Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

laba 4u.gif

dabar tik prie sms normaliia atsisėdau smile.gif
Atsakyti
sveika
man siandien TA bet as jos nevesiu verysad.gif
Atsakyti
vistik vaziavau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 28, 16:04)
vistik vaziavau rolleyes.gif

nu ir kaip sekėsi bigsmile.gif
Atsakyti
su brendziuku ir per pazystamus thumbup.gif seip tai nebutau,bet patys travino atvest,daug draugu turiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triušė: 28 lapkričio 2009 - 21:55
Labas rytas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 29, 10:59)
Labas rytas biggrin.gif
user posted image

labas 4u.gif

biggrin.gif
Atsakyti
sveikute,kas gero,kur uzsikasus?
mes vakar buvom Rotuses egles iziebume,labai patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 29, 13:21)
sveikute,kas gero,kur uzsikasus?
mes vakar buvom Rotuses egles iziebume,labai patiko rolleyes.gif

Nu penktadii teko darbe vienai dirbti, o vakara kažkokia paslabusi buvau, ūiap man pektedienio vakras toks miegavakaris , nieko nedirbu tik kimarinu.
Vakar pasiskraidymai su šluota, gastroles su šune, paskui vakariene dariau, dar tingini sumasčiau, pirma kart beje blush2.gif ax.gif , o šendien tėvukus i sodą vežiau pažiūrėti, kas kaip ar vėjai, pasakų namuko nenugriove, dar lapus sugrėbiaus, švežių saločikių parsivežiau bus prie kotletu biggrin.gif

Pas mus eglės dar nėr schmoll.gif , vakar panosm advento kalendorius nupirkau ... smile.gif
ka tu veiki biggrin.gif
Atsakyti
vakar toks oras buvo rolleyes.gif -pasaka,nei vejuko,o siandien lietus pila,vejai-fui oriukas
na,pas mane, tas raganos gyvenimas -kasdien,as visuomet ant sluotos lotuliukas.gif
siandien jau paskraidziau,vyra apkirpau,patalynes pasikeiciau,pietus padariau,dabar sedziu ir kavyte geriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 29, 13:40)
vakar toks oras buvo rolleyes.gif -pasaka,nei vejuko,o siandien lietus pila,vejai-fui oriukas
na,pas mane, tas raganos gyvenimas -kasdien,as visuomet ant sluotos lotuliukas.gif
siandien jau paskraidziau,vyra apkirpau,patalynes pasikeiciau,pietus padariau,dabar sedziu ir kavyte geriu rolleyes.gif

as daba pietus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 29, 15:20)
as daba pietus ax.gif

ka pietum darai biggrin.gif ?
Atsakyti