Įkraunama...
Įkraunama...

Žaisliukai ir gyvūnėliai iš karoliukų

Turiu tokį va šuniuką dovanų gavus... ir labai noriu dar pasidaryt tokių gal kas netyčia užmatėt shemų tokiam va vėrimui ar dar ką? Aš kaip suprantu čia 3D + peyote pynimas... nes matosi tokie lyg ratukai blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Nelabai panašu į 3D+peyote vėrimą.. čia, matyt, tiesiog pagal schemą verta ir tiek smile.gif
Atsakyti
[quote=Demokratija,2010 07 07, 15:30]
Mano vertas gandras...

user posted image

user posted image
[/quot
super atrodo jusu gandras. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As jusu labai noriu paklausti is kur jus perkate tokius lygius karoliukus? As tokiu niekur nerandu, na gal nepastebiu. g.gif g.gif, nes pati veriu gyvunelius, medelius, bet mano karoliukai ivairiaformiai, siauriasni storesni, ir vaizdas gaunasi nenoks. verysad.gif verysad.gif blink.gif
Atsakyti
Karoliukus perku visur kur prekiauja floristiniais reikmenimis, būtent dėl to biserio karoliukų ir nemėgstu, kad jie yra nevienodi, nelygūs ir suvertų darbelių formos gaunasi netobulos smile.gif
Atsakyti
Noriu paprasyt chemutes drugeliu gal kas turit.Zinoma jei negaila blush2.gif
Atsakyti
[quote=mielka,2010 08 19, 16:29]
Turiu tokį va šuniuką dovanų gavus... ir labai noriu dar pasidaryt tokių gal kas netyčia užmatėt shemų tokiam va vėrimui ar dar ką? Aš kaip suprantu čia 3D + peyote pynimas... nes matosi tokie lyg ratukai blush2.gif

Mielka kazka truputi panasaus radau.Na gal pravers smile.gif

user posted image
Atsakyti
Nelabai ką įžiūriu unsure.gif
Atsakyti
jaunojimistika24 biseriuko tikra gero yra siose pardotuvese tik jis brangokas.

www.mvstudija.lt
www.akmeneliai.com
Atsakyti
idedu didesne scemute

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Brigitte @ 2010 06 01, 20:48)
Atsiprasau uz durna klausima, bet pagal sita schema turetu gautis bite?  g.gif



Sita schema maciau viename rusiskame forume, man atrodo bite ir gavosi smile.gif
Atsakyti
jaunojimistika24 koks grazus gandriukas thumbup.gif gal schema turėtum? wink.gif

O štai mano neseniai iškeptas vėžliukas:


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cookie_cookie: 13 spalio 2010 - 22:01


user posted image


kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
labai noriu tokio
Atsakyti