Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

Geltoni žiedai tiesiog milžiniški atrodo wub.gif

Apie 40 cm ilgio. Pirmieji vos ne dvigubai mažesni buvo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 22 liepos 2008 - 14:56
Pagaliau sulaukiau žiedų wub.gif
Pirmą kartą pavyko tokiu laiku pražydinti. Vakare kvepia visas kiemas. Svaigstu nuo kvapo ir žiedų. Na kodėl jos skleidžiasi tik vakarais verysad.gif ? Ištempiau į žolyno vidury, nes prie namo ant pamatuko nebetelpa. Žiedai į sieną remiasi. Reikia surast naują vietą g.gif

user posted image

Čia didžioji vyresnioji brugmansija

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O čia mažoji smile.gif

user posted image

Atsakyti
Tikras grozis , o as vis laukiu kada maniske zydet prades. O naujosios mazyles dar ne vieno zieduko nerodo schmoll.gif bet gal ir jom s ateis laikas. Bet rtaip norsi kad greiciau biggrin.gif
Atsakyti
Mano visai mažutė,bet jau turi vieną žiedelį sukrovus.Taip laukiu kol pražys wub.gif

O ar galima trumpinti šakas? Viena išsikišo taip nedailiai,gal sakau reikėtų pakirpti ją g.gif
Atsakyti
Galima pakirpti, nors kažin, ar ta nukirpta saka bus dailesne smile.gif Genėjimo jos nebijo.

O aš irgi sulaukiau siurprizo! Paatostogavau kelias dienas pajūry, o grįžus štai ką radau smile.gif
Rausva žiedais apsipylus, nors kenčia nuo karščio...

Geltonos po truputi pražysta, ypač graži ta, kurią atiduoti ketinau...

O iš Prancūzijos pavasarį atkeliavusioji Brugmansia Knightii padovanojo du pilnavidurius ypatingo kvapo žiedus...
Atsakyti
Manoji brugmansija kažko apsirgo. Lapai pasidarė tokie blyškus, pradėjo geltonuoti. Žiedų yra daug.
Gal tuos lapus praretinti? O gal ją perlaisčiau? nes ji lauke stovėjo, tai ir lietaus truputį gaudavo, bet ne per daug.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 08 02, 21:11)
Galima pakirpti, nors kažin, ar ta nukirpta saka bus dailesne smile.gif Genėjimo jos nebijo.

O aš irgi sulaukiau siurprizo! Paatostogavau kelias dienas pajūry, o grįžus štai ką radau smile.gif
Rausva žiedais apsipylus, nors kenčia nuo karščio...

Geltonos po truputi pražysta, ypač graži ta, kurią atiduoti ketinau...

O iš Prancūzijos pavasarį atkeliavusioji Brugmansia Knightii padovanojo du pilnavidurius ypatingo kvapo žiedus...

Oi koks grožis bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif Pasaka...

parodau saviškės žiedelį wub.gif Reikia persodint man ją į didesnį vazoną turbūt,nes lapeliai kažko gelsta.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2008 08 08, 13:02)
Manoji brugmansija kažko apsirgo. Lapai pasidarė tokie blyškus, pradėjo geltonuoti. Žiedų yra daug.
Gal tuos lapus praretinti? O gal ją perlaisčiau? nes ji lauke stovėjo, tai ir lietaus truputį gaudavo, bet ne per daug.

Kad vandens joms per daug tai abejoju. Šiuo reikalu jos besotės. Siūlau gausiau tręšti.



Pas Kilę tai pasaka. Baltoji prancūzė thumbup.gif
Atsakyti
Taip, tikrai trąšų daugiau reikia, kai lapai geltonuoja. Ir vazono didesnio... Arba tą patį statyti ant žemės, kad kiaurai šaknis leistų... Nes kai vazonas permažas, net ir trąšos nepadeda - nugelsta, numeta lapus. Pas mane ne vieną kartą žydėjo augalai be lapų...
Atsakyti
sveikutes, graziu gelyciu turetojos 4u.gif
jau buvau taip nusivylusi savo augaleliu verysad.gif , kad sakiau paliksiu ziemai lauke, nes ketvirti metai auginu ir jokio ziedelio nebuvo sukrovusi g.gif .
Ir visai neseniai , gal pries kokias dvi savaites pamaciau, kad leidzia ziedeli thumbup.gif , ir su lig kiekviena diena vis didesnis, tik abejoju ar spes prazydet iki salnu? Per kiek mazdaug laiko prazysta nuo uzsimezgusio pumpurelio? labai noriu savo sulaukt ax.gif , nes jusu cia prisiziurejau tokiu grozybiu....... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rramii @ 2008 08 26, 10:26)
Per kiek mazdaug laiko prazysta nuo uzsimezgusio pumpurelio? labai noriu savo sulaukt ax.gif , nes jusu cia prisiziurejau tokiu grozybiu....... 4u.gif


Sunku dabar pasakyti, kaip bus. Rudenėjant ilgiau tie žiedeliai bręsta. Bet 5-6 cm ilgio pumpurėlis pražįs per 2-3 savaites. Dar turėtum suspėt pasidžiaugt žiedeliais, iki didžiųjų šalnų. Aišku, jei namie erdvės pakanka, tai ir kambaryje pražydinti galima... Aš vis pagailiu, ir parsinešu kokia žiemai į namus. Jaučiasi jos neblogai, tik mes kaip apgirtę nuo jų kvapo vaikštom doh.gif


Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 09 01, 10:40)
Sunku dabar pasakyti, kaip bus. Rudenėjant ilgiau tie žiedeliai bręsta. Bet 5-6 cm ilgio pumpurėlis pražįs per 2-3 savaites. Dar turėtum suspėt pasidžiaugt žiedeliais, iki didžiųjų šalnų. Aišku, jei namie erdvės pakanka, tai ir kambaryje pražydinti galima... Aš vis pagailiu, ir parsinešu kokia žiemai į namus. Jaučiasi jos neblogai, tik mes kaip apgirtę nuo jų kvapo vaikštom  doh.gif

O man pernai namo parnešus visus lapus numetė. g.gif
Atsakyti