Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansija

Aš irgi užsiauginau iš pokelio sėklų, pirkau iš Florexlitos, bet turėtu būti parašyta, jog medėjančios. O mano užaugo beveik 1,5m . O dėl nuodingumo, tai juk ne valgiui jas auginam tongue.gif Kai buvau Floridoj man sakė, kad jaunimėlis jas vietoj kvaišalų vartoja, gal ir pavadinimas atitinkamas duotas.... Jau kas norėtų to gero daigų galėčiau duoti bigsmile.gif tik problema būtų su siuntimu g.gif
Atsakyti
Rašo, kad nuodingos visos durnaropių ir brugmansijų dalys. Labiausiai sėklos. Bet išorinio poveikio kolkas nepastebėjom, reikia jų prisivalgyti smile.gif
O šiaip nereikia nė JAV, mano kaiminystėj, Kaune jaunimėlis prisišėlo iki komos prieš kelis metus. Bulvinių blynų su durnaropių sėklom prisikepė. Aisku dar ir alkoholio reikėjo tokiam poveikiui sukelti rolleyes.gif
Atsakyti
O jūs jas auginat turėdamos ir mažų vaikų. Tai kiek suprantų iš jūsų pasakojimų jos nuodingos tuomet jeigu jų prisivalgai.
O kur tu kEdita gyveni? Tai gal kaip nors pasiimčiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tikrai, patys geriausi blynai su durnaropių sėklom, o aš vis galvojau, kad su obuoliais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O gyvenu aš Raseinių raj.
Atsakyti
Nu geras ,betrūksta ,kad blynus su durnaropių sėklomis pradėtume kepti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolitaaa: 08 gegužės 2008 - 15:32
Tuoj atidarysim naują temą " Lietuviški patiekalai iš nuodingųjų augalų", pirmąjį receptą jau turim ............ thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O mano truputį apdegė. Atrodo buvau papratinus truputį, ir ilgai išbuvo jau lauke.O pabalo lapukai tik prieš kelias dienas verysad.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai atsigaus.....nenusimink
Atsakyti
Taip sugrožėsim vėl ax.gif Svarbiausia žiedpumpurių nenumetė.Tik kad ir neauga jie didyn lens.gif aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(kEdita @ 2008 05 07, 15:43)
Aš irgi užsiauginau iš pokelio sėklų, pirkau iš Florexlitos, bet turėtu būti parašyta, jog medėjančios. O mano užaugo beveik 1,5m . O dėl nuodingumo, tai juk ne valgiui jas auginam  tongue.gif  Kai buvau Floridoj man sakė, kad jaunimėlis jas vietoj kvaišalų vartoja, gal ir pavadinimas atitinkamas duotas....  Jau kas norėtų to gero daigų galėčiau duoti  bigsmile.gif  tik problema būtų  su siuntimu  g.gif



per kiek laiko is seklytes uzauga, maniskes kazko letai juda, o taip norisi to grozio kuo greiciau smile.gif
Atsakyti
Na ir paklausei, senai tas buvo ir neatsimenu blush2.gif , bet manau žydės tik kitamet
Atsakyti
Sveikutes. Gal zinot kur lietuvoj galima Brugmansiju nusipirkti, as viena turiu ir noriu dar, o kai pasiziuriu uzsienio puslapiuose tai tik seile varva. kazkada pirkau maximoj bet dabar jau keli metai ziuriu kad nieks ju neatveza. blink.gif
Atsakyti