Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(sapis @ 2009 12 07, 21:53)

tai as ten vis su jais zaidziu,bet man nieko nesigauna,pamatytum mano langus ,kaip as islipu,toksd vaizdas,kad pirtis viduj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 07, 20:08)
tai as ten vis su jais zaidziu,bet man nieko nesigauna,pamatytum mano langus ,kaip as islipu,toksd vaizdas,kad pirtis viduj biggrin.gif

Nu ne su oro regulaiturias oapcioje ar matai toks griovelis su nupiesta masina yra g.gif , ta reik i desine, bet jei taip darai tai as nezinau kas tau gali buti, ar nebus kur peciukas uzsikises g.gif
Atsakyti
pas mane ten ne griovelis ,o dvi knopkes,ryt reiks eit pazaist,bet man niekaip unsure.gif
Papildyta:
turiu minti,kad gali but uzsikises,bet kartais jis pucia,tik as kol nusireguliuoju,tenka islipt,bet dabar jau paskutiniu metu nekas,niekaip neatgaudau doh.gif o koks nervas,kaip rasoja,vaziuoju ir makaluojuos su skuduru doh.gif cool.gif
Atsakyti
sveiki,kur dingot?pasirodziau ,o jus isnykot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 08, 16:49)
sveiki,kur dingot?pasirodziau ,o jus isnykot biggrin.gif

labas esu biggrin.gif
nu ar krapstei masiniuka, kad nerasotu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 08, 21:28)
labas esu  biggrin.gif
nu ar krapstei masiniuka, kad nerasotu  ax.gif

ne,nebuvau niekur
lyja,lo ir seip lyg sloga prasideda pas mane,niekur nejau,tik su arbatom draugauju
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 08, 19:44)
ne,nebuvau niekur
lyja,lo ir seip lyg sloga prasideda pas mane,niekur nejau,tik su arbatom draugauju

sakė labai gerai sloga sunaikina imbieras , reik vidines noses puses su imbieru patrinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 08, 22:02)
sakė labai gerai sloga sunaikina imbieras , reik vidines noses puses su imbieru patrinti  smile.gif

as kaip buvau nestuke.gif tai tiek jo prisiedziau,kad i ta puse ziuret negaliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 08, 21:10)
as kaip buvau nestuke.gif tai tiek jo prisiedziau,kad i ta puse ziuret negaliu biggrin.gif

o tai ar labai patiko kad tiek valgei biggrin.gif
Atsakyti
as pati vairuoju ALFA ROMEO,bet nepykit Merginos as maniau kad sis forumas bus apie musu bedas, patirti, ir gal apie masinu gedimus, arba apie savo kaip vairuotojo patirti ax.gif atsiprasau 4u.gif bet 4u.gif l jau gal nieks is jusu nevairuoja kaip as ALFA ROMeO 155,ar dar yra kurios vairuoja tokias transporto priemones ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenbok: 09 gruodžio 2009 - 02:42
QUOTE(Frekenbok @ 2009 12 09, 02:40)
as pati vairuoju ALFA ROMEO,bet nepykit Merginos as maniau kad sis  forumas bus  apie musu bedas, patirti, ir gal apie masinu gedimus, arba apie savo kaip vairuotojo patirti  ax.gif atsiprasau  4u.gif bet  4u.gif l jau gal nieks is jusu nevairuoja kaip as ALFA ROMeO 155,ar dar yra kurios vairuoja tokias transporto priemones  ax.gif

Laba 4u.gif
Nu kadangi mes dvi praktiškai toj temoj esam, ( nu vyriokas toks liuks thumbup.gif buvo, bet kaži kur dingo g.gif ),kad visai nenumarintume jos tai ir blevyzgojam bika , aišku ir apie alfutes kalbam, mes tai su alfutem 146 važinėjam ax.gif o beto mūsų ir metu tu pačių tai va beveik ka jos kaip dvynės ir gedimus turi tuops pačius... ax.gif
O tava Alfutė o kelintų metų, pasakok ar yra bėdų, ir kokie privalumai bigsmile.gif
Nes kuo daugiau mūsų čia bus tuo daugiau galėsim diskutuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 08, 22:29)
o tai ar labai patiko kad tiek valgei biggrin.gif


ne,nuo blogumo vadavausi biggrin.gif
QUOTE(Frekenbok @ 2009 12 09, 03:40)
as pati vairuoju ALFA ROMEO,bet nepykit Merginos as maniau kad sis  forumas bus  apie musu bedas, patirti, ir gal apie masinu gedimus, arba apie savo kaip vairuotojo patirti  ax.gif atsiprasau  4u.gif bet  4u.gif l jau gal nieks is jusu nevairuoja kaip as ALFA ROMeO 155,ar dar yra kurios vairuoja tokias transporto priemones  ax.gif


saunuole,junkis i musu gretas ir bendrausim apie Alfutes biggrin.gif
QUOTE(sapis @ 2009 12 09, 09:41)
Laba  4u.gif
Nu kadangi mes dvi praktiškai toj temoj esam, ( nu vyriokas toks liuks thumbup.gif  buvo, bet kaži  kur dingo  g.gif ),kad visai nenumarintume jos tai ir blevyzgojam bika , aišku ir apie alfutes kalbam, mes tai su alfutem 146 važinėjam ax.gif o beto mūsų ir metu tu pačių tai va beveik ka jos kaip dvynės ir gedimus turi tuops pačius... ax.gif
O tava Alfutė  o kelintų metų, pasakok ar yra bėdų, ir kokie privalumai  bigsmile.gif
Nes kuo daugiau mūsų čia bus tuo daugiau galėsim diskutuoti  mirksiukas.gif

Aga,kaip dvynukes,eisiu siandien krapstinet,MB nupirko purskalo ant langu,kad nerasotu,eisiu bandyt biggrin.gif
Atsakyti