Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(sapis @ 2009 12 03, 20:29)
ta va tame ir bėda ,sako tai remontui nebandyk imti , vo jo meiluze tai turiu vaje vaje kaip prižūrėti, ........terana turi , vadinu ja vyro geležinė k..... tongue.gif


nissan terrano?
Atsakyti
QUOTE(VytautasSt @ 2009 12 03, 20:44)
nissan terrano?

aga, nisan teranoII
ir jis jau kaip sakant patobulintas... ax.gif
Atsakyti
nafik jam tokia karve? gal medziotojas, o gal kontrabandistus gaudo miske? biggrin.gif niekad nesuprasiu kam pirkt tokia masina jei negyveni 50 km giliai miške
Atsakyti
Lab ryta biggrin.gif
QUOTE(VytautasSt @ 2009 12 04, 01:34)
nafik jam tokia karve? gal medziotojas, o gal kontrabandistus gaudo miske?  biggrin.gif  niekad nesuprasiu kam pirkt tokia masina jei negyveni 50 km giliai miške

Nu vat vat , nu neina jam ikalti i galva ir viskas , pats mažo ūgio tėra tai nori didelės mašinos.... biggrin.gif , matai necžvi mąsto taip kai tu smile.gif
Atsakyti
na negrazu, bet sako jei vyras mazas ir nori dideles masinos pas ji yra kompleksas.... biggrin.gif jokiu budu neizeidineju ar ka, bet zmones sako....
Atsakyti
QUOTE(VytautasSt @ 2009 12 05, 16:30)
na negrazu, bet sako jei vyras mazas ir nori dideles masinos pas ji yra kompleksas....  biggrin.gif  jokiu budu neizeidineju ar ka, bet zmones sako....

Viskas gerai. nu kaip pasakius kas reikia tas yra ....geras , o šaip truputi keistokas pas jo cjžharekteris ir tiek, nu bet jei daugioau negu desimt metu su juo gyvenu , vadinasi man jis geras thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
visi mes keistoki biggrin.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
QUOTE(VytautasSt @ 2009 12 07, 11:38)
visi mes keistoki  biggrin.gif

Gal todėl mes ir mylim savo kestuolius wub.gif
o beje maniškis pasakė , kad vis dėlto tvarkys mano alfute ir pinigų duos ax.gif
Atsakyti
sveiki,tik dabar uzleido savo.... biggrin.gif
jus cia ainai bendraujat lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 07, 19:33)
sveiki,tik dabar uzleido savo.... biggrin.gif
jus cia ainai bendraujat lotuliukas.gif

kadangi buvai dingudi , gerai , kad kazkas kompanija palaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 07, 21:40)
kadangi buvai dingudi , gerai , kad kazkas kompanija palaiko  mirksiukas.gif

atsiprasau,as ne savo noru biggrin.gif

o as niekaip nesusitvarkau su savo masinytes langu rasojimu,tokia katastrofa man dabar vazineti,jie taip rasoja doh.gif
blin,ka daryt?kaip tu kovoji su rasojimu?
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 07, 19:42)
atsiprasau,as ne savo noru biggrin.gif

o as niekaip nesusitvarkau su savo masinytes langu rasojimu,tokia katastrofa man dabar vazineti,jie taip rasoja doh.gif
blin,ka daryt?kaip tu kovoji su rasojimu?

o tu paziurek apcioje yra du tokie dalykiukai nu virs mages , ten vienas yra kur ora ima is vidaus tai ir rasos tau iki pergales o kitas yra kur ora ima is lauko , buvo ir man cia priregulaivia meistrikai , bet prisiminiau ... tik gerai neatmenu ar ten vienas toks parėdamas ar du tokie ...tai va ar supratai ax.gif
Papildyta:
user posted image

Va rDAU ZIUREK ten po reguliatorias oro yra pricindalas jei bus kaireja tai tau rasos langai jei bus desineje nerasos
Atsakyti