Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

tai ,kad jau pora valandu pabuvai ir varyk lotuliukas.gif o cia po 8 metu nesimatymo sedi nuo 14 val
bet zinok,kad ne tik man ir MB neturi ka kalbet lotuliukas.gif
tai as jau ir kompa isijungiau biggrin.gif ir telika pamaigau ir kava jau 3 kart pasiuliau ir valgyt daviau ,jau psio,nezinau kaip suktis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triušė: 14 lapkričio 2009 - 18:05
QUOTE(triušė @ 2009 11 14, 18:04)
tai ,kad  jau pora valandu pabuvai ir varyk lotuliukas.gif  o cia po 8 metu nesimatymo sedi nuo 14 val
bet zinok,kad ne tik man ir MB neturi ka kalbet lotuliukas.gif
tai as jau ir kompa isijungiau biggrin.gif  ir telika pamaigau ir kava jau 3 kart pasiuliau ir valgyt daviau ,jau psio,nezinau kaip suktis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gal ka rezga , kaip čia taip kaip iš giedro dangaus, gal bėdu kokiu turi , gal dar kas kažko labai itarčiau toki atpsilankyma g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 14, 19:09)
Gal ka rezga , kaip čia taip kaip iš giedro dangaus, gal bėdu kokiu turi , gal dar kas kažko labai itarčiau toki atpsilankyma  g.gif

nu,jau prie duru trepsi gal 15 minuciu tongue.gif manau kol i kisene neikis,neiseis,o seip tai nesibedavoja,tipo viskas labai gerai,labai puikiai gyvena(labai biednai-bet dziaugias viskuom) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 14, 18:29)
nu,jau prie duru trepsi gal 15 minuciu tongue.gif manau kol i kisene neikis,neiseis,o seip tai nesibedavoja,tipo viskas labai gerai,labai puikiai gyvena(labai biednai-bet dziaugias viskuom) rolleyes.gif

Nu ar ji turi šeima , gal kokia sekyai priklauso,
nu aš čia tave vis klausineju ... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 14, 19:34)
Nu ar ji turi šeima , gal kokia sekyai priklauso,
  nu aš čia tave vis klausineju ... blush2.gif  blush2.gif

turi ...inta sugyventiny ,tai vercias "patpolnais" darbais unsure.gif
tiek suzinojau biggrin.gif
seip ja dar i MB motina pasefuoja(mano vaikai jos -mociutes,net nepazysta lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 14, 18:50)
turi ...inta sugyventiny ,tai vercias "patpolnais" darbais unsure.gif
tiek suzinojau biggrin.gif
seip ja dar i MB motina pasefuoja(mano vaikai jos -mociutes,net nepazysta lotuliukas.gif )

doh.gif neblogai
Atsakyti
tai as juk pasakojau,kad turim 2 mociutes ,bet
vienos nepazysta,o kita(mano)I gr. doh.gif
tad vaikai be mociuciu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 14, 19:03)
tai as juk pasakojau,kad turim 2 mociutes ,bet
vienos nepazysta,o kita(mano)I gr. doh.gif
tad vaikai be mociuciu lotuliukas.gif

Jo atmenu atmenu ,kad pasakojai, nu žinai kad ps mus kitaip gal dėl to i keista, bet kiek žmoniu, tiek gyvenimu

nu prisikimšau kopūstienes dabar galesiu list pukučius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 14, 20:11)
Jo atmenu atmenu ,kad pasakojai, nu žinai kad ps mus kitaip gal dėl to i keista, bet kiek žmoniu, tiek gyvenimu

nu prisikimšau kopūstienes dabar galesiu list pukučius lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
karsta.gif pagaliau isejo doh.gif
o as bulvinius blynus kepu doh.gif
dukra su drauge ir jos tevais i soda isvaziavus ,sunus pas drauga ,o maze vel nuluzo lotuliukas.gif 19val MB su savo peckiojimais garaze biggrin.gif
o as ziuriu sokius rolleyes.gif patinka kaip SAPRAS su SMORIGINU kapojas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 14, 19:36)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o as ziuriu sokius rolleyes.gif patinka kaip SAPRAS su SMORIGINU kapojas lotuliukas.gif

Aš irgi šokius žiuriu, ir man tinka tie ju blevyzgai..., ryt einu į spektaklį , MANO ŽMONOS MEILUŽIS, ten irgi Smoriginas vaidina
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 14, 20:41)
Aš irgi šokius žiuriu, ir man tinka tie ju blevyzgai..., ryt einu į spektaklį , MANO ŽMONOS MEILUŽIS, ten irgi Smoriginas vaidina

geras thumbup.gif ,lauksiu ispuzdiu biggrin.gif
man jis kaip zmogus"sanciofskas"-bjaurus
bet kaip" profas" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 14, 19:44)
geras thumbup.gif ,lauksiu ispuzdiu biggrin.gif
man jis kaip zmogus"sanciofskas"-bjaurus
bet kaip" profas" thumbup.gif

o kas svarbiausai sėdėsim antroje eileje biggrin.gif ,nes pigiausi bilietai ax.gif
Atsakyti