Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(sapis @ 2009 12 11, 23:33)
laba  4u.gif
o mano kazko bludyt pradejo , busiu tavo liga pagavus  g.gif

kas nutiko? biggrin.gif
Atsakyti
Labas
QUOTE(laumir @ 2009 12 11, 22:42)
kas nutiko? biggrin.gif

Itariu, kad pecčukas nebepučia šilto oro , pernai taip buvo nutike , kaži ko ten jis vel zarazinasi g.gif
Atsakyti
Sveikos, as pirkau sankabos cilindriuka, nes senajam jau viskas. nesijunge begiai. karsto oro nepute kai radiatorius leido, bet gali buti kita problema.
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 12 15, 15:54)
Sveikos, as pirkau sankabos cilindriuka, nes senajam jau viskas. nesijunge begiai. karsto oro nepute kai radiatorius leido, bet gali buti kita problema.

laba biggrin.gif
nu lygu susitvarkė, gal man čia tik taqip pasirodė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Culotte @ 2009 12 09, 12:43)
Oj kaip prajuokinai  biggrin.gif  nes taip tiksliai parasei tikraja situacija, kad net as nebuciau taip apibudinus  biggrin.gif  bet tai gryna teisybe. Net i Fiat servisa nuvaziavus, manes klausia "kas tau ta kaledu eglute nupirko?"  biggrin.gif  biggrin.gif  sakau"o ka? tipo tik audine - masina???". Tada pasimeta ir pradeda keist savo nusistatyma, nes pasirodo, kiek masinu turejo, dar nepasiseke paciam idealios ir negendancios nusipirkt  bigsmile.gif O man tai cia suveikia atvirkstinis principas  bigsmile.gif  tycia nepirkau nei audi, nei kokio vw. O nusipirkau Fiat. Cia gal as biski ne i tema su savo Fiat'u, bet vis tik irgi italiska masina, kuri lietuvoj nesusilaukia lauru ir pagyru  unsure.gif

sveikos!tai ka lietuvoje neivertina FIAT.as ir ji turiu 2006metu visai normali masina santa2.gif santa2.gif as tai vokietijoj gyvenu,veliau pirksiu touran man ji patinka

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 15, 17:42)
laba biggrin.gif
nu lygu susitvarkė, gal man čia tik taqip pasirodė  ax.gif

kol taisoma alfa su aude vazineju karsto oro atsiranda po 50 km, nera ko noret nes senesniu metu. na o del Fiat'u ir dar tokiu metu (2006) tai komentuot negaliu, man per gera masina ax.gif

tiesa, gal reikia kuriai uzdangalo nuo saules lyg taip vadinasi, man netiko desines puses, itvirtinimas kitoks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo junglegirl: 15 gruodžio 2009 - 22:16
QUOTE(junglegirl @ 2009 12 15, 22:14)
kol taisoma alfa su aude vazineju karsto oro atsiranda po 50 km, nera ko noret nes senesniu metu. na o del Fiat'u ir dar tokiu metu (2006) tai komentuot negaliu, man per gera masina ax.gif

tiesa, gal reikia kuriai uzdangalo nuo saules lyg taip vadinasi, man netiko desines puses, itvirtinimas kitoks doh.gif

man reiktu bet maniske yra 146, kazi ar tiktu g.gif
Atsakyti
mano svajone Alfa 159 wub.gif
Atsakyti
http://www.diena.lt/...c-spider-252611
tikrai geras ivertinimas. ir ne kokiu lietuvos zurnaliugu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 15, 23:23)
man reiktu bet maniske yra 146, kazi ar tiktu  g.gif

turiu fotke, parasyk i az pasta atsiusiu, gal tiks. g.gif beje veidrodelio apsvietimas tos lempos is sonu prie pat veidrodelio, o 156 virsuj, turejau iskart pastebet, bet yra kaip yra.
Papildyta:
QUOTE(skeptikas @ 2009 12 16, 17:18)
http://www.diena.lt/...c-spider-252611
tikrai geras ivertinimas. ir ne kokiu lietuvos zurnaliugu thumbup.gif

matet delfi Alfa Romeo Giulietta wub.gif galvojau busit jau aptarusios ax.gif
http://www.diena.lt/...iulietta-252039
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo junglegirl: 16 gruodžio 2009 - 16:31
Sveikos, ponios ir paneles, kazkaip neuzsukdavau i sia tema, bet pajutau pareiga blush2.gif Siuo metu mano Alfuke ilsisi ziemos poilsio, tai kaip ir be ratu esu... Bet vyras su Lancia pavezioja, kiek buna poreikio.
Ar visos is cia rasanciu tik su naujom Alfukem vazinejat? Niekas neturi kokios "tituluotos senoles"? Nes maniske, tai Alfa 33, ir i jokia nauja jos niekada nenoreciau keisti wub.gif ... jei ne detaliu deficitas... verysad.gif
Atsakyti
Labutis mergyckos:4u:
o mano masiniukui,toks saltis nepatinka,tiksliau ne alfutei,o jos signalizacijai biggrin.gif uzsala zarasa biggrin.gif su pulteliu neatsirakina,tik su raktu biggrin.gif ,o seip tai thumbup.gif rieda,sildo ir langai nerasoja lotuliukas.gif


QUOTE(AlfIndraja @ 2009 12 16, 19:11)

blush2.gif o tokios,net nezinau blush2.gif einu googlint biggrin.gif
mes truputi jaunesnem,bet irgi is tokio burio biggrin.gif
o tai ko pati nevazineji biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(skeptikas @ 2009 12 16, 18:18)
http://www.diena.lt/...c-spider-252611
tikrai geras ivertinimas. ir ne kokiu lietuvos zurnaliugu thumbup.gif

wub.gif wub.gif wub.gif grozis wub.gif wub.gif ir TIK puse milijono lotuliukas.gif bet thumbup.gif ,alfos ,net mersam nosi nusluoste lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sapis @ 2009 12 16, 00:23)

butu fain,jai tik niekur neisleksiu,butinai susivaziuosim biggrin.gif
Atsakyti