Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

jus cia apie alfas diskutuojat ar siaip blevyzgojat???? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VytautasSt @ 2009 12 02, 14:38)
jus cia apie alfas diskutuojat ar siaip blevyzgojat????  biggrin.gif

Nu apie alfas, bet kadangi mes dvi praktiškai tebūnam , tai tenkas kad tema nenumirtu ir api bileka pablevyzgot
Gal nori pasisakyti ax.gif
Atsakyti
Alfa romeo puikus automobilis, bet kadangi mes tegalim įsigyt jau gerokai padrožtus egzempliorius, tai taip ir gaunas kad įsivyrauja nuomonė apie tai kad meilė alfai baigiasi kai baigiasi pinigai biggrin.gif dėl važiuoklės tai 156 ir 166 prastos mūsų keliams, kadangi gamintojai pasidavė į aliuminio mada lygiai kaip audi su a4 o vw su passat b5, kaip ne metai taip 2000 remontui blink.gif dyzeliai 1.9 ir 2.4 neprastesni nei vokiški, net sakyčiau su tinkama priežiūra gal net ilgaamžiškesni, aišku iki peugeot 1.9 jiems dar trūksta smile.gif o šiaip su šiuolaikine dalių pasiūla ir jau senai išnykusiq remonto problema kai alfa atsisakydavo remontuot, tikrai neprastesnis automobilis už kitus, netoks vagiamas, puikaus dizaino ir gerų dinaminių savybių rinkinys
Atsakyti
Laba 4u.gif

QUOTE(VytautasSt @ 2009 12 03, 11:14)
Alfa romeo puikus automobilis, bet kadangi mes tegalim įsigyt jau gerokai padrožtus egzempliorius, tai taip ir gaunas kad įsivyrauja nuomonė apie tai kad meilė alfai baigiasi kai baigiasi pinigai  biggrin.gif  dėl važiuoklės tai 156 ir 166 prastos mūsų keliams, kadangi gamintojai pasidavė į aliuminio mada lygiai kaip audi su a4 o vw su passat b5, kaip ne metai taip 2000 remontui  blink.gif  dyzeliai 1.9 ir 2.4 neprastesni nei vokiški, net sakyčiau su tinkama priežiūra gal net ilgaamžiškesni, aišku iki peugeot 1.9 jiems dar trūksta  smile.gif  o šiaip su šiuolaikine dalių pasiūla ir jau senai išnykusiq remonto problema kai alfa atsisakydavo remontuot, tikrai neprastesnis automobilis už kitus, netoks vagiamas, puikaus dizaino ir gerų dinaminių savybių rinkinys

Va būtent drinks_cheers.gif
Šaip pati penktus metus su alfa 146 važinėju ir negaliu pasakyt , kad jau labai daug detalės kainuoja, kad ir naujos, kaip mano vyras , kad sako, audiniu "biškiu " "ciškiu"gumos ir kt dalykai net brangesni ...O ir dar vienas pliusas , kad tokių kaip alfa detalių nėra padėlku...tai va nupirkia pakeitei ir užmiršai biggrin.gif , o šiap visos mašinos genda ir visom mašinom remontas kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
na dėl detalių, gal bus juokinga bet taip išgirtas vw, audi detalių pigumas pasiekiamas tik deka "analogų" italija, lenkija, taiwanis ir t.t. bet deja ju kokybe nusileidzia vokieciu detalems, ka ir irodo originalo guolio rida 100000 km ir daugiau ir neoriginalo 2000-50000 km, kaina ..... na deja jei pirkt originalia vokiska dali tai gausis brangiau nei citroeno biggrin.gif tik deka pigiu analogu daliu pavyksta palaikyti vw ir audi vaziuojancios bukles, vat ta pseudo "piguma" ir masina pirkejus
Atsakyti
QUOTE(VytautasSt @ 2009 12 03, 14:49)
na dėl detalių, gal bus juokinga bet taip išgirtas vw, audi detalių pigumas pasiekiamas tik deka "analogų" italija, lenkija, taiwanis ir t.t. bet deja ju kokybe nusileidzia vokieciu detalems, ka ir irodo originalo guolio rida 100000 km ir daugiau ir neoriginalo 2000-50000 km, kaina ..... na deja jei pirkt originalia vokiska dali tai gausis brangiau nei citroeno  biggrin.gif  tik deka pigiu analogu daliu pavyksta palaikyti vw ir audi vaziuojancios bukles, vat ta pseudo "piguma" ir masina pirkejus

Nu tai taip ...., o beto pas mus LT , ben jau kur aš gyvenu provincijoije mašina tai VW , audi , ir oplelis nu ir RENO espeisai doh.gif ir telono modelis tik NOKIA yra verti dėmėsio biggrin.gif , o jei žmogus nusiperki kitokai mašina , va kad ir ALFA esi jau durnas , tipo ieškai nuotykiu ir t.t.
Nu neišvireno esu girdėjusi, koki čia ezgliuzyva turi ypač kai i seviza nuvažiouoji, kokiu tepalų pakeisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 03, 15:58)
Nu tai taip ...., o beto pas mus LT , ben jau kur aš gyvenu provincijoije mašina tai VW , audi , ir oplelis nu ir RENO  espeisai  doh.gif ir telono modelis tik NOKIA yra verti dėmėsio  biggrin.gif , o jei žmogus nusiperki kitokai mašina , va kad ir ALFA esi jau durnas , tipo ieškai nuotykiu ir t.t.
Nu neišvireno esu girdėjusi, koki čia ezgliuzyva turi ypač kai i seviza nuvažiouoji, kokiu tepalų pakeisti  smile.gif

na čia tiktų mano draugo pavyzdys.... esame vaikystės draugai, nuo darželio biggrin.gif jis pasuko i mašinų remonto pasaulį, na man tai labai palanku, visada man pagelbėja, pataiso, padažo ir t.t. smile.gif na tai sakydavo viskas kas baigiasi ant O yra GAVNO..... žiūriu po kiek laiko renault įsigyjo biggrin.gif na man teko įsigyt alfa, reikejo ten kažka pakeist, atvažiavau, vargo jis ten ir bumbejo biggrin.gif as jam pritariau "taip Arūnai jau kaip pridirbs tie "makaronikai" (italai) tai padek Dieve.... na bet sakau yra dar chujo.... veikejai sakau "ligušatnikai" (prancuzai) .... sakau oj atleisk Arūnai... biggrin.gif na pastūmiau biški ant jo renault, na nuo to laiko jau santūresnis smile.gif bet kikeviena karta kai atvaziuoju tai tepalo pasikeist, tai padangu vis stebisi kaip jinai dar vaziuoja biggrin.gif o dabar kai atehjo laikas keist auto, pataria pirkt passata, kad sako ekspluatacija butu pigi, ir kad jimtu 5 litrus saliarkos ant 100 km smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VytautasSt @ 2009 12 03, 15:22)
na čia tiktų mano draugo pavyzdys.... esame vaikystės draugai, nuo darželio  biggrin.gif  jis pasuko i mašinų remonto pasaulį, na man tai labai palanku, visada man pagelbėja, pataiso, padažo ir t.t.  smile.gif  na tai sakydavo viskas kas baigiasi ant O yra GAVNO..... žiūriu po kiek laiko renault įsigyjo  biggrin.gif  na man teko įsigyt alfa, reikejo ten kažka pakeist, atvažiavau, vargo jis ten ir bumbejo  biggrin.gif  as jam pritariau "taip Arūnai jau kaip pridirbs tie "makaronikai" (italai) tai padek Dieve.... na bet sakau yra dar chujo.... veikejai sakau "ligušatnikai" (prancuzai) .... sakau oj atleisk Arūnai...  biggrin.gif  na pastūmiau biški ant jo renault, na nuo to laiko jau santūresnis  smile.gif  bet kikeviena karta kai atvaziuoju tai tepalo pasikeist, tai padangu vis stebisi kaip jinai dar vaziuoja  biggrin.gif  o dabar kai atehjo laikas keist auto, pataria pirkt passata, kad sako ekspluatacija butu pigi, ir kad jimtu 5 litrus saliarkos ant 100 km  smile.gif

Nu žinok ir aš su tokiais stėbėtojais suduriu dažnai, o sako tavo fredukas dar rieda tongue.gif , jo sakau ir dar kaip rieda tongue.gif ir vieną dalyką pastebėjau, kad jei pasieki 120km/ha, tai toks žvėriukas atgyja , kad ui ui , lekiu tada su vėjeliu tiesa , nedažnai taip lakstau blush2.gif , nes dažniausia važiuoju su vaikais...
Patinka man ji wub.gif , tik va gaila kad maniškis užsipyrė, kad nebevarys jai TA, tipo ,jau savo atitarnavo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 03, 17:33)
Nu žinok ir aš su tokiais stėbėtojais  suduriu dažnai, o sako tavo fredukas dar rieda  tongue.gif , jo sakau ir dar kaip rieda  tongue.gif ir vieną dalyką pastebėjau, kad jei pasieki 120km/ha, tai toks žvėriukas atgyja , kad  ui ui , lekiu tada su vėjeliu tiesa , nedažnai taip lakstau blush2.gif , nes dažniausia važiuoju su vaikais...
Patinka man ji  wub.gif , tik va gaila kad maniškis užsipyrė, kad nebevarys jai TA, tipo ,jau savo atitarnavo  verysad.gif


tai reik jam lovos reikalus uzrist, tuoj nuvarys TA, kai pasakysi kad jo tas.... atitarnavo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(VytautasSt @ 2009 12 03, 17:25)
tai reik jam lovos reikalus uzrist, tuoj nuvarys TA, kai pasakysi kad jo tas.... atitarnavo  tongue.gif

gera idėja thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu aš ir pati nusivaryčiau , nėr čia man kažkas neimanomo, bet sako neberemontuosiu ...., nu čia irgi nelabaipagasdina, nes ir šiap nelabai kada turi k]remontuoti, dirba jis užsieni... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 12 03, 19:55)
gera idėja  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nu aš ir pati nusivaryčiau , nėr čia man kažkas neimanomo, bet sako neberemontuosiu ...., nu čia irgi nelabaipagasdina, nes ir šiap nelabai kada turi k]remontuoti, dirba jis užsieni... smile.gif


tegu tik pinigus duoda o jau kas paremontuos atsiras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VytautasSt @ 2009 12 03, 19:26)
tegu tik pinigus duoda o jau kas paremontuos atsiras  biggrin.gif

ta va tame ir bėda ,sako tai remontui nebandyk imti , vo jo meiluze tai turiu vaje vaje kaip prižūrėti, ........terana turi , vadinu ja vyro geležinė k..... tongue.gif
Atsakyti