Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

QUOTE(išdykėlė @ 2008 09 16, 01:06)
Pas mus kol kas dar šalnos nebuvo  schmoll.gif Jei tik šiąnakt nebus, nes taip išsigiedrino unsure.gif Būtų labai gaila, nes ir aš savo didžiosios neįnešiau...
Mano, kaip matėt nuotraukoj, auga dideliam vazone. Įnešus į kambarį, numeta dalį lapų ir umpurų, bet ne visus. Vienais metais per Kalėdas žydėjo virš 300 žiedų wub.gif

tas didelis vazonas tai kiek litru ax.gif
Atsakyti
Leiskit dar karteli parodyti mano baltą pilnavidurę. Vidurvasarį buvau ja kiek nusivylus: karštomis dienomis vidinis žiedas jau trečiąją dieną išsiskleidus, paruduodavo, greitai nupūdavo visas grožis. Bet dabar! Žiedai šviežučiai gražučiai išsilaikė savaitę bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 09 17, 10:18)
Leiskit dar karteli parodyti mano baltą pilnavidurę. Vidurvasarį buvau ja kiek nusivylus: karštomis dienomis vidinis žiedas jau trečiąją dieną išsiskleidus, paruduodavo, greitai nupūdavo visas grožis. Bet dabar! Žiedai šviežučiai gražučiai išsilaikė savaitę  bigsmile.gif
user posted image
user posted image

Laaabai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2008 09 17, 07:55)
tas didelis vazonas tai kiek litru  ax.gif

Ogi biesas žino - gal kokie 30 litrų g.gif Kuo didesnis augalas, tuo didesnio vazono reikia.
Atsakyti
bet tai nedidelis vazonas....... g.gif
tokiai graziai, didelei gelytei - nedidelis blink.gif
bet, isdykele, dalyvis po gelyte, labai fainuolis wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rramii: 18 rugsėjo 2008 - 19:16
Ačiū blush2.gif O vazoną ruošiuosi pirkti dar didesnį, nes ten vienos šaknys doh.gif ir be to, vėjas greitai parverčia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 18 rugsėjo 2008 - 20:28
as ir paklausiau patarimo, Kiles, 4u.gif ir nusipirkau dideli vazona, dabar kaip tik seniuose nuolaidos mirksiukas.gif
mano jau siaip ne taip issikeide vienintelis ziedas, ax.gif kai persodinsiu i dideli, tai kitais metais tureciau jau sulaukt daugiau ziedu ax.gif , ir gal anksciau, g.gif nes dabar nelabai spesiu pasidziaugt, tuoj reiks nest i kambari.
Atsakyti
sveikutės,
auginu ir aš pirmus metus tokią gražuolę su švelnios kreminės spalvos žiedais. kadangi ji nedidelė, laikau ją stiklintam balkone. dabar vėl mačiau sukrautus nedidelius pumpurėlius. Įdomu, ar suspės sužydėti ax.gif
Atsakyti
rramii, jei "migdysite" savo gėlytę, tai geriau persodinti pavasarį - taip jai bus lengviau peržiemoti, o pavasarį turės daugiau jėgų graži sužaliuoti.

juriginėli, gali ir nevisai suspėti. Pagal mano stebėjimus, rudenį, lauke, prie panašių temperatūrų kaip dabar, maždaug 1 cm ilgio pumpurėlis subręsta per 5-6 savaites. Vasarą - per 4-5. Bet čia viskas priklauso nuo temperatūros balkone. O jei nedidukė, gi kambaryje priglausti galima wink.gif
Atsakyti
Taip patiko jūsų geltonosios brugmansijos. Užsimaniau ir aš tokių. Vakar bevaikštinėjat radau vienam parkely. Nu bet taip vargšės užskurdusios unsure.gif O dar pas botanikus vadinasi auga-net pikta už tokią nemeilę. Nusiraškiau du mažus plenciukus. Gal pavyks ir rudenį pridaigint.
Atsakyti
Pavyks mirksiukas.gif Aš, kai genėdavau rudenį, tas šakutes pamerkdavau į vandenį ir jos išleisdavo šaknis.
Atsakyti
Zadejau parasyti kaip sekasi mano persodintai is darzo i vazona ir inestai namo grazuolei, tai va vis del to prazydo wub.gif
Atsakyti