Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(laumir @ 2009 12 16, 18:33)


wub.gif  wub.gif  wub.gif grozis wub.gif  wub.gif  ir TIK puse milijono lotuliukas.gif bet thumbup.gif ,alfos ,net mersam nosi nusluoste lotuliukas.gif  thumbup.gif
Papildyta:

butu fain,jai tik niekur neisleksiu,butinai susivaziuosim biggrin.gif

o mersas ka,grozio ir gerumo etalonas? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 16, 18:33)
Labutis mergyckos:4u:
blush2.gif o tokios,net nezinau blush2.gif einu googlint biggrin.gif
mes truputi jaunesnem,bet irgi is tokio burio biggrin.gif
o tai ko pati nevazineji biggrin.gif


Kodel pati nevazineju su vyro masina? Geras klausimas, ogi todel kad jis su ja vazineja lotuliukas.gif Tai jei koks reikalas buna rimtesnis - "prisiplaku" smile.gif O siaip prie darbo vietos prirakinta esu, o i darba vaziuot masina - butu nuodeme, nes jis uz 25 metru rolleyes.gif
O mano 33ai, tei reiks ir technikine praeit pavasari, nes praeita sezona, tai tik i "Alfatura" islindom ir viskas... Saugau, branginu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(skeptikas @ 2009 12 16, 20:10)
o mersas ka,grozio ir gerumo etalonas? cool.gif

ne,tiesiog ten straipsny taip parasyta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(AlfIndraja @ 2009 12 16, 20:19)
Kodel pati nevazineju su vyro masina? Geras klausimas, ogi todel kad jis su ja vazineja  lotuliukas.gif Tai jei koks reikalas buna rimtesnis - "prisiplaku" smile.gif O siaip prie darbo vietos prirakinta esu, o i darba vaziuot masina - butu nuodeme, nes jis uz 25 metru  rolleyes.gif
O mano 33ai, tei reiks ir technikine praeit pavasari, nes praeita sezona, tai tik i "Alfatura" islindom ir viskas... Saugau, branginu  rolleyes.gif

bet ji tokio idomaus modelio,nera didele?kelintu metu?lyg viena syk maciau Kaune vaziuojant tokia,dabar jai jau alfa stovi ar vaziuoja,visuomet atkreipiu demesy biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AlfIndraja @ 2009 12 16, 19:19)
Kodel pati nevazineju su vyro masina? Geras klausimas, ogi todel kad jis su ja vazineja  lotuliukas.gif Tai jei koks reikalas buna rimtesnis - "prisiplaku" smile.gif O siaip prie darbo vietos prirakinta esu, o i darba vaziuot masina - butu nuodeme, nes jis uz 25 metru  rolleyes.gif
O mano 33ai, tei reiks ir technikine praeit pavasari, nes praeita sezona, tai tik i "Alfatura" islindom ir viskas... Saugau, branginu  rolleyes.gif

As net i google isivedziau paziuret kaip atrodo AR 33 ax.gif baltai pavydziu, kad darbas taip arti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 12 16, 23:45)
As net i google isivedziau paziuret kaip atrodo  AR 33 ax.gif baltai pavydziu, kad darbas taip arti thumbup.gif

ir as ieskojau google biggrin.gif
ir as tokia saugociau biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,mano masinos durys(galines) uzsalo,niekaip neatidarau,o ir signalizacija streikuoja unsure.gif bijo salcio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 17, 09:56)
sveikos,mano masinos durys(galines) uzsalo,niekaip neatidarau,o ir signalizacija streikuoja unsure.gif bijo salcio biggrin.gif

laba
as išvis freduškos neužkuriau šyryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 17, 23:02)
laba
as išvis  freduškos neužkuriau šyryt  doh.gif

laba,mano kuriais thumbup.gif vaziuoja,tik durys galines neatsidaro biggrin.gif mergina per prieki i kede sodinu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 17, 21:18)
laba,mano kuriais thumbup.gif vaziuoja,tik durys galines neatsidaro biggrin.gif mergina per prieki i kede sodinu doh.gif  biggrin.gif

nu svarbu kad ors per vienas duris biggrin.gif
Atsakyti
bet keista biggrin.gif ,o kaimynu 2 masinos stovi,neuzkuria niekaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 17, 22:27)
bet keista biggrin.gif ,o kaimynu 2 masinos stovi,neuzkuria niekaip lotuliukas.gif

Nu idomiai , vadinais neviena mano vargsiuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 18, 00:49)
Nu idomiai , vadinais neviena mano vargsiuke  smile.gif

tikrai ne viena,daug mieste tokiu ,net ir gatvese stovi(keistai) biggrin.gif lyg bevaziuojant uzgesta lotuliukas.gif sako,kad dabar spjaudosi tie kas baltarusiska nafta pyle biggrin.gif
Atsakyti