Įkraunama...
Įkraunama...

Žaisliukai ir gyvūnėliai iš karoliukų

Merginos, gal kazkas paaiskinsite kaip suverti pelekus , tuos mazesnius sone (kaip rankutes) jie tvirtinasi is karto pacio delfinuko verimo eigoj?! nes tas didelis ant nugoros kuris yra pelekas, tai jis kaip suprantu tvirtinasi poto... g.gif
http://www.auksarank...wtopic.php?t=33
pagal sia schemute veriu...
Atsakyti
Ir nuo kurio galo pradedate verti?! Nuo nosytes ar nuo uodegytes?! Jeigu teisingai supratau, tai nuo nosytes?! g.gif
Atsakyti
taip veriamas nuo nosytės, niu aš nežinau kaip kitos veria bet aš tai kai vėriau tai kai prieinu tą vietą kur turi būti pelekas tada ir prijungiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarė 24*: 21 vasario 2011 - 16:58
Gal kas turit schema boruzeles? user posted image tokios arba kitokios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2011 11 27, 16:17)
Gal kas turit schema boruzeles? user posted image tokios arba kitokios  4u.gif


Man tai atrodo, kad čia siuvinėta karoliukais g.gif. Aš vėriau pagal šitą schemutę
Boružėlė,
tai labai tikroviška gavosi, gaila, nufotografuot nesuspėjau, labai greitai šeimininkė jai atsirado bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karla78: 29 lapkričio 2011 - 11:37
Merginos, gal kuri turit ar uzmatet kiškio ir peledos ar peledziuko shemute g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karla78 @ 2011 11 29, 05:58)
Man tai atrodo, kad čia siuvinėta karoliukais  g.gif. Aš vėriau pagal šitą schemutę
Boružėlė,
tai labai tikroviška gavosi, gaila, nufotografuot nesuspėjau, labai greitai šeimininkė jai atsirado  bigsmile.gif

oj aciu labai 4u.gif
Atsakyti
sveikutes gal kuri pagelbetu noriu sunelio krikstynoms suverti angeliuku schemute turiu bet nesuprantu nors nusisauk gal kuri galetu pagelbeti ir pamokytu verti vaizdziai o ne pagal schema blush2.gif blush2.gif blush2.gif
http://beadjewelryma...ad_project.html

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karamele_21: 04 gruodžio 2011 - 19:10
Pasirodysiu su savo drakoniuku, 2012 metų simbolis 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Antras drakoniukas 4u.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Nu man tai fantastiškai mieli atrodo;)
Atsakyti
Mano keletas narplioniu 4u.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti