Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

QUOTE(Livai @ 2008 12 30, 12:45)
atrodo laistau, gal per retai g.gif
taip ir matosi, kaip nupjauta, tas sudziuvimas: virsuneles padziuvusios, o toliau kaip ir sveikos
gal pasaldziau?...blush2.gif
4u.gif aisku galima
o is kur  tokiu laiku gavai "jaunuti augaleli", dabar gi miega visos......gelytes bigsmile.gif
cia suzinosi daug... nes merginos jau toooooooooookiu groziu prisiauginusios wub.gif


Netiketai, gavau augaliuka smile.gif bet kaip sakiau mano zinios augaliuko auginime lygios nuliui doh.gif ir jis stovi pas mane ant palanges kambaryje. Kiek supratau, Jusu augaliukai dabar miega, o jeigu ir as savaji nunesciau i rusi? g.gif Ten tamsu ir vesu smile.gif Ar nepervelu butu mano geliukui uzmigti?
Ar man ka nors kita daryti?
Atsakyti
kadangi mano rūsys tamsus tamsus, tai gėliukas stovi pas mane tamsesniame šaltesniame kampe. Yra keli lapai. kai prisimenu palaistau. tikiuosi, kad peržiemosim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 12 30, 14:52)
Tai tada viskas gerai su gėliukais. Jos nupjautos neretai nudžiūna... Nors nudžiūna ir nepjautos viršūnėlės  blush2.gif  Reikia palikti kiek ilgesnius stagarus, o pavasarį gražiai patrumpinti


aciuks.gif nuraminai karsta.gif
QUOTE(..vijana.. @ 2008 12 30, 16:15)
Netiketai, gavau augaliuka smile.gif  bet kaip sakiau mano zinios augaliuko auginime lygios nuliui doh.gif  ir jis stovi pas mane ant palanges kambaryje. Kiek supratau, Jusu augaliukai dabar miega, o jeigu ir as savaji nunesciau i rusi? g.gif  Ten tamsu ir vesu smile.gif Ar nepervelu butu mano geliukui uzmigti?
Ar man ka nors kita daryti?

tai jei gerai laikosi, tai gal ir neapsimoka migdyt, g.gif kiek jau cia beliko, tuoj ir mes trauksim is tamsos i sviesa mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei jaunutis, gajus, tegu ir toliau auga ant palangės. Geriau nereikia dabar jo migdyti.
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif tada taip ir paliksiu smile.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų, nes man atsinaujino diagnozė laugh.gif
laikas jas sėti, o aš dar sėklų neturiu doh.gif t.y. pardėse dar nemačiau .
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 01 21, 13:51)
laikas jas sėti, o aš dar sėklų neturiu  doh.gif  t.y. pardėse dar nemačiau .


Kaune, Šilainių turguje, vienam kioskiuke yra baltų brugmansijų sėklyčių. "Žalia stotelė" sėklų dar negavo, bet turi naujienų:
http://www.seklos.lt/index.php?id=624
Datura arborea (medėjanti durnaropė) - labiau durnaropė nei brugmansija.

Iš Vokietijos parsisunčiau Iochroma coccinea sėklyčių, brugmansijos šeimos nario... Bet jau tokios smulkutės! Bijau ir sėti...




Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 01 21, 18:35)
Kaune, Šilainių turguje, vienam kioskiuke yra baltų brugmansijų sėklyčių. "Žalia stotelė" sėklų dar negavo, bet turi naujienų:
http://www.seklos.lt/index.php?id=624
Datura arborea (medėjanti durnaropė) - labiau durnaropė nei brugmansija.

Iš Vokietijos parsisunčiau Iochroma coccinea sėklyčių, brugmansijos šeimos nario... Bet jau tokios smulkutės! Bijau ir sėti...

nenoriu baltų. turėjau.
kaip tik šiand galvojau - ar pirkt tą Iochroma ar ne... nutariau,ne.. lieku "durniaut" šiemet.
Atsakyti
Galiu pasiūlyti štai taip žydinčių brugmansijų auginukų (medeliai apie 0,5m. aukščio,kaina apie 10 lt)
http://public.fotki....s/dscf1113.html
Atsakyti
O jums durnaropiu seklytes sudygsta? as pernai parsisiuniau is vokietijos atrodo, bet nesudygo neviena. gal ka ne taip dariau? gal galit papasakot, kaip jas daiginat? noreciau siemet dar karta pabandyt, bet dar abejoju - o jei nesudygs...
Atsakyti
Maciau jau parduoda brugmansiju seklos,yra visokiausiu,ir baltu ir geltonu,violetiniu baltaviduriu,bet svarstau ar verta pirkti seklas ar jau geriau auginukus g.gif Ir kada geriau pirkti g.gif Dar ju neturejau,bet laaabai noreciau auginti biggrin.gif
Atsakyti
bigsmile.gif o kur tu ju matei?? g.gif
Atsakyti