Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

QUOTE(Kile @ 2008 03 14, 14:52)
Sveiki,

Labai svajoju apie pilnavidures... Štai kokių gražuolių yra... Brugmansijos

nu bet kokiu grazuoliu yra bigsmile.gif
noreciau paklaust-turiu gal kokie 3 metai, bet man niekaip nepavyksta ju prazydint ax.gif .Tikriausiai kazka ne taip darau. Lapai auga kaip isproteje per vasara, o ziedu nesulaukiu niekaip unsure.gif Tris auginu vazone lauke, ir viena visad i zeme ikasu, tai tos kur zemej kotai net sumedeje, tvirta visa. gal dar as per anksti noriu tu ziedu 4u.gif , nes visai nuo mazu vaikiuku uzsiauginau
Atsakyti
QUOTE(rramii @ 2008 03 15, 12:40)
nu bet kokiu grazuoliu yra bigsmile.gif
noreciau paklaust-turiu gal kokie 3 metai, bet man niekaip nepavyksta ju prazydint ax.gif .Tikriausiai kazka ne taip darau. Lapai auga kaip isproteje per vasara, o ziedu nesulaukiu niekaip unsure.gif Tris auginu vazone lauke, ir viena visad i zeme ikasu, tai tos kur zemej kotai net sumedeje, tvirta visa. gal dar as per anksti noriu tu ziedu 4u.gif , nes visai nuo mazu vaikiuku uzsiauginau

Tai net pirmais metais jos jau gali žydėti. Jas tik reikia gausiai tręšti. Savo labai vėlai teišnešu iš rūsio, tai žiedų tik rudeniop sulaukiu. O trąšų pilu su kiekvienu laistymu. Labai godžios šios gėlės.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 03 15, 15:35)
Tai net pirmais metais jos jau gali žydėti. Jas tik reikia gausiai tręšti. Savo labai vėlai teišnešu iš rūsio, tai žiedų tik rudeniop sulaukiu. O trąšų pilu su kiekvienu laistymu. Labai godžios šios gėlės.

nu as ir lyg nenumazinu trasu, g.gif ne su kiekvienu laistymu, bet kas antra tai tikrai su kemyra laistau. Gal joms vazonai per mazi? g.gif bet paskaiciau, kad jus cia ankstokai is rusio isnesat, turbut mano nespeja sukraut ziedu, nes as dar laikau rusy blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Anksčiau auginau 20 l vazonuose. Bet praeitais metais gavau naujus pirkt 60l, nes nebetilpo dičkės.
Atsakyti
nu reiks ir man prisipirkt didesniu vazonu, o plastmasiniai gerai ar reikia rimtesniu g.gif
Atsakyti
Mano plastmasiniai. Ir tie dideli nepigūs, o jau moliniai tai jaučiu šimtą du kainuotų bigsmile.gif
Atsakyti
Iš mano patirties - nežydi, jei permažas vazonas, suvaržyta šaknų sistema. Dar trąšų trūkumas. Be kemiros, rekomenduočiau papildomai trąšom žydinčiom gelėm kokį kartą kitą patręšti. Ir daug meilės smile.gif
Su tokia nenusiteikusia žydėti tik kartą buvau susidūrus. Padauginau pati iš sėklų, kurias išaugino mano pirmasis medelis. Tikriausiai veislė buvo hibridinė, dukteriniai augaliukai išsigimė.
Beje, vazonai plastmasiniai visai gerai. Mes auginam taip: prigręžiam vazono dugne apie 3 cm skersmens skylių ir statom vazoną ant pievos. Šaknims pajutus laisvę augalas graziai išsikeroja. O rudenį nukertam šaknis ir vazoną nešam į rūsį. Tokias "operacijas" jos visai gerai pakenčia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 15 kovo 2008 - 22:07
QUOTE(Kile @ 2008 03 15, 23:01)
Iš mano patirties - nežydi, jei permažas vazonas, suvaržyta šaknų sistema. Dar trąšų trūkumas. Be kemiros, rekomenduočiau papildomai trąšom žydinčiom gelėm kokį kartą kitą patręšti. Ir daug meilės smile.gif
Su tokia nenusiteikusia žydėti tik kartą buvau susidūrus. Padauginau pati iš sėklų, kurias išaugino mano pirmasis medelis. Tikriausiai  veislė buvo hibridinė, dukteriniai augaliukai išsigimė.
Beje, vazonai plastmasiniai visai gerai. Mes auginam taip: prigręžiam vazono dugne apie 3 cm skersmens skylių ir statom vazoną ant pievos. Šaknims pajutus laisvę augalas graziai išsikeroja. O rudenį nukertam šaknis ir vazoną nešam  į rūsį. Tokias "operacijas" jos visai gerai pakenčia.

nu aciu jums labai aciuks.gif tai mano ir vazonai per mazi, ir per velai is rusio isnesu ax.gif , nu nieko pasimokinsiu dar, nors labai gaila, kad jau bus ketvirta vasara mano gelytem ir nezydi verysad.gif , man jos tokios grazios


ir dar, o kas del trasu, tai as kemiros irgi zydinciom gelem laistau, gal ka konkreciau galit rekomenduot 4u.gif
aciuks.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu taip pat kemiros žydinčios tręšiau. Bet pilu kiekvienu laistymu. Taip pat palaistau vandeniu išplovus grindis su plovikliais, Tipo gėlės mėgsta g.gif Ar labai padeda nežinau, bet nemiršta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 03 16, 13:00)
Taip pat palaistau vandeniu išplovus grindis su plovikliais, Tipo gėlės mėgsta g.gif Ar labai padeda nežinau, bet nemiršta tongue.gif

mastau.gif ohmy.gif cia ne bajeris????
nesu niekad girdejus g.gif
Atsakyti
Gal nusišnekėsiu, bet prasmė tame, kad nuo tų ploviklių vanduo yra su fosfatais ar kokiais ten biesais ir gėlytėms kaip trąša. Mamytė man taip aiškino g.gif O dar kai pirkau iš Amway LOC - valiklis toks, kuris tinka šimtams darbų, tipo ir gėlėms laistyti. Tai va su juo pavalius, vandenuką būtinai gėlėms atiduodu.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 03 16, 15:50)
O dar kai pirkau iš Amway LOC - valiklis toks, kuris tinka šimtams darbų, tipo ir gėlėms laistyti. Tai va su juo pavalius, vandenuką būtinai gėlėms atiduodu.

su situo valikliu tai ir as laistau geles, bet tik lauko, nes kambariniu kazkaip nedristu schmoll.gif
Atsakyti