Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

as jau savo ir sunesiau pas kaimyne i rusi viskas ziemos miegui smile.gif
Atsakyti
manoji stovi dar stiklintam balkone, ten šilta mirksiukas.gif
Atsakyti
Nešėm su vyriuku savo gražuoles rūsin. Iki pat lubų šakos, kadangi negenėjau,nes noriu išsaugoti Kilės minėtuosius Y.Lapukai jau gavo pašalti, nors buvau agroplėvele vyniojus.
Atsakyti
Aš rudenį gavau geltonų brugmansijų šakelių. Tai viena supuvo, o kita visai maža , bet žaliuoja. Šaknelės jau pasirodė per apačią thumbup.gif Daba lapukų lauksiu bigsmile.gif
Atsakyti
Su gražiausiomis žiemos šventėmis! Šilumos, jaukumo Jūsų namams 4u.gif

Pritilę mes visos, ramu, kai gėliukai rūpesčių beveik ir nekelia blush2.gif

Kaip jūsiškės brugmansijos laikosi? Man ši žiema keistoka. Niekaip jų neužmigdau žiemos miegu... Laikau rūsyje, ten tamsu ir apie +10°C... O jos leidžia ir leidžia naujus etioliuotus ūglius, net žydi viena bespalviais žiedais nesustodama (mat ją mažiau nugenėjau, pumpurai rudeniniai išliko)... Gaila, kad energiją taip eikvoja - geriau pasitaupytų ir pavasarį stipresnės augtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 29 gruodžio 2008 - 13:08
tai kai sitaip zydejo pas tave, tai dar vis is inercijos tikriausiai zydi mirksiukas.gif

pas mane jos keistokos kazkokios g.gif , tokios susitraukusios, atrodo kad tusciavidures sakos, gal pavasari atsigaus g.gif
Atsakyti
Su šventėm, angelų trimitininkės,

Livai, gal drėgmės trūksta?

Mano žiemoja tamsiam rūsy. Negenėtos-nenoriu Y nupjauti, o kaip tik ir telpa iki lubų. Lapai numesti. Išlindo vienas kitas bespalvis lapelis. Tikiuosi nepradės džiūtį viršūnės.

O turėjau jau gan šakningą plenciuką geltonąjį ir supūdžiau verysad.gif
Atsakyti
Šiaip jos retkarčiais nusidžiovina vieną kitą stiebą, ypač jei buvo pažeistas ar pašalęs iš rudens - kaip nereikalingą ar trukdantį augti blush2.gif

Crocus, šiek tiek viršūnes pakirpti iki to išsišakojimo sveika, bet dabar jau tik pavasarį mirksiukas.gif , labiau šakosis, vešlesnis augalas bus. Jei visai negenėti, šakos patįsta, lapus formuoja tik viršūnėse ūglių.
Atsakyti
Labas merginos smile.gif
Jei galima noreciau istoti i saunu Jusu bureli blush2.gif
Si augaliuka suradau tik sia vasara ax.gif
Gal pries kokias dvi savaites gavau jaunuti augaleli, regis zides paprastai geltona spalva, dar neperskaiciau visos Jusu temeles, taigi mano zinios labai menkos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2008 12 30, 11:48)
Labas merginos smile.gif
Jei galima noreciau istoti i saunu Jusu bureli blush2.gif
Si augaliuka suradau tik sia vasara ax.gif
Gal pries kokias dvi savaites gavau jaunuti augaleli, regis zides paprastai geltona spalva, dar neperskaiciau visos Jusu temeles, taigi mano zinios labai menkos doh.gif


Sveika prisijungus,
Žinių čia reikia ne tiek jau daug, svarbiausia - mylėti, bet neišlepinti šitų gėliukų blush2.gif Jei augaliukas jaunutis, linkiu kantriai sulaukti pavasario, o va tada atsiskleis visas jo gražumas vešlumas bigsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 12 30, 10:08)
Su šventėm, angelų trimitininkės,

Livai, gal drėgmės trūksta?

atrodo laistau, gal per retai g.gif
taip ir matosi, kaip nupjauta, tas sudziuvimas: virsuneles padziuvusios, o toliau kaip ir sveikos
gal pasaldziau?...blush2.gif


QUOTE(..vijana.. @ 2008 12 30, 11:48)
Labas merginos smile.gif
Jei galima noreciau istoti i saunu Jusu bureli blush2.gif
Si augaliuka suradau tik sia vasara ax.gif
Gal pries kokias dvi savaites gavau jaunuti augaleli, regis zides paprastai geltona spalva, dar neperskaiciau visos Jusu temeles, taigi mano zinios labai menkos doh.gif

4u.gif aisku galima
o is kur tokiu laiku gavai "jaunuti augaleli", dabar gi miega visos......gelytes bigsmile.gif
cia suzinosi daug... nes merginos jau toooooooooookiu groziu prisiauginusios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2008 12 30, 13:45)
taip ir matosi, kaip nupjauta, tas sudziuvimas: virsuneles padziuvusios, o toliau kaip ir sveikos


Tai tada viskas gerai su gėliukais. Jos nupjautos neretai nudžiūna... Nors nudžiūna ir nepjautos viršūnėlės blush2.gif Reikia palikti kiek ilgesnius stagarus, o pavasarį gražiai patrumpinti
Atsakyti