Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(triušė @ 2009 11 13, 15:16)
nu jo,gerai,kad dar islaikyt nereik to namo,nes sukristume i bonkrota biggrin.gif

AR TAI JUS TEN NEGYVENT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 13, 20:05)
AR TAI JUS TEN NEGYVENT smile.gif

Ne ,cia dar priedo gavau dovanu,gyvenu kitur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 13, 20:06)
Ne ,cia dar priedo gavau dovanu,gyvenu kitur biggrin.gif

na aišku , tau gerai kap maniškis kad sako mes tai uošvienės bute gyvenam biggrin.gif
Atsakyti
As tai savam(mano tik(pirkau dar vyro nepazinodama)) ir dar puse namo gavau dovanu biggrin.gif
o MB prastai jaucias kaip pradedam kalbet,nieko negaves,net sauksto lotuliukas.gif
seip viska patys "uzgyvenom"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triušė: 13 lapkričio 2009 - 21:39
QUOTE(triušė @ 2009 11 13, 21:38)
As tai savam(mano tik(pirkau dar  vyro nepazinodama)) ir dar puse namo gavau dovanu biggrin.gif
o MB prastai jaucias kaip pradedam kalbet,nieko negaves,net sauksto lotuliukas.gif
seip viska patys "uzgyvenom"

Manu kad rimtai tokios temos nereiks gvildet , nesvarbu kieno ir kaip svarbu kartu ane mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 11 13, 22:43)
Manu kad rimtai tokios temos nereiks gvildet , nesvarbu kieno ir kaip svarbu kartu ane  mirksiukas.gif

tai mes ir negvildenam,aplamai nediskutuojam,tik seip dabar pamasciau,kad reik pabaigt popieras tvarkyt blush2.gif
Atsakyti
laba,kas geresnio
pirkom siandien vairo kolonele thumbup.gif ir tik 70lt palikom,MB sake pats pakeis biggrin.gif tai dar bandysiu sutaupyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 14, 17:23)
laba,kas geresnio
pirkom siandien vairo kolonele thumbup.gif  ir tik 70lt palikom,MB sake pats pakeis biggrin.gif tai dar bandysiu sutaupyt thumbup.gif

labas 4u.gif

tai labai šaunu , matai kas ieško , tas ir randa biggrin.gif
Atsakyti
nu,zinok,kad vienas prase 200lt o gavom ir uz 70,tad reik paieskot,o dabar dar radom zmogely kur 2 alfas ardo tai donara kaip ir turim,net du,sako jai tik ko reik atvarykit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 14, 17:43)
nu,zinok,kad vienas prase 200lt o gavom ir uz 70,tad reik paieskot,o dabar dar radom zmogely kur 2 alfas ardo tai donara kaip ir turim,net du,sako jai tik ko reik atvarykit biggrin.gif

tai visai super duper thumbup.gif

ka veikei šendien gero...
Atsakyti
is ryto turgui buvau(Aleksoto-toks sendaikciu)
As ten pas viena motera liemenukus perku.pigus ir grazus thumbup.gif tad man super
o dabar nuo pietu MB sesuo atejus po 8 metu doh.gif nu ner ka sneket,tad ir pabegau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 11 14, 17:56)
is ryto turgui buvau(Aleksoto-toks sendaikciu)
As ten pas viena motera liemenukus perku.pigus ir grazus thumbup.gif tad man super
o dabar nuo pietu MB sesuo atejus po 8 metu doh.gif nu ner ka sneket,tad ir pabegau lotuliukas.gif

nu žinok nu dažnai būna ir pas mane tokiu cirku..kai pamatau savo pusbrolius ar vpuskes stengiuos ka manes nematytu nėr ka kalbeti unsure.gif
Atsakyti