Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

QUOTE(Purkelis @ 2008 05 11, 01:17)
Sveikutes. Gal zinot kur lietuvoj galima Brugmansiju nusipirkti, as viena turiu ir noriu dar, o kai pasiziuriu uzsienio puslapiuose tai tik seile  varva. kazkada pirkau maximoj bet dabar jau keli metai ziuriu kad nieks ju neatveza. blink.gif



www.geles.tinkle.lt smile.gif
Atsakyti
Mano brugmansijos sustreikavo. Gelsta nauji lapukai. Kažkokie susisukę. Vakar nupurškiau actara. Tręšiu, myliu. Bet vistiek nelaimingos. Gal bandyti dar per lapus patręšt?
Atsakyti
Manau, kad nepersistenk su trašom, o gal per daug pamylėjai? g.gif
Jei jau treši iš apačios, tai kam jau per viršų?
Atsakyti
Tai kad atrodo kaip trūktų. Jos juk besotės tongue.gif
Atsakyti
Mes irgi palaistom su trašom vos ne kasdie, bet kol kas viskas tvarkoje, o jau jaunikliai tai per kraštus lipa doh.gif
Atsakyti
Paieškokite voratinklinės erkutės pėdsakų apatinėjė lapo pusėje. Šitas kenkėjas irgi labai myli brugmansijas, tik "Actaros" visai nebijo... Manosios kelios be lapu per nenaudeles erkutes liko... Tik pumpurai... Net "Vertimec", skirtas kovai su erkutėm, neišgelbėjo.
Atsakyti
pasejau durnarope,dvi savaites o nei zymes,kad dygtu? Ar taip gali buti?
Atsakyti
Gali, nesijaudink dar.
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2008 05 18, 23:53)
pasejau durnarope,dvi savaites o nei zymes,kad dygtu? Ar taip gali buti?






Aš galvojau ,kad iš vis neišdygs ax.gif pasėjau vasario pabaigoj ir po mėn pasirodė viena iš 8 sėklų. O vakar pamačiau , kad dar išlindo 4 thumbup.gif Taip ,kad turėk kantrybės smile.gif
Atsakyti
Sveiki.Gal kam bus idomu.
Penktadieni Vilniuje Sheteling radau Brugmansiju pirkti labai graziu net ir su dvigubais ziedais buvo.
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2008 05 19, 16:03)
Sveiki.Gal kam bus idomu.
Penktadieni Vilniuje Sheteling radau Brugmansiju pirkti labai graziu net ir su dvigubais ziedais buvo.


Idomu labai labai. Tik ar jų žiedai į viršų "žiūri" ar žemyn? Nes iš Shetelig pirktų sėklų, kur ant pokelio "Brugmasia arborea" rašė, pernai vienametės durnaropės išaugo. O važiuoti tik pasižiūrėti man toloka...
Atsakyti
Klaipėdoje shetelige žiūrėjau, tai į viršų žiedai žiūrėjo. Buvo gražių pilnavidurių, bet atrodė kaip durnaropės ir nepirkau.
Atsakyti