Įkraunama...
Įkraunama...

Žaisliukai ir gyvūnėliai iš karoliukų

sveikos gal kas turit kiškio kokio schema?
Atsakyti
aš turiu štai tokį kiškutį smile.gif

čia shemutė
user posted image
ir vat toks kiškutis gaunasi
user posted image
Atsakyti
Sveikutes!!! Atsiprasau, kad lendu nemandagiai i bet kuria tema, bet neisivaziduoju, kur ieskot verimo pradziamokslio... Bukit geros, nukreipkit ar i tema, ar i puslapi - prasau labai. Nes net neisivaizduoju kaip reikia verti ne eilute, kaip skaityt schemutes, kad zaisliukas taptu zailiuku, suktusi ir igautu formas. Gal jums ir kvailokai skamba mano klausimai, bet man labai grazu viskas, kas is mazyciu karoliuku ir noriu ismokti: kaip verti, ant ko verti... PRASAU JUSU PAGALBOS. Nes paaiskinimas, kad ziuret i schemute ir vert... nu nesigauna man, nesuprantu kaip pereit i kita eilute ir tt, kaip iseina tai padaryti?
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2010 12 21, 22:22)


Nesuprantu kaip kitaip galima paaiškinti... Nu tiesiog žiūri į schemą ir viskas unsure.gif

Įdėkit schemą kokia domina, paaiškinsiu plačiau.
Atsakyti
štai čia gali kreiptis su klausimais
http://www.supermama...howtopic=528044
Atsakyti
sveikos, gal kuri turit schemute kaip suverti toki laumzirgi? ax.gif
user posted image
aciu labai is anksto smile.gif
Atsakyti
keletas mano gyvūnėlių

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Štai mano mielieji šiem metam ;]

user posted image
Papildyta:
gintare23, meškučiai labai gražučiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoKoLedine @ 2011 01 03, 17:17)
Štai mano mielieji šiem metam ;]

user posted image
Papildyta:
gintare23, meškučiai labai gražučiai  4u.gif


Labai simpatiski-puiki dovanele smile.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles,

gal galit paaiskinti kaip daryti keliu sluoksniu gyvunelius, tuos plokscius (varlyte, zmogeliuka) jau moku, o kaip kitus, kad ir gintare23 ikelta kiskuti?
Atsakyti
na bandysiu paaiskinti smile.gif
Schemos būna dviems eilutėmis perbraukta linija.Kūną formuojam taip, kad pirma eilė - viršus, antra eilė - apačia.. Vielą reikia tvirtai suveržti, kad nebūtų eilutės vienos nuo kitų nutolę.Veriant reikia formuoti erdvinį kūną.
Atsakyti
QUOTE(gintare23 @ 2011 01 06, 11:09)
na bandysiu paaiskinti smile.gif
Schemos būna dviems eilutėmis perbraukta linija.Kūną formuojam taip, kad pirma eilė - viršus, antra eilė - apačia.. Vielą reikia tvirtai suveržti, kad nebūtų eilutės vienos nuo kitų nutolę.Veriant reikia formuoti erdvinį kūną.


Aciu labai 4u.gif perskaiciau lyg supratau, dabar tik praktiskai reikia isbandyti thumbup.gif
Atsakyti