Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(laumir @ 2009 12 09, 11:33)

Aga,kaip dvynukes,eisiu siandien krapstinet,MB nupirko purskalo ant langu,kad nerasotu,eisiu bandyt biggrin.gif

Nu žinok aš vis dar galvoju api kokes knopkes kalbėjai , galvoju nu pas mani jų nėr schmoll.gif , gal gali nufotkinti iš vidau s savo freduka g.gif
Atsakyti
ok,popiet bus foto biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sapis @ 2009 12 07, 21:53)

na.pas tave virs avarinio yra toks griovelis su slankiojanciu reguliatorium
o pas muny ten dvi knopkos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 09, 11:40)
ok,popiet bus foto biggrin.gif

Gerai lauksiu biggrin.gif
Mano mašiniokiui reik guoli keisti, kaukia taip neblogai biggrin.gif
Atsakyti
einu purkst langu,paskui truputi paleksiu ir paziuiresiu koks efektas to purskalo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 09, 11:46)
einu purkst langu,paskui truputi paleksiu ir paziuiresiu koks efektas to purskalo biggrin.gif

Nu lauksim žinių... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 03, 15:58)
Nu tai taip ...., o beto pas mus LT , ben jau kur aš gyvenu provincijoije mašina tai VW , audi , ir oplelis nu ir RENO  espeisai  doh.gif ir telono modelis tik NOKIA yra verti dėmėsio  biggrin.gif , o jei žmogus nusiperki kitokai mašina , va kad ir ALFA esi jau durnas , tipo ieškai nuotykiu ir t.t.
Nu neišvireno esu girdėjusi, koki čia ezgliuzyva turi ypač kai i seviza nuvažiouoji, kokiu tepalų pakeisti  smile.gif


Oj kaip prajuokinai biggrin.gif nes taip tiksliai parasei tikraja situacija, kad net as nebuciau taip apibudinus biggrin.gif bet tai gryna teisybe. Net i Fiat servisa nuvaziavus, manes klausia "kas tau ta kaledu eglute nupirko?" biggrin.gif biggrin.gif sakau"o ka? tipo tik audine - masina???". Tada pasimeta ir pradeda keist savo nusistatyma, nes pasirodo, kiek masinu turejo, dar nepasiseke paciam idealios ir negendancios nusipirkt bigsmile.gif O man tai cia suveikia atvirkstinis principas bigsmile.gif tycia nepirkau nei audi, nei kokio vw. O nusipirkau Fiat. Cia gal as biski ne i tema su savo Fiat'u, bet vis tik irgi italiska masina, kuri lietuvoj nesusilaukia lauru ir pagyru unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Culotte @ 2009 12 09, 12:43)
Cia gal as biski ne i tema su savo Fiat'u, bet vis tik irgi italiska masina, kuri lietuvoj nesusilaukia lauru ir pagyru  unsure.gif

Į tema į tema , juk koncernas tas pats 4u.gif , taigi fredukai ir fiatukai puseseriai su pusbrolėmis, kaip sakant mes vieno kraujo tu ir aš ...
Taigi drąsiau junkis , plepam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Culotte @ 2009 12 09, 14:43)
Oj kaip prajuokinai  biggrin.gif  nes taip tiksliai parasei tikraja situacija, kad net as nebuciau taip apibudinus  biggrin.gif  bet tai gryna teisybe. Net i Fiat servisa nuvaziavus, manes klausia "kas tau ta kaledu eglute nupirko?"  biggrin.gif  biggrin.gif  sakau"o ka? tipo tik audine - masina???". Tada pasimeta ir pradeda keist savo nusistatyma, nes pasirodo, kiek masinu turejo, dar nepasiseke paciam idealios ir negendancios nusipirkt  bigsmile.gif O man tai cia suveikia atvirkstinis principas  bigsmile.gif  tycia nepirkau nei audi, nei kokio vw. O nusipirkau Fiat. Cia gal as biski ne i tema su savo Fiat'u, bet vis tik irgi italiska masina, kuri lietuvoj nesusilaukia lauru ir pagyru  unsure.gif


junkis ,junkie,plepam biggrin.gif
QUOTE(sapis @ 2009 12 09, 14:51)
Į tema į tema , juk koncernas tas pats  4u.gif , taigi fredukai ir fiatukai puseseriai su pusbrolėmis, kaip sakant mes vieno kraujo tu ir aš ...
Taigi drąsiau junkis , plepam  biggrin.gif

saunuole,judink tema sauk draugu-iu biggrin.gif bus apie ka diskutuot 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sapis @ 2009 12 09, 13:42)
Gerai lauksiu  biggrin.gif


zadeta foto
user posted image

QUOTE(sapis @ 2009 12 09, 14:08)
Nu lauksim žinių... 4u.gif

su tuo purskalu visvien s......s,visvien ,nors ne taip ,bet......rasoja verysad.gif
vyras sake keis saugiklius,matyt kur nusprogo ir neveikia unsure.gif ,bet jis tik nakty grysta (23val) ir 5 vel isvaro doh.gif ner kada biggrin.gif
taip atrodo pi pusvalandzio islipus biggrin.gif
user posted image
blink.gif pameciau" kalpoka" biggrin.gif
o taip man sudirbo lubas po stiklo keitimo verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 09, 17:19)



Papildyta:
zadeta foto
user posted image
su tuo purskalu visvien s......s,visvien ,nors ne taip ,bet......rasoja verysad.gif
vyras sake keis saugiklius,matyt kur nusprogo ir neveikia unsure.gif ,bet jis tik nakty grysta (23val) ir 5 vel isvaro doh.gif ner kada biggrin.gif
taip atrodo pi pusvalandzio islipus biggrin.gif
user posted image
blink.gif pameciau" kalpoka" biggrin.gif
o taip man sudirbo lubas po stiklo keitimo verysad.gif
user posted image

Nu blyn pas tave rimta bėda smile.gif , rasit tos tavo knopkės pagedusios ir g.gif

Nu lubos tai neblogai patiungupotos, pas mane tai is vis nuskarusios , nufotkinsiu savaitgali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 09, 22:48)
Nu blyn pas tave rimta bėda  smile.gif , rasit tos tavo knopkės pagedusios ir  g.gif

Nu lubos tai neblogai patiungupotos, pas mane tai is vis nuskarusios , nufotkinsiu savaitgali  biggrin.gif

na,pakrapste MB sake ,kad kaskas atsijungus buvo(kazkokia jungtis)
Atsakyti
na,sugrystu biggrin.gif
kaip laikais,kas gero,siandien taip gerai pavazinejau,kad net islipt nesinorejo biggrin.gif peciukas varo visu chodu,langai nerasoja,silta,gera,net vaziuot malonu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 11, 17:43)
na,sugrystu biggrin.gif
kaip laikais,kas gero,siandien taip gerai pavazinejau,kad net islipt nesinorejo biggrin.gif peciukas varo visu chodu,langai nerasoja,silta,gera,net vaziuot malonu rolleyes.gif

laba 4u.gif
o mano kazko bludyt pradejo , busiu tavo liga pagavus g.gif
Atsakyti