Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(triušė @ 2009 11 19, 10:41)
laba,o man pirmas kartas tai ir klausiu,o visa sita zinau ir kad prisiknist gali zinau biggrin.gif
benzas pas mane 4u.gif

Nu daugiau neženau dėl ko gali kabintis ax.gif
mano panele serga unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 19, 14:23)
Nu daugiau neženau dėl ko gali kabintis  ax.gif
mano panele serga  unsure.gif  verysad.gif

varksiuke unsure.gif
o as savu siandien neleidau i mokykla
oras ziaurus,o jau isryto kaip lijo,galvoju tiek to,tegu buna namie,sunus sake,kad gerkle skauda,bet dabar lyg nieko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 19, 13:39)
varksiuke unsure.gif
o as savu siandien neleidau i mokykla
oras ziaurus,o jau isryto kaip lijo,galvoju tiek to,tegu buna namie,sunus sake,kad gerkle skauda,bet dabar lyg nieko cool.gif

ir dar mūsu ų gydytoja nebedirba užklupo baisi liga ja mūsų poliklinikoje viena bedirba tai nežinau kaip reiks daugauti doh.gif
Atsakyti
na,matyt laikas toks,visi serga ,o daktarai neisimtis,as kaip vakar pas savo buvau,tai toki irgi ruzava sedejo su TEREFLU arbata ax.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 19, 15:14)
na,matyt laikas toks,visi serga ,o daktarai neisimtis,as kaip vakar pas savo buvau,tai toki irgi ruzava sedejo su TEREFLU arbata ax.gif

Nu reks eiti u vasitine dar nusiprkt ka nors , nes ir pati kad nerkrisčiau nu tada amen jau
slaugyt nėr kam
nu nebent kaimynukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 19, 16:55)
Nu reks eiti u vasitine dar nusiprkt ka nors , nes ir pati kad nerkrisčiau nu tada amen  jau
slaugyt nėr kam
nu  nebent kaimynukas  4u.gif

siandien susipykau su sunum,
atsibodo situacija kuris kury,
tad teko dirza paimt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 19, 18:01)
siandien susipykau su sunum,
atsibodo situacija kuris kury,
tad teko dirza paimt doh.gif

ir aš ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 19, 21:21)

matyt diena tokia,bet as jau nebegalejau susisneket,dabar man viduj skauda,bet sunus silkinis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triušė: 19 lapkričio 2009 - 20:39
QUOTE(triušė @ 2009 11 19, 20:39)
matyt diena tokia,bet as jau nebegalejau susisneket,dabar man viduj skauda,bet sunus silkinis ax.gif

tai vadinasi suprato, o va maniške , ni pri kur , šok dar pris doh.gif ir amn bjauru ir sunku širdyje verysad.gif
Atsakyti
na,mano kaip gauna(i metus pora syk biggrin.gif )tai supranta,nes gauna uz pusmety biggrin.gif bet kokia savaite,o kartais ir dvi,nebuna jokiu nesamoniu,net balso pakelimo,o seip ,tai tevas autoritetas,bijo net zvilgsnio,nors nuo jo lupt negauna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 19, 21:07)
na,mano kaip gauna(i metus pora syk biggrin.gif )tai supranta,nes gauna uz pusmety biggrin.gif bet kokia savaite,o kartais ir dvi,nebuna jokiu nesamoniu,net balso pakelimo,o seip ,tai tevas autoritetas,bijo net zvilgsnio,nors nuo jo lupt negauna lotuliukas.gif

tevo ir manoji bijo , bet jis tiek tebuna unsure.gif
Atsakyti
na,kartais pamastau,kad pavargau but mama,bet kitos iseities ner biggrin.gif
daugiausia as su jais bunu,tad man ir kariaut reik biggrin.gif
Atsakyti