Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(sapis @ 2010 01 06, 09:43)
Labutis  biggrin.gif
Jo ir dar kaip  thumbup.gif , vis dėlto man ji daug geresnė už maniškio džipa tongue.gif

o as savo neturiu,konfiskavo MB ,nes jo reniuks supuliavo(slapukas uzsiblokavo),o X5 taupo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2010 01 06, 11:34)
o as savo neturiu,konfiskavo MB ,nes jo reniuks supuliavo(slapukas uzsiblokavo),o X5 taupo lotuliukas.gif

Tai tu jo meiluže atimk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2010 01 06, 11:44)
Tai tu jo  meiluže atimk  mirksiukas.gif

na,kai toks oras ir is namu nesinori islyst biggrin.gif tai ir saugau as jo meiluze rolleyes.gif nors butu exstra atvejis sesciau,bet seip as jos bijau biggrin.gif didele ji man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2010 01 06, 12:10)
na,kai toks oras  ir is namu nesinori islyst biggrin.gif tai ir saugau as jo meiluze rolleyes.gif nors butu exstra atvejis sesciau,bet seip as jos bijau biggrin.gif didele ji man lotuliukas.gif

Na maniškio Teranas irgi visas autobusas, tai irgi man netinka su ja važiuoti schmoll.gif , aš geriau su savo freduku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2010 01 06, 13:40)
Na maniškio Teranas irgi visas autobusas, tai irgi man netinka su ja važiuoti  schmoll.gif , aš geriau su savo freduku  ax.gif

kad man ir progos(poreikio)nebuvo kur vaziuot biggrin.gif dabart i kaima rausim,bet irgi kartu,tad uz vairo teikiu pirmenybe jam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2010 01 06, 14:25)
kad man ir progos(poreikio)nebuvo kur vaziuot biggrin.gif dabart i kaima rausim,bet irgi kartu,tad uz vairo teikiu pirmenybe jam biggrin.gif

Nu jo aš irgi stengiuos jam pasireikšti ir parodyti savo vairavimo ypatumus,bet kartais tenka ir man ypač , kai nori širdy padžiuginti žmogus biggrin.gif
Atsakyti
ai,as tiesiog neduodu galimybes bambet biggrin.gif (nors nebanba,bet pati isitempus jauciuosi lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2010 01 06, 14:55)
ai,as tiesiog neduodu galimybes bambet biggrin.gif (nors nebanba,bet pati isitempus jauciuosi lotuliukas.gif )

paskutinį kartą pasakiau jei bembėsi niekur aš tavęs nevešiu gali su autobusu važiuoti ax.gif , arba saku važiuojam su Alfa.
Atsakyti
pagazdini lotuliukas.gif lotuliukas.gif bijo? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2010 01 06, 15:24)
pagazdini lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bijo? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Laba
kaip sveikata b
nebereikėjo tavo paga;bos , jukMB kolegas du turi kauniškius, tai detalės jau pas mūsų, ryt vel ferduka gydys ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2010 01 10, 19:07)
Laba
kaip sveikata b
nebereikėjo tavo paga;bos , jukMB kolegas du turi kauniškius, tai detalės jau pas mūsų, ryt vel ferduka gydys ... ax.gif

man unsure.gif
ne kas, sedziu su tempa 39
loptopas ant koju biggrin.gif
sergu lotuliukas.gif
skauda viska doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2010 01 06, 16:09)
paskutinį kartą pasakiau jei bembėsi niekur  aš tavęs nevešiu gali su autobusu važiuoti  ax.gif , arba saku važiuojam su Alfa.


man tai kazkoks gaidys buvo pasakes apie alfa kad grabams vieta laidojimo rumuose o ne prie masinu biggrin.gif na nedebilas?
Atsakyti