Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(triušė @ 2009 11 21, 21:37)
na,jau daugiau  i koldunus ziuret nenoriu biggrin.gif
kaip tau sios dienos sokiu poros?

nu kap cia pasakius net nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 21, 22:56)
nu kap cia pasakius net nezinau  blush2.gif

man ,nieko gero,
o va Sapras su Smoriginu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 21, 22:19)
man ,nieko gero,
o va Sapras su Smoriginu lotuliukas.gif

Labas
nu jo tiek tai ten fruktai užtikrinti
Fe kaip maniškis man sugadino nuotaika , ui negaliu gun_bandana.gif gun_bandana.gif , amžinai ajm nueik sužinok, padaryk, o kai nepdarau tai kai užtranka atrodo aš per dienas namie sėdžiu ir neturiu kitu rūpesčių tik jo užgaidas vykdyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 22, 13:33)
Labas
nu jo tiek tai ten fruktai užtikrinti
Fe kaip maniškis man sugadino nuotaika , ui negaliu  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif , amžinai ajm nueik sužinok, padaryk, o kai nepdarau tai kai užtranka atrodo aš per dienas namie sėdžiu ir neturiu kitu rūpesčių tik jo užgaidas vykdyti  doh.gif

sveika,pastebejau,kad jis tave stumdo per atstuma ir daznai nepatenkintas buna unsure.gif blincik uzjauciu,kad taip elgesi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 22, 13:10)
sveika,pastebejau,kad jis tave stumdo per atstuma ir daznai nepatenkintas buna unsure.gif blincik uzjauciu,kad taip elgesi cool.gif

Nu jo toks jis megejas ir , bet paskutiniu metu as jam pradejau atsikirtieneti , vo tam jau cia kažkas neaisku schmoll.gif

Nu einu virtu bulviu cepelinu virti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 22, 14:28)
Nu jo toks jis megejas ir , bet paskutiniu metu as jam pradejau atsikirtieneti , vo tam jau cia kažkas neaisku  schmoll.gif

Nu  einu virtu bulviu cepelinu virti  tongue.gif

as irgu planavau cepelinus,bet persigalvojau lotuliukas.gif troskinu kalakuta(tiksliau puse) biggrin.gif ir kepu obuoliu pyraga tongue.gif
labai tingisi ka ir bedaryt siandien,oras thumbup.gif isejom su mergyckom pasivaiksciot,tai paskui tempiau(neina pati doh.gif )tai jau nusisportavau siandien ax.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 22, 14:28)
as irgu planavau cepelinus,bet persigalvojau lotuliukas.gif troskinu kalakuta(tiksliau puse) biggrin.gif ir kepu obuoliu pyraga tongue.gif
labai tingisi ka ir bedaryt siandien,oras thumbup.gif isejom su mergyckom pasivaiksciot,tai paskui tempiau(neina pati doh.gif )tai jau nusisportavau siandien ax.gif

Mes pavalgėm einu su šune pasivaikčioti ir reiks važiuoti uovienės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 22, 15:40)
Mes pavalgėm einu su šune pasivaikčioti ir reiks važiuoti uovienės  doh.gif

man stresas unsure.gif
namuose tarakona pamaciau swoon.gif bijau.gif
vasara leidom sunui drauga parsivest porai dienu,tai pas ji namuose buvo tarakaskiu,matyt uznese,nes niekada thiu thiu gyvenime neturejau tokiu parazitu,o dabar per siena lipa zaraza swoon.gif kaip puoliau vaikytis ta slikstyne ,vos puodo neuzsiverciau swoon.gif
fuii unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
pas mus masinis kalediniu atviruciu paisymas biggrin.gif
visi paisom doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 22, 18:22)
pas mus masinis kalediniu atviruciu paisymas biggrin.gif
visi paisom doh.gif  lotuliukas.gif

Parvažiavau , bet su nuotykaias, vos dveju stirnu nenutrenkiau, juk prie pat masinos buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 22, 20:38)
Parvažiavau , bet su nuotykaias, vos dveju stirnu nenutrenkiau, juk prie pat masinos buvo  doh.gif

blink.gif kaip tau cia unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 22, 19:44)
blink.gif kaip tau cia unsure.gif ?

o toj vietoje dažnai jų buna
Atsakyti