Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

Tai jau tikrai, kad sunkiai augt pradejo verysad.gif , o dar cia tokios naktys-kenkejos....,buvo ir mazu pumpureliu primezgus, bet jie tai visai nepaaugo.
Kazin o jei i siltnami inesciau?? g.gif
Atsakyti
Aišku geriau, kad šilčiau.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 09 02, 20:05)
O man pernai namo parnešus visus lapus numetė. g.gif


Numeta kartais, bet paskui vėl išleidžia naujus smile.gif
Geriausiai jaučiasi labai šviesioje, bet vėsioje patalpoje. Pas mane žiemą 8-13°C temperatūroje praleidžia su visais lapais...
Atsakyti
mano gelytes sukrove ziedus, bet tikriausiai nesbespes prazysti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 09 03, 07:58)
Numeta kartais, bet paskui vėl išleidžia naujus smile.gif
Geriausiai jaučiasi labai šviesioje, bet vėsioje patalpoje. Pas mane žiemą 8-13°C temperatūroje praleidžia su visais lapais...

O mano vargšiukės turi žiemoti tamsiame rūsyje. Tai pavasarį plikus stagarus tempiam lauk.
Kile, matau,kad mano gėlytes būtinai reikia persodinti. Į didesnius vazonus sodinti nebenoriu. Ar tiks jei gerai nupurtysiu žemes ir smulkias šaknis ir vėl su naujom žemėm kišiu atgal?
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 09 04, 08:59)
  Ar tiks jei  gerai nupurtysiu žemes ir smulkias šaknis ir vėl su naujom žemėm kišiu atgal?


Mano irgi tik mažesnė viena kita namie telpa, kitos peršiltam garaže žiemą vargsta...

Šiemet jų šaknų jau geriau nepurtyti, ypač jei rūsy žiemos. Gal tik paviršiuje žemę pakeisti. Pavasarį taip atšviežinta žemė padės. Bet dabar, rudeniop, geriau mažiau streso,- gali numesti ir lapus ir pumpurus.
Man visai pasiteisino auginti ne itin dideliuose vazonuose su didelėm skylėm dugne ir statyti be lėkštės ant pievos. Šaknis jos tokias kiaurai išleidžia, kad rudenį tenka kirviu nukapoti! Bet augalas suveši, jam netrūksta mitybos taip, kaip augant vien tik ankštame vazone. O ir rudenį pergabenti į rūsį ne tokia problema.

Didžiausias, kad neskurstų, net į 150 L talpos kubilus sodinau, bet ir ten joms per du metus ankšta tapo!
Atsakyti
Kaip jūsų augalėliai, ar sveiki, ar žydi? Nutilę visos blush2.gif O mano kiemas šiandien pagaliau pražydo geltonai geltonai... Net galvelės sukasi nuo svaigių kvapų...

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 10 rugsėjo 2008 - 18:40
nu jau grozis.... thumbup.gif pas tave, Kile, 4u.gif ...,,nerealu thumbup.gif , neturiu zodziu, jau tikrai turetu galvele suktis, ne tik nuo kvapo, bet ir nuo nerealaus grozio.
As isivaizduoju kaip turetu naturoj atrodyt pas tave tokio dydzio krumai doh.gif , sakes, neturiu zodziu 4u.gif
Atsakyti
jau koks vazdas , Kile wub.gif kiek metu tam groziui?
Atsakyti
Nelabai mėgstu girtis blush2.gif bet dabar jos tikrai nepakartojamai nuostabios! vertos to, kad visą vasarą su vandens kibirais aplink laksčiau... Tai, kuri dabar plyšta žiedais, dabar 2 metai (Apie 2 m aukščio). Kita, kur paskutinėj foto fone matosi, 7 metai. Apie 4 m aukščio. Tikriausiai ir didesnė augtų, bet tenka labai žiauriai kasmet apgenėt, net iki seno sumedėjusio stiebo, kad įnešt į rūsį. Nors pumpurų skaičiaus ant medžio tai nelabai įtakoja.
Viso žydi pilnai 5 didoki krūmai dabar. Nei mes, nei kaimynai vakare langų dėl jų svaiginančių kvapų negalim praverti doh.gif
Savotiška manija jos man biggrin.gif
Atsakyti
Pasaka kaip grazu wub.gif
Pas mane tai mazyte, is uglio padauginta, antramete, jau siemet sukrove pumpurus, laukiu kol prazys, bet jauciu teks iskasinet ir sodint i vazona, nes jau salnas zada... doh.gif
Atsakyti
Kile tavo brugmasijos nuostabios, truksta zodziu. 4u.gif
Atsakyti