Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(triušė @ 2009 11 23, 12:57)
as vis sakau MB paziurek kokia grazi pravaziavo,o jis mane isdurnina biggrin.gif sako:aha,parketu vazinet,bet ne senamiesty lotuliukas.gif jam reik kuo auksciau lotuliukas.gif megsta soste sedet lotuliukas.gif

manuškiui rgi tinka, aš jam sakau nusipirk Ikarusa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 23, 15:11)
manuškiui rgi tinka, aš jam sakau nusipirk Ikarusa  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif geras,reiks savam pasiulit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 23, 14:21)
lotuliukas.gif geras,reiks savam pasiulit biggrin.gif

Ben Kaune , kaip tik senus jau nurašė, gal parduos jam papigiai , pasigražins ir bus šustras biggrin.gif

Klausyk o daba musetr prir reikalo, ar galėtume mes dėl tos lempos sutarti , ir dar reiktu man to nuo saules vieno , ar tau nebutūtų labai sunku, nučia nėr labai skubu blush2.gif nes man kitauo neisišiena ax.gif
Atsakyti
ok,dabar rasyk ko tau reik
priekines,galines?kurio nuo saules?o as jam pasuksiu ir paklausiu kas kiek? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 23, 15:46)
ok,dabar rasyk ko tau reik
priekines,galines?kurio nuo saules?o as jam pasuksiu  ir paklausiu kas kiek? ax.gif

dešinės puses galininės lepmpos ir nuo saules dešinės puses ax.gif
Atsakyti
va cia jo skelbimas,gali pati jai nori pasiskambint ir sutart,o as tau persiusiu,jai jis nesius biggrin.gif
http://www.autogidas...1022259495.html
dabar jau tris lyg ardo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 23, 18:24)
va cia jo skelbimas,gali pati jai nori pasiskambint ir sutart,o as tau persiusiu,jai jis nesius biggrin.gif
http://www.autogidas...1022259495.html
dabar jau tris lyg ardo biggrin.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
tu tarkis,jai bus ir tiks persiusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 23, 18:59)
tu tarkis,jai bus ir tiks persiusiu mirksiukas.gif

aga ryt skambisiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, graziai gyvenat ziuriu, vos speju skaityt, is kur jus tiek laiko randat nesuprantu unsure.gif ir as prisedau prie kompo, lauksiu siandien namu seiminkiu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 11 23, 20:17)
Sveikos, graziai gyvenat ziuriu, vos speju skaityt, is kur jus tiek laiko randat nesuprantu  unsure.gif ir as prisedau prie kompo, lauksiu siandien namu seiminkiu clap.gif

sveika,o as sio serialo neziuriu unsure.gif net nepradejau biggrin.gif tai ir nieko nezinau,tik is reklamu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 11 23, 19:17)
Sveikos, graziai gyvenat ziuriu, vos speju skaityt, is kur jus tiek laiko randat nesuprantu  unsure.gif ir as prisedau prie kompo, lauksiu siandien namu seiminkiu clap.gif

kai busi mama viska suspesi mirksiukas.gif
Atsakyti