Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

QUOTE(naitas @ 2009 03 12, 20:46)
taip kaip tik atvirkščiai - visai nekalbi esi  rolleyes.gif  traukiu traukiu po žodį, vos ištraukiau.  mirksiukas.gif
ir aš dabar noriu tokio "kuoliuko", tai todėl taip įkyriai klausinėju.

na tai apraudam dabar tą augalėlį ir po parankej lekiam pas Kilę atsinaujint.  bigsmile.gif

sutinku galim ir nulekt mirksiukas.gif bet kaip buvau pas ja rudeni tai koks grozis,neisivaizduoji ju daug viena net 4 metru mega_shok.gif
Papildyta:
ilgai negalejau atsipeiketi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 03 12, 19:46)
ir aš dabar noriu tokio "kuoliuko", tai todėl taip įkyriai klausinėju.

na tai apraudam dabar tą augalėlį ir po parankej lekiam pas Kilę atsinaujint.  bigsmile.gif

tai jei jau tas "kuoliukas" patiko..... blink.gif , tai patikek kai pamatysi ne kuoliku, akys issprogs blink.gif , ziauriai grazus augalai wub.gif
imesiu ir as savo kuoliuko nuotrauka, (bet ryt) blush2.gif , siandien tingiu blush2.gif isigyta pernai rudeni
Atsakyti
kaip gerai ,kad tau isgyveno
Atsakyti
pazadetas mano "kuoliukas" biggrin.gif
user posted image
is rudens jis turejo daug sakeliu, ir ziedukus buvo sukroves, bet visos nudziuvo ir liko tik pagrindinis kotas, kazin siemet sukraus ziedukus...... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 03 13, 13:11)
pazadetas mano "kuoliukas" biggrin.gif
user posted image
is rudens jis turejo daug sakeliu, ir ziedukus buvo sukroves, bet visos nudziuvo ir liko tik pagrindinis kotas, kazin siemet sukraus ziedukus...... g.gif


Sėdžiu dabar visa susgėdus blush2.gif Prašom labai nepeikti mano augaliukų smile.gif Nors tikrai visokių pasitaiko... Aisku, kalta, neperspėjau rudenį atiduodama, kad visai jaunučiai augaliukai sunkiai peržiemoja rūsy, geriau kur ant palangės... Bet lyg gerai įsišakniję jie rudenį buvo...

Livai,
Šita tai jau laikas tręšti, myluoti ir prie šviesiausio lango laikyti. Kai tik atšils - į ne mažesnį nei 15-20 L, vazona sodinti ir tręšti, tręšti - pražys tuomet būtinai smile.gif
Atsakyti
kile gal pavasari surasi man dar viena geltona augaleli notworthy.gif
Atsakyti
o kokiomis trasomis tresti ir i kokia zeme geriausiai persodinti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 03 13, 12:17)
Sėdžiu dabar visa susgėdus  blush2.gif  Prašom labai nepeikti mano augaliukų smile.gif Nors tikrai visokių pasitaiko... Aisku, kalta, neperspėjau rudenį atiduodama, kad visai jaunučiai augaliukai sunkiai peržiemoja rūsy, geriau kur ant palangės... Bet lyg gerai įsišakniję jie rudenį buvo...

Livai,
Šita tai jau laikas tręšti, myluoti ir prie šviesiausio lango laikyti. Kai tik atšils - į ne mažesnį nei 15-20 L, vazona sodinti ir tręšti, tręšti - pražys tuomet būtinai smile.gif


Kile ,nesigedyk... 4u.gif 4u.gif , viskas gerai, gal as gerai neisiklausiau i tavo patarimus, nieko-ismoksiu, svarbu issilaike...
aciuks.gif aciuks.gif uz patarimus,klausau ir vykdau mirksiukas.gif einu padet ant palanges ir trest pioneer.gif

blyn doh.gif doh.gif .......per geles, man nebus vietos pomidoram ant palangiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Livai: 13 kovo 2009 - 12:53
tresiu tai kemyra
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 03 13, 14:17)
Sėdžiu dabar visa susgėdus 

suprantu, kad nemalonu, kai apie pačios augintus augalus taip parašo.

Bet kad labai nekalbios tos, kur parašo, o tiksliau, įdeda fotkę žuvusio augaliuko. Gi parašykit, kokiom sąlygom laikėt, vėdinot nevėdinot, stebėjot augalo būklę žiemos metu... biškį baruosi, ta prasme, nes negana to, kad nusipirkau, dovanų gavau, dar reikia ir domėtis juo.

Na, per netektis ateis ir patirtis. Ne karvę kainuoja irnesakyk.gif mokomės iš savo klaidų...

QUOTE(..vijana.. @ 2009 03 13, 14:27)
o kokiomis trasomis tresti ir i kokia zeme geriausiai persodinti? smile.gif

į labai derlingą žemę. Jeigu turit kaimą, tai paprašykit, kad pakastų perpuvusio mėšliuko, nedaug.
o jei neturit kaimo.. tai nežinau.. aš pripažįstu tik trąšas nuo kaimo..
Papildyta:
QUOTE(Livai @ 2009 03 13, 14:11)
pazadetas mano "kuoliukas" biggrin.gif
user posted image
is rudens jis turejo daug sakeliu, ir ziedukus buvo sukroves, bet visos nudziuvo ir liko tik pagrindinis kotas, kazin siemet sukraus ziedukus...... g.gif

nudžiūvo, nes negavo vandens... šilumos... saulės šviesos.. ar ne?
Atsakyti
ne viena turiu ir ne viena nenumire ir vaiku isdalinau ne viena isauginus is seklu,jas auginu jau ilgokai,pirma saviske parsiveziau is vokietijos,cia ju dar nebuvau ne macius,bet va sitos ir neislaikiau,laikau ne rusi o tamsia kambariuki liedavau koki karta i menesi!ir as gynk dieve nieko nekaltinu,net minties tokios neturejau schmoll.gif
Atsakyti
Livai,
kad gerai ta jūsų gėlytė atrodo wink.gif Šviesus ūglis, nes laikėt tikriausiai tamsiai per žiemą. Čia viskas gerai, tik iškart į tiesioginę saulę nerekomenduočiau kelti, tas balzganas ūglis be chlorofilo gali nudegti. Palaikykit kelias dieneles tokį kiek toliau nuo lango, o kai pažaliuos - jau duokit kuo daugiau šviesos.

Eglėja,
Užsukit po kokio mėnesiuko, kompensuosiu nuostuolius, geltonu turiu atliekamų smile.gif

vijana,
pavasarį, kol reikia, kad augalas atsigautų ( o ir vėliau, jei lapai nera gražiai žali) patręšiu su paprasčiausia amonio salietra. Tik silpnute - ne daugiau šaukštas valgomas 10 L vandens. Geriau kelis kartus per savaitę, bet po mažiau. Ypač kol atsigaudinėja po žiemos. Kai jau matos, kad atsigavo ir noriai auga, Kemiros ferticare trasu, tu rausvu milteliu, negailiu. Po dukart per savaite po 2 šaukštus 10 L vandens. O jei lapai raitos, tai ir kalcio salietra, kaip ir pomidorus, patręšiu.

Žemė - geriausia derlinga. Durpė viena nelabai tinka, bėdos su laistymu turėsit, be to iš durpės augalai sunkiau įsisavina trąšas. Pakasu kiemo pakampėse trąšesnės žemės, pamaišau su durpe truputi, ir gerai auga. Nes jei žemė sunki, joms taip pat nepatinka... Dėl mėšlo - čia jau skirtingos nuomones. As manau, kad mėšlas biologiškai nešvari trąša. Puviniai, grybinės ligos, dažnesnis svečias jei įmaišom mėšlo. Jei gerai perpuvęs, dar nieko. Kitaip ten ir gyventojų įvairių pasitaiko, kas gali sukelti nesklandumų augalą auginant vazone.

O šiaip geriausias vaistas joms augti ir žydėti, tai, patikėkit, pagyrimai - kuo daugiau girdės susižavėjimo pilnų žodžių iš savų ir svetimų, tuo labiau, tuo gražiau stengsis žydėti wub.gif
Atsakyti