Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(laumir @ 2009 12 17, 22:51)
tikrai ne viena,daug mieste tokiu ,net ir gatvese stovi(keistai) biggrin.gif lyg bevaziuojant uzgesta lotuliukas.gif sako,kad dabar spjaudosi tie kas baltarusiska nafta pyle biggrin.gif

vat vat bus dar cirku, pas mane dujos ax.gif
Atsakyti
pas mane tik benzas,bet dar problemu(tfiu,tfiu)nepastebejau biggrin.gif
Atsakyti
tai kad bajeris tame neuzsikuria tie kurie pyle butent lietuviska dyzelioka, o vat su baltarusisku problemu nera, kaliningradietiska saliarka problemiska , ja labai skiedzia, paklauskit betkurio furisto, tai pasakys geriausia baltarusiska ir kaikur lietuviska bet ne visose degalinese, lukoile prasta viskas ir dujos, ir benzas ir saliarka, neste, uno x nebloga, statoil nepilu nes brangu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(laumir @ 2009 12 17, 23:27)
bet keista biggrin.gif ,o kaimynu 2 masinos stovi,neuzkuria niekaip lotuliukas.gif


maniske 155'ta be problemu nors 1992 m, kuriasi, vaziuoja, duris reikejo silikonu nupurkst pries salcius, tai ir atsidarytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VytautasSt @ 2009 12 19, 00:31)
tai kad bajeris tame neuzsikuria tie kurie pyle butent lietuviska dyzelioka, o vat su baltarusisku problemu nera, kaliningradietiska saliarka problemiska , ja labai skiedzia, paklauskit betkurio furisto, tai pasakys geriausia baltarusiska ir kaikur lietuviska bet ne visose degalinese, lukoile prasta viskas ir dujos, ir benzas ir saliarka, neste, uno x nebloga, statoil nepilu nes brangu  biggrin.gif
Papildyta:
maniske 155'ta be problemu nors 1992 m, kuriasi, vaziuoja, duris reikejo silikonu nupurkst pries salcius, tai ir atsidarytu  biggrin.gif

sveiki,
na as tik pletkus del naftos girdejau,tad nesigincisiu blush2.gif
o del duru,nesitikejau,kad gali taip but biggrin.gif man pirma ziema ax.gif
Atsakyti
sapis
matai,vistik paliko kudiki, tam "gyvybes lopsely" verysad.gif o sakem..............
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 19, 17:48)
sapis
matai,vistik paliko kudiki, tam "gyvybes lopsely" verysad.gif o sakem..............

labas
Aga tikrai, kai isgirdau taip liudna paliko verysad.gif

kas nuajesnio, ar susitvarke masiniuko durys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 19, 21:29)
labas
Aga tikrai, kai isgirdau taip liudna paliko verysad.gif

kas nuajesnio, ar susitvarke masiniuko durys ax.gif

nieko cia naujo,sniego pirma diena pas mus,bet as niekur neisriedejau,ner reikalo
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 19, 19:42)
nieko cia naujo,sniego pirma diena pas mus,bet as niekur neisriedejau,ner reikalo

ai pas mus jau sniegas senai , net nebezinau kada snigti pradejo , sendien panos ant klano duko
Klausyk ar sunku i Kauno oro uosta nuvaziuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 19, 21:44)
ai pas mus jau sniegas senai , net nebezinau kada snigti pradejo , sendien panos ant klano duko
Klausyk ar sunku i Kauno oro uosta nuvaziuoti  g.gif

fain,o mes laukiam ,kad gerai prisnigtu,manau ryt varysim ant kalnu biggrin.gif
na,man tai nesunku i oro uosta lotuliukas.gif nuo manes TIESIAI biggrin.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
na,sakyk ,ka tu Kaune zinai biggrin.gif bandysiu tau kelia nutiest lotuliukas.gif
Papildyta:
http://www.maps.lt/lt/zemelapis
ivesk
Kauno r.sav.
--------
oro uostas



labai aiskiai ismeta ax.gif
Jai zinai Karmelava tai ten net nuorodos yra,nepravaziuosi niekaip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumir: 19 gruodžio 2009 - 20:00
QUOTE(laumir @ 2009 12 19, 19:59)
fain,o mes laukiam ,kad gerai prisnigtu,manau ryt varysim ant kalnu biggrin.gif
na,man tai nesunku i  oro uosta lotuliukas.gif nuo manes  TIESIAI biggrin.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
na,sakyk ,ka tu Kaune zinai biggrin.gif bandysiu tau kelia nutiest lotuliukas.gif
Papildyta:
http://www.maps.lt/lt/zemelapis
ivesk
Kauno r.sav.
--------
oro uostas
labai aiskiai ismeta ax.gif
Jai zinai Karmelava tai ten net nuorodos yra,nepravaziuosi niekaip biggrin.gif

Nieko nezinau kaune, tik esu macius kad vaziuojant autostrada i vilniu yra rodykle i karmelava ax.gif
Papildyta:
nu ar as dundulis esu bet man nelabai aisku tame zemelapi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 19, 22:24)
Nieko nezinau kaune, tik esu macius kad vaziuojant autostrada i vilniu yra rodykle i karmelava  ax.gif
Papildyta:
nu ar as dundulis esu bet man nelabai aisku tame zemelapi schmoll.gif

na,taip suki i Karmelava .o ten jau ner kur nugrybaut Karmelavoj bus rodykle po desne
gerai matos,tikrai rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 19, 20:45)
na,taip suki i Karmelava .o ten jau ner kur nugrybaut Karmelavoj  bus rodykle po desne
gerai matos,tikrai rasi mirksiukas.gif

nu jei tikrai vaziuosiu gausi numeriuka parasyt ax.gif
Atsakyti