Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(junglegirl @ 2009 11 15, 20:43)
man ten zmoniu per daug, patinka kai ramiau, nenoreciau gyvent didimiesti

Daug zmomiu ir man fui kaip netinka , bet va taip vienai dienai norėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 15, 22:22)
Daug zmomiu ir man fui kaip netinka , bet va taip vienai dienai norėčiau  ax.gif

oi,oi kokios o as ramybes nemegstu,depresija uzpultu kaime gyvenant lotuliukas.gif
man reik judesio,surmulio biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(junglegirl @ 2009 11 15, 21:36)
As snd pirkau net nezinau kaip pavadint tuos nuo saules alfukei, po 20 lt suplojau. Radiatoriu nauja uz 200 lt, nes dabartinis leidzia, pakeliavau po vilniu, pasikulturinau biggrin.gif baisu man kai toks eismas, ne mano miesteli wink.gif tas pardavejas dar is dzuku gatves, toki va sutapimai

truputi masinyte atstatineji ax.gif man MB veidroduka pakeite(40lt),buvo stiklas iskiles,tai dabar visai thumbup.gif tik dar ta vairo kolonele reik isidet,bet ir tai SM meistra radau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triušė: 15 lapkričio 2009 - 21:27
mano irgi sonines vairuotojo puses veidrodelis skiles, bet va kol nepasaket tai nepagalvojau kad ir jo reikia, kazin kiek kainuoja. Ji gal dar pirkciau, bet daugiau apseisiu, neliks pinigu kaledom ;D Brangiai masinuka remontuot iseina g.gif bet radiatoriu manau pigiai pirkau, kaip jus manot automechanikes biggrin.gif

as ne kaime gyvenu gossip.gif nono.gif aciuks.gif vis delto 80 000 gyventoju net
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 11 15, 22:35)
mano irgi sonines vairuotojo puses veidrodelis skiles, bet va kol nepasaket tai nepagalvojau kad ir jo reikia, kazin kiek kainuoja. Ji gal dar pirkciau, bet daugiau apseisiu, neliks pinigu kaledom ;D Brangiai masinuka remontuot iseina  g.gif bet radiatoriu manau pigiai pirkau, kaip jus manot automechanikes biggrin.gif

as ne kaime gyvenu  gossip.gif  nono.gif  aciuks.gif  vis delto 80 000 gyventoju net

biggrin.gif gerai jau gerai,bet man vistiek triuksmo reik biggrin.gif
veidrodukas 40/60 lt
man pirko vairo kolonele ir veidroduka sumokejo 110lt+gavo (man reikejo)tuos nuo saules dovanu lotuliukas.gif
tad zinok,kad reik paieskot,galima ir pigiau blush2.gif
Atsakyti
man vis atrodo kai jau sutvarkysiu masina geriau trauks, nors jau dabar atrodo kita masina galetu geriau

man triuskmas kas antra sestadieni kaune moksluose, ir dar gariunu turgu i metus du kartus arba detaliu noru tenka apsilankyt smile.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas
as jau is poliklinikos,krauja nuleidau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 16, 10:45)
Labas rytas
as jau is poliklinikos,krauja nuleidau biggrin.gif

Vaje o kodėl , ar sergi g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 16, 11:49)
Vaje o kodėl , ar sergi  g.gif

pora dienu tiek sirdies plota skaudejo,net kvepuot sunku buvo
pasidariau kardiograma,bet nieko nerado,skausmas liko,tik lyg zemiau nuejo ,tad darausi tyrimus,ieskau ligos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 16, 10:52)
pora dienu tiek sirdies plota skaudejo,net kvepuot sunku buvo
pasidariau kardiograma,bet nieko nerado,skausmas liko,tik lyg zemiau nuejo ,tad darausi tyrimus,ieskau ligos biggrin.gif

Nu aišku , šiap gali būti nerviniu šaknelių uždegimas, man būna dažnokai ir atrodo kad širdis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 16, 12:38)
Nu aišku , šiap gali būti nerviniu šaknelių uždegimas, man būna dažnokai ir atrodo kad širdis  smile.gif

Na ,niekad nebuvo nieko,o cia skauda ir nepraeina,nezinau kas daros ,o ir poliklinikoj buvau tik pries 3 metus,kaip pastojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 16, 11:40)
Na ,niekad nebuvo nieko,o cia skauda ir nepraeina,nezinau kas daros ,o ir poliklinikoj buvau tik pries 3 metus,kaip pastojau biggrin.gif

Na tikėkimės , kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti