Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

aciu butinai uzsuksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 03 13, 13:51)
nudžiūvo, nes negavo vandens... šilumos... saulės šviesos.. ar ne?

na kiek as pries tai esu laikius savo brugmansija (4metai), tai visad ziemai i rusi isnesu kur tamsu, ir silumos neprudai cool.gif , o laisciau tai retokai, bet man atrodo, kad ir reikia negausiai laistyt
o sita dar jaunute buvo wub.gif ir as tikrai nepagalvojau, kad negalima jos nest i rusi doh.gif, bet svarbu kad isgyveno thumbup.gif thumbup.gif viskas bus gerai, aciu labai Kilei uz patarimus 4u.gif
o dabar as galiu ja su salietra paliet, ar palaukt kol patamses lapukai? g.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus smile.gif labai laukiu tokio pavasarelio kai jau visi augaliukai keliaus i lauka smile.gif
Atsakyti
Ir aš noriu geltonos verysad.gif Rožinės tai gerai išžiemojo rūsy-didelės, dauguma Y išsaugota. Bandysiu šiemet labai negenėt. Šiaip kitais metais genėdavau stipriai ir žiedų vėlokai sulaukdavau. Matysiu kas išeis.
Atsakyti
Crocus, zinau kur daug ir graziu yra rolleyes.gif (jei kauniete esi)
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 03 13, 19:14)
Crocus, zinau kur daug ir graziu yra rolleyes.gif (jei kauniete esi)

Kaune ir aš žinau blush2.gif Ale toli. Gal kas arčiau Kretingos žinot? ax.gif Ir vis tikiuosi pati iki Kauno nukeliaut arba kokio žmogeliuko paprašyt parvežt. Gal, Kile, gali į až orientacines kainas parašyt kokių nedidukų medelių, kuriais galėtum pasidalint ax.gif O tai noriu, noriu, bet gal ne mano kišenei blush2.gif
Atsakyti
Crocus,
parasiau Jums.

Livai, galiu paguosti, didzioji dalis mano "grazuoliu" atrodo prasciau, nei Jusiske smile.gif Turiu salygas jas laikyti tik persiltam tamsiam rusy. Ji tikrai atsigaus ir augs:) Patresti galit ir dabar, bet visai silpnuciu tirpalu. Gal net geriau kemira (ar kiti NPK) nei salietra pirmam kartui wink.gif o kai pazaliuos, tada jau azoto trasom maitinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 03 14, 21:11)
Livai, galiu paguosti, didzioji dalis mano "grazuoliu" atrodo prasciau, nei Jusiske smile.gif

aciuks.gif , gerai kad yra kas pataria, paguodzia, ne taip sunku augint pasidaro....o jos vistiek yra kaprizingos, reik moket prie ju prisitaikyt doh.gif , bet nieko....ismoksim su metais, su jusu visu patarimais... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 03 13, 17:36)
Dėl mėšlo - čia jau skirtingos nuomones. As manau, kad mėšlas biologiškai nešvari trąša. Puviniai, grybinės ligos, dažnesnis svečias jei įmaišom mėšlo. Jei gerai perpuvęs, dar nieko. Kitaip ten ir gyventojų įvairių pasitaiko, kas gali sukelti nesklandumų augalą auginant vazone.

doh.gif užmiršau apie vazonus
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 03 15, 20:33)
o jos vistiek yra kaprizingos, reik moket prie ju prisitaikyt doh.gif ,


Gal paguosiu. Papasakosiu, ka perskaiciau vienam amerikieciu forume. Na, gal ne visai pazodinis vertimas, bet mintis tokia :
" Sakote, kad jos lepios, reikalauja daug priežiūros ir trąšų? Gerai, kad mano brugmansija neskaito šio forumo ir viso to nežino. Todėl sėkmingai auga ir žydi mažam vazone, patręšiama keliskart per metus"...

Juokas juokais blush2.gif bet musu klimato zona labiausiai apsunkina auginimą, nes joms reikia užmigti žiemai, pabusti pavasarį, ir per 6-7 mėnėsius išauginus galingą lają sužydėti... ax.gif
Atsakyti
Taip...taip...norint turet grazu augaleli, reik skirt jam nemazai laiko prieziurai smile.gif
o mano jau tamseja lapukai smile.gif , auga, kad tik nieko neatsitiktu...bet didzioji kazko uzsikaprizino doh.gif , nebunda ne kiek, stovi visa plika, tik is saknu lenda kazkoks ugliukas, o sakeles plikos g.gif
Atsakyti
Stai mano didzioji,(apie 1.50m) sakeles, tai be gyvybes zenklu doh.gif , tik is saknu leidzia ugliukus naujus.Kazin atsigaus dar tos sakos g.gif Aisku, vazonas tai per mazas, bet jau turiu nusipirkus diiiiideli rolleyes.gif laukiu kol galesiu persodint
user posted imageuser posted image
Atsakyti