Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

Mano kieme baltoji jau taip pat svaigina žiedais ir kvapais. Tik šį lietingą rytą nuliūdusios atrodo, vėliau nufotografuosiu pasigirti smile.gif
Pumpurus ir balta pilnavidurė jau nedidelius turi. Laukiu nesulaukiu to stebuklo...
O dar keturi ypatingi augaliukai kažkur Lietuvos pašte pasiklydę... Jau birželio 23 d. iškeliavo iš Vokietijos - siuntejo žiniom, 26 d. Išskrido į Lietuvą, o aš jų vis dar laukiu... Ir raštu, ir telefonu, ir asmeniškai kreipiaus į Lietuvos paštą - o tie tik juokiasi, kad pergreitai noriu blink.gif Betgi jos ten užtrokš-sudžius-sulūš! Tiksliau, tikriausiai jau taip ir yra atsitikę... Bijau, kad visus metus taupyti pinigėliai išleisti veltui... Bet, ne jų, o brugmansijų be galo gaila... Kaip paskui vėl ryžtis užsakinėti...
Atsakyti
Žaviuosi šia gėle,gražiais,kaip varpais,jos žiedais.Bet dėl problemų su žiemojimu,teko atsisakyti jos. Ir labai gaila.
Atsakyti
Sulaukiau liudnai graudžių naujienų. Siuntinelis su ypatingosiomis brugmansijomis atkeliavo po trijų savaičių klajonių kažkur Europoje. Bet myluoju, lepinu - laukiu naujų lapelių kaip stebuklo!

Na o senbuvės džiugina žiedais...
Atsakyti
Super gražuolės baltosios. O naujokės tai gan gyvybingos atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2008 07 14, 20:47)
Sulaukiau liudnai graudžių naujienų. Siuntinelis su ypatingosiomis brugmansijomis atkeliavo po trijų savaičių klajonių kažkur Europoje. Bet myluoju, lepinu - laukiu naujų lapelių kaip stebuklo!

Na o senbuvės džiugina žiedais...



O iš kur tu jas užsisakei?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2008 07 15, 21:04)
O iš kur tu jas užsisakei?


Šįkart siunčiausi iš Vokietijos:
http://www.engelstro...e/site/home.htm
Esu siuntusis ir iš Prancūzijos, bet ten brangiau išeina.
Atsakyti
Gail, kad vokiškai. O kiek kainuoja parssiuntimas?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2008 07 16, 11:00)
Gail, kad vokiškai. O kiek kainuoja parssiuntimas?


Ir aš vokiškai nešneku, bet naudojuos internetiniais "online" vertėjais ir išsiverčiu ką reik į žinomą kalbą.
Parsiuntimas 4 augalų (pakuotė iki 2 kg) kainavo 19 Eurų. Supakuoti augalai buvo super, bet kitąkart tarsiuos su siunteju, kad siųstų ne paprastu paštu, o per kurjerius. Geriau truputuką daugiau primokėsiu, nes dabar siuntinys 3 sav, keliavo, o tai, pasirodo, labai normalu!
Atsakyti
KAip,Kile, tavo naujokės?
Atsakyti
user posted image

O manosios jau skleidžiasi sprogsta, bet taip ilgai-nesulaukiu blink.gif
Atsakyti
Mano naujokės visos keturios laikosi labai neblogai - viena turi tris nemažus, gerokai žalius lapelius, kitos jau irgi mažulyčius išleidusios - augs! O anksti pavasarį iš prancūzijos atkeliavusi jau už kelių savaitėlių žydės...

O senbuvės numėtė krušos pažeistus lapus - gana plikos atrodo kai kurios, bet užtai žiedai kaip puikiai matosi
user posted image


Linkiu ir Jums visoms kuo greičiau to grožio sulaukti!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kile: 22 liepos 2008 - 14:48
Džiugios naujienos, Kile thumbup.gif

Geltoni žiedai tiesiog milžiniški atrodo wub.gif
Atsakyti