virsune, tai ne taip luzta, kaip numires augalas,....cia as save raminu turbut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 03 24, 10:47)
Bet pas tave , Kile, jau net su ziedais blink.gif ir spalva tokia sodri, toks vaizdas, kad visai nemiegojo g.gif

o jei mano tos sakos neatsigautu, tai jas visas sulig saknim nupjaut?, bet gyvybes jose matosi, nes ne sausos jos , o zalios, kai nulauzi virsune, tai ne taip luzta, kaip numires augalas,....cia as save raminu turbut doh.gif



Ai, jei žalios tai atisgaus, palauk kol matysi iš kurių stiebų pumpurų kalsis lapeliai, o kiek atrodys negyva - patrumpink. Manau, geriau truputi palaukti, nei bereikalo šakas nupjauti...
O maniškėm nėra ko žavėtis, fotoaparatas labai "pagražina". Lapai žali, nes jau tręšiau, bet jie dėmėti, sutrikusios pigmentacijos. Pasakojau, kad rūsy niekaip neužmigdžiau žiemą... Tai va, jos ten ne tik ištįsusius ūglius, bet ir pumpurų prileido. Negražios, aukšti pliki ištįsėliai stiebai, bet ranka nekyla viršūnių su pumpurais genėti...
Atsakyti
pioneer.gif klausau

....sakai negrazios.... irnesakyk.gif pas mane tai nera ko lygintis, bet pas tave ziniu bagazas didelis, 4u.gif ir praktikos nemazai 4u.gif ir dziugu, kad daliniesi patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau čia aš Jūsų patarimų ir nusprendžiau parsivežti savo brugmansijas iš mamos šilto ir tamsaus rūsio. Pastatysiu verandoj. Ir tikėsiuos žiedų vasarą.
Atsakyti
QUOTE(Ruginė @ 2009 03 24, 11:03)
Pastatysiu verandoj. Ir tikėsiuos žiedų vasarą.

o jau zydejo kada nors? g.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Pritilę visos smile.gif Kaip laikotes, kaip augintinės? Mes po truputi kraustomes i stiklinį šiltnamį. Pergyveno naktines šalnas prieš kelias dienas buvusias gerai gerai, tik nuo saulės balzgani lapeliai kiek apdegę tų, kurias tiesiai is rūsio i kaitrią saulutę perkėliau... Bet jau auga, gražėja...
Atsakyti
Labuka,
mano tai auga, auga ir stipreja...ir lapukai tamseja thumbup.gif ,
Kile, tikrai jau galima nest i siltnami g.gif (mano stiklinis, nesildomas)..ne per salta bus naktim g.gif , o persodint kada geriau??, gal kai jau pastoviai lauke galesim palikt?? g.gif
Atsakyti
pas mane dar rusi,kol kas ju nejudinu
Atsakyti
Merginos,ieskau durnaropes pirkt,gal kas turite Vilniuje? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibri @ 2009 04 13, 12:12)
Merginos,ieskau durnaropes pirkt,gal kas turite Vilniuje? bigsmile.gif

na suprantate, ČIA ne durnaropės. Čia brugmansijos, daturos dar kitaip. Durnaropės žydi į viršų, o brugmansijos žydi į apačią. Kile, ar teisingai? rolleyes.gif

Rekomenduoju Kile BRUGMANSIJAS. Bet ji kaunietė. AŠ pirkau, ir kol kas nenudaigiojau dar tų gėlių-medžių hihihi.gif
Atsakyti