Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

QUOTE(Kile @ 2008 09 11, 15:25)
Taip, nuotraukos tik mano gėliukų.
Nors kuo toliau, tuo labiau imu tikėti, kad brugmansijos "jaučia" šeimininką. Nekartą nutiko taip, kad gerai augančių ir žydinčių augalų "fliansiukai" padovanoti nenorėjo augti...

net neisivaizduoju kaip turi atrodyt tavo kiemas, kai jos prazysta g.gif ,zinociau kur gyveni tai per tvoros plysi bent pasnipineciau ph34r.gif kaip ten atrodo smile.gif juokauju...
bet jos ne visos kartu prazysta tikriausiai? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rramii @ 2008 09 11, 15:32)
net neisivaizduoju kaip turi atrodyt tavo kiemas, kai jos prazysta g.gif ,zinociau kur gyveni tai per tvoros plysi bent pasnipineciau  ph34r.gif kaip ten atrodo smile.gif juokauju...
bet jos ne visos kartu prazysta tikriausiai? ax.gif

man ir sake, kad tik gerai nusiteikus eiciau prie tos geles, rolleyes.gif bet kai ji man nezydejo tris metus is eiles............tai siemet vasaros gale visai be meiles ejau blush2.gif ir sakiau, kad paliksiu ziemai susalt blush2.gif ,bet eme ir nustebino mane thumbup.gif ,
dabar vel su meile einu smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2008 09 11, 15:29)
ideciau savo gelytes nuotraukele,tik ,kad va beda nemoku  blush2.gif


Galiu įdėti, persiųsk į akvilur@yahoo.com
Atsakyti
pati save cituoju doh.gif
nelabai dar moku blush2.gif atsiprasau
Atsakyti
Dabar svaigstu nuo 7 didokų krūmų žiedų. Visi jie geltoni, ir sužydo praktiškai vienu metu. Kitos dar tik skleidžia pumpurus, šiek tiek žydi balta pilanvidurė. Tikrai ir nuoširdžiai galėčiau pakviesti kokį vakarėlį, kol jos intensyviai žydi, į svečius (Kaunas, Vilijampolė), jei pažadėtumėt "matyti" tik mano brugmansijas, o ne tėvo "alpinariumus" iš automobilių likučių ir kitokio metalo laužo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 11 rugsėjo 2008 - 14:46
QUOTE(Kile @ 2008 09 11, 15:42)

Dabar svaigstu nuo 7 didokų krūmų žiedų. Visi jie geltoni, ir sužydo praktiškai vienu metu. Kitos dar tik skleidžia pumpurus, šiek tiek žydi balta pilanvidurė. Tikrai ir nuoširdžiai galėčiau pakviesti kokį vakarėlį, kol jos intensyviai žydi, į svečius (Kaunas, Vilijampolė), jei pažadėtumėt "matyti" tik mano brugmansijas, o ne tėvo "alpinariumus" iš automobilių likučių ir kitokio metalo laužo blush2.gif

tai nieko daugiau tikrai nenoreciau matyt mirksiukas.gif
Atsakyti
jau issiunciau Kyle tau i pasta,ir as noreciau prisiplakti netoli dyrbu,tokio grozio originaliai dar neteko matyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2008 09 11, 15:52)
jau issiunciau Kyle tau i pasta,ir as noreciau prisiplakti netoli dyrbu,tokio grozio originaliai dar neteko matyti  blush2.gif


Parašykite man i AZ, susiderinsime susitikimo laiką

egleja, nuotraukyte pabandykite iterpti pati, as jums paveikslelio koda ir paaiskinimus issiunciau i paštą.
Atsakyti
user posted image
nu pabandziau,gal pavyks rolleyes.gif
Atsakyti
Šįvakar dvi už mane didesnės brugmansijos iš kiemo iškeliavo. verysad.gif Viena- pas puikius žmones. Kita- nė nežinau. Nedidukes dalinti lengva, net smagu ir gera. Na, bet tos, kurias nuo mažutėlio ūgliuko iki žiedais pasipuošusios gražuolės išaugini - tarsi dalelė širdies. Liko dar daugiau nei pakankamai jų man. Bet atrodo, kad šįvakar net ir kitos gėlės liūdi - kvepia žymiai mažiau.
Gal tikrai jom draugijoje augti smagiau?... Padauginkite kitiems metams saviškėms po draugę - gal žydės labiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 09 11, 19:04)
Šįvakar dvi už mane didesnės brugmansijos iš kiemo iškeliavo. verysad.gif  Viena- pas puikius žmones. Kita- nė nežinau. Nedidukes dalinti lengva, net smagu ir gera. Na, bet tos, kurias nuo mažutėlio ūgliuko iki žiedais pasipuošusios gražuolės išaugini - tarsi dalelė širdies. Liko dar daugiau nei pakankamai jų man. Bet atrodo, kad šįvakar net ir kitos gėlės liūdi - kvepia žymiai mažiau.
Gal tikrai jom draugijoje augti smagiau?... Padauginkite kitiems metams saviškėms po draugę - gal žydės labiau ax.gif

O aš kaip tik norėjau klausti kur tu jas žiemą sutalpini g.gif
Papildyta:
neužilgo ir maniškė didžioji geltona apsipils žiedais thumbup.gif Kad tik dar nebūtų šalnų blink.gif Ji žydėjo visą vasarą, bet dabar išaugino tokią gausybę pumpurų doh.gif ir jau po truputį pradeda skleistis wub.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 11 rugsėjo 2008 - 23:05
QUOTE(išdykėlė @ 2008 09 12, 00:04)
O aš kaip tik norėjau klausti kur tu jas žiemą sutalpini g.gif


Sutalpinu, garaže trim aukštais vazonus kraunam. Šiemet žada nesutilpti į man skirtą kampą, todėl dalinu dideles, kol žydi, savesniem. Vieną nemažą tėvas "kyšio" vežė lotuliukas.gif Nors ir toooks gražumas, bet parduoti nesiseka. Neturiu prekybininko gyslelės.
O šalnos tai labai nelaukiamos! Šiemet rudeninius pumpurus vėliau sukrovė nei pernai. O rausvų dvigubų ir oranžinių pilnavidurių taip dar noriu sulaukti... Teks jas į savo kambarį priglaust...
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 09 12, 11:04)
Sutalpinu, garaže trim aukštais vazonus kraunam.

o ne per salta?? g.gif , nebent sildomas garazas
Atsakyti