Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

QUOTE(Livai @ 2009 01 29, 23:31)
bigsmile.gif o kur tu ju matei?? g.gif

Seklos?
Pas mus turgelyje moteriske seklos parduoda,gal 500 pavadinimu thumbup.gif kokiu tik geliu pas ja nera bigsmile.gif Tai ten maciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristen @ 2009 01 29, 14:39)
O jums durnaropiu seklytes sudygsta? as pernai parsisiuniau is vokietijos atrodo, bet nesudygo neviena. gal ka ne taip dariau? gal galit papasakot, kaip jas daiginat? noreciau siemet dar karta pabandyt, bet dar abejoju - o jei nesudygs...

parašysiu po kurio laiko, kaip rekomenduoja daiginti.
Gal pardavė senas ar sugedusias sėklas. Visko gali pasitaikyt, jeigu iš vieno pardavėjo pirkai.
Be to, neparašei, kaip daiginai, tai kas pasakys, "ar taip darei" mirksiukas.gif

QUOTE(Kolibri @ 2009 01 30, 09:37)
Seklos?
Pas mus turgelyje moteriske seklos parduoda,gal 500 pavadinimu thumbup.gif kokiu tik geliu pas ja nera bigsmile.gif Tai ten maciau rolleyes.gif

o kaip žinot iš sėklų, pilnavidurė, geltona ar kokia? lygiai kaip ir iš auginukų. Kol nežydi, vargu ar ką pasakysi.
Atsakyti
tai as seklas para vandeny mirkiau, paskui negiliai pasejau (seklytes tokios mazos), siltai padejau ir ziurejau, kad nuolat dregna zeme butu. buvo parasyta, kad gali dygt 3-6 men. gal reikejo dar maisiuku apdengt (kaip siltnami padaryt)? o del seklu nezinau kolias man ten atsiunte - gal ir senas...
noreciau kuo greiciau pabandyt daigint, kol dar sildymas yra (laikyciau vazoneli ant radiatoriaus - pastovi siluma)
Atsakyti
QUOTE(kristen @ 2009 01 30, 17:03)
tai as seklas para vandeny mirkiau, paskui negiliai pasejau (seklytes tokios mazos),

sėklos neturi būti mažos. Na jos kaip pusė agurko sėklos, inkstuko formos.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 01 30, 13:24)

o kaip žinot iš sėklų, pilnavidurė, geltona ar kokia? lygiai kaip ir iš auginukų. Kol nežydi, vargu ar ką pasakysi.

Tai kad ant pakelio paveikslelis yra biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibri @ 2009 01 30, 19:42)
Tai kad ant pakelio paveikslelis yra biggrin.gif  blush2.gif

oho wub.gif tada griebk ploja.gif
tada aš nesuprantu.. jeigu turgely kokie 500 pavadinimų yra, tai kodėl pardėj tik kokia 100 g.gif nes man tai jau per seklios tos sėklų pardės Kaune mad.gif
Atsakyti
o mano rusi betunodamos pradejo leisti naujas sakeles bigsmile.gif ,o pati didziausia, net is saknu leidzia naujas sakas doh.gif , gal jau pradet nest i silta patalpa g.gif , ko jos cia taip sujudo g.gif , ne vienais metais man taip nebuvo
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 01 31, 22:33)
oho wub.gif tada griebk  ploja.gif
tada aš nesuprantu.. jeigu turgely kokie 500 pavadinimų yra, tai kodėl pardėj tik kokia 100  g.gif  nes man tai jau per seklios tos sėklų pardės Kaune mad.gif

Tai kad nelabai as seklu noriu,gal palauksiu,kol auginukus prades pardavineti g.gif
Kur Vilniuje ju ieskoti?Kuri gal pirkote? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibri: 01 vasario 2009 - 10:24
štai pirkau internetu sėklų. Tai prašiau kad visos būtų daugiametės, bet pagal sėklų formą tai čia man neaišku g.gif tos labiausiai kur artimos durnaropių sėkloms, tai yra baltos. O tos kaip pušies žievė patrupinta - tai rausvos. Turėtų būti rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
vienas vienas, kaip girdisi?
kaip auga Jūsų brugmansijos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 02 26, 14:30)
vienas vienas, kaip girdisi?
kaip auga Jūsų brugmansijos? 4u.gif


Laba,

taigi auga, auga kaip pasiutusios! Jau daugiau nei pusės metro aukščio ūglius išleidusios rūsy. Deja, daugeliui jų taip ir teks vegetuoti iki gegužės pradžios, kai bus galima išvilkti gigantes į lauką. Mažesnes, kiek tilpo, jau apgyvendinau namuose, kur šilčiau ir šviesiau. Lai auga smile.gif

Užsiėmiau ir sėja. Pirkau iš www.sementes.de iochromų, brugmansijų pusseseryčių sėklų, taip pat susiviliojau 'Sėklų' produkcijos naujieną išmėginti. Čia durnaropės, ne brugmansijos, Bet daugiametė forma. Parą mirkiau apie 30°C vandenyje (darbe tam pritaikiau termostatuojamą vonelę), po to pasėjau plastikinėj daigykloj ir šiltai įtaisiau ant radiatoriaus.
Tiesa, prieš kelis metus sėjau geltonas brugmansijas iš mano augaliuko subrandintų sėklų, tai neišdygo ant palangės. Įmečiau tada tą vazonėlį į šiltnamį. Retkarčiais paliedavau, bet dažniausiai pamiršdavau. O vasaros vidury jos ėmė ir išdygo 4u.gif
Tik dar priminsiu auginančiom šiuos gėliukus iš sėklų, kad iš sėklų augintos brugmansijos vėliau subręsta žydėti, nei iš auginių išaugintos, kartais prireikia ir 4-5 metų ax.gif

Kantrybės visoms belaukiančioms, pavasario šiluma jau visai čia pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 03 03, 21:57)
Tik dar priminsiu auginančiom šiuos gėliukus iš sėklų, kad iš sėklų augintos brugmansijos vėliau subręsta žydėti, nei iš auginių išaugintos, kartais prireikia ir 4-5 metų  ax.gif

tai lauksim. iš kur paimti tų visokių grožių, jeigu nėra priauginta. Arba kad ir sėklų pardėj pagyvenus pardavėja aiškina, kad durnaropė-datura-brugmansija tai vienas ir tas pats.

man gerai sudygo tos sėklos, kur į sėklas panašios. o tos "trupininės" tai išmirkę, minkštokos, bet nesikala nors tu ką. doh.gif
Atsakyti