Įkraunama...
Įkraunama...

Religija ir kontracepcija

QUOTE(e_vaida @ 2010 06 24, 22:28)
Argi kas aplink vyksta ne Jo valioje?

Labai patogu viską daryt pagal savo valią, o paskui pasakyt, kad tai Dievo valia. O gal vis dėlto reikėtų nors šiek tiek atsakomybės prisiimt ir sau?
Atsakyti
QUOTE(e_vaida @ 2010 06 24, 15:52)
<...>
1.  Zmogaus prigimti? Kuri pats ir sutvere, be abejjo zinodamas kas ir kaip bus. smile.gif


2.  Jezus irgi krikstijo vandeniu.

3.  Kas idomu termina 'krikstijimas ugnimi' esu religiniuose aprasymuose macius tik pora kartu (kas greiciausiai nera susije su Jono pasakymu):

<...>
4.  Man rupi. Jums - jusu reikalas. Panasu kad jie kazka surado (jie Palestinoje ieskojo krikscionisku senoviniu religiniu artefaktu, rastu ir kitu dalyku su tuo susijusiu), kas juos itikino negarbint Jezaus.

1. Dievas žmogų sutvėrė beydų, bet davė jam laisvą valią. Laisva valią, kuri galėjo pasirinkti tarp to kas gera, kas suderinta su Dievo valia jam ir tarp to kas priešinga Dievo įsakymams, kas yra bloga. Pasirinkdamas prieštaravimą žmogus įgijo ydą. Taigi dabar žmogus ir yra pasidalinęs kaip gero ir blogo medis. Jį trukia prie Dievo ir to pirmapradžio tobulumo, bet kartu jis dažnai palūžta ir nueina lengvesniu atmetimo, griovimo keliu. Šią žmogaus būseną ir žino Dievas. Dažnai girdžiu klausimą, o kodėl Dievas leido suklysti, kam davė tą laisvą valią? Be laisvės žmogus nebūtų niekas daugiau kaip akmuo palaukėj, jis neturėtų panašumo į Dievo paveikslą. Žmogus sukurtas gėriui turi potencialą nugalėti savo ydas atsiradusias dėl nuodėmės pažeidimų, dėl to ir sulaukėme Gelbėtojo, nubrėžiančio, kuriuo keliu einant galime tapti tobuli, kaip ir buvo Dievo suplanuota mums.

2. Jėzus krikštijo vandeniu? Neprisimenu tokios NT vietos g.gif gal gali nuorodą?

3. Krikštijimas ugnimi, manau yra krikštijimas šventąja Dvasia, kuri kaip Dieviškoji ugnis įsiliepsnoja žmoguje meile, užsidegimu veikti Dievo darbus. Tai krikštas tiesiai į žmogaus esmę. Apaštalai per sekmines sulaukė to Šv. Dvasios ugnies krikšto ir buvo sustiprinti, kad galėtų skelbti Evangeliją.

4. Satanistus irgi kažkas įtikina negarbinti Dievo, bet aš nemanau, kad verta sekti jų pavyzdžiu. Žmonėms patinka paslaptys ir samokslo teorijos. Jie lengviau patiki, kad kažkas nuo jų slepiama, kažkur kažkaip kažką kažkas žino... Juk ir filmuose pabaisos ar kokie lobiai labiausiai gąsdina, domina, prikausto dėmesį, kol jų nematome, o kai režisierius tuos šešėlius apšviečia dažnai paaiškėja, kad nebuvo ko žiūrėti ir nieko ten įdomaus nėra. Mūsų vaizduotė nuostabus dalykas.
Atsakyti
Skaitant šitą temą neapleido mintis-kokia vis gi sunki moterų dalia-įtikt vyrui, išlaikyt ir puoselėt šeimą, rūpintis tiek jau esamom, tiek negimusiom ir net neužsimezgusiom gyvybėm doh.gif .Aišku nenusižengt Dievo valiai... 4u.gif
Maža to-net įvykdžius visus anksčiau išvardintus punktus, kurių kiekvienas slepia aibę prieštaravimų vienas kitam (turbūt supras bet kuri seniai turinti šeimą), dar pasirodo reikia griežtai laikytis RKB nurodymų dėl tokių smulkmenų kaip prezervatyvai.. doh.gif
Na, gal jau sakyčiau visko ir perdaug gaunasi..Puoselėjam šeimas, rūpinamės vaikais ir vyrais, su Dievu irgi atrodo susitarėm..O jei ir to dar maža-tai ką padarysi-kas be nuodėmės, tegul meta akmenį..Tik ar išdrįs?
Nesiruošiu su jokiu kunigu diskutuot prezervatyvų klausimais...O jei kuris paklaustų, tai atsakyčiau, kad su jumis atėjau kalbėt dvasiniais klausimais, tai gal ir nenukrypkime nuo temos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2010 06 25, 11:12)
<...>
O jei kuris paklaustų, tai atsakyčiau, kad su jumis atėjau kalbėt dvasiniais klausimais,  tai gal ir nenukrypkime nuo temos rolleyes.gif


O kas yra dvasiniai klausimai?
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2010 06 25, 09:23)
O kas yra dvasiniai klausimai?


Jūs ištikrųjų nežinote ar bandote taip mane pagaut? mirksiukas.gif
Šiaip bent mūsų parapijoje kunigai įdėję skelbimus-kviečiame tikinčiuosius pakalbėt dvasiniais klausimais ir telefonai nurodyti..
Tai jei ištikrųjų nežinot, galima kreiptis mirksiukas.gif
Kunigai šitoj srity manau turės daugiau kompetencijos negu aš rolleyes.gif

O šiaip žmones kankina įvairios abjonės, netikrumas, emocijų maišalynė, pareigos, kaltės ir kiti jausmai, kurie neduoda ramybės..Apie tai ir noriu kalbėt su kunigu.. 4u.gif
O prezervatyvų klausimas manęs absoliučiai nekankina ir nejaudina-nematau čia nuodėmės sudėties.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2010 06 25, 13:11)
Jūs ištikrųjų nežinote ar bandote taip mane pagaut? mirksiukas.gif
Šiaip bent mūsų parapijoje kunigai įdėję skelbimus-kviečiame tikinčiuosius pakalbėt dvasiniais klausimais ir telefonai nurodyti..
Tai jei ištikrųjų nežinot, galima kreiptis  mirksiukas.gif
Kunigai šitoj srity manau turės daugiau kompetencijos negu aš rolleyes.gif

O šiaip žmones kankina įvairios abjonės, netikrumas, emocijų maišalynė, pareigos, kaltės ir kiti jausmai, kurie neduoda ramybės..Apie tai ir noriu kalbėt su kunigu.. 4u.gif
O prezervatyvų klausimas manęs absoliučiai nekankina ir nejaudina-nematau čia nuodėmės sudėties.. rolleyes.gif

nematyti, dar nereiškia kad taip nėra. Nenori tai ir nematai. kas žudo kūdikėlį, sako: tai ką čia tik gemalą iškrapščiau ir nuodėmės tame nematau.
Alkoholikas irgi sako, kad jis negeria, vagis irgi teisinasi, kad tik pasiėmė ir nemato nuodėmės sudėties.
Galima save taip užkietinti kad daug ko aplink save nematyti..o kad būtų patogiau tai ir sakyti: nematau, nežinau ir man nereikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgulė @ 2010 06 25, 10:21)
nematyti, dar nereiškia kad taip nėra. Nenori tai ir nematai. kas žudo kūdikėlį, sako: tai ką čia tik gemalą iškrapščiau ir nuodėmės tame nematau.
Alkoholikas irgi sako, kad jis negeria, vagis irgi teisinasi, kad tik pasiėmė ir nemato nuodėmės sudėties.
Galima save taip užkietinti kad daug ko aplink save nematyti..o kad būtų patogiau tai ir sakyti: nematau, nežinau ir man nereikia. smile.gif


Nesuabsoliutinkit-mes kalbam apie prezervatyvus..
Perskaičiau visą temą-ir deja nesuradau jokių svarių argumentų, kad dėl to reiktų labai graužtis..
Šiaip man įdomu paskaityt diskusiją-gerbiu jūsų nuomones, bet jas skaitydama tik dar ramesnė pasijaučiau šituo klausimu... 4u.gif
Dievo valią priimu ir ją jaučiu-ne kartą gyvenime įsitikinau jos veikimu..
Bet nieko iš jo girdėjus apie prezervatyvus-perskaičiau čia pirmą kartą, man įdomu, bet tai nepaliečia esybės gelmių..Dievas man apie tai nieko nėra sakęs, nors gal aš neišgirdau per kasdienybės triukšmą doh.gif Dabar klausysiu atidžiau... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 25 birželio 2010 - 12:36
QUOTE(svetima @ 2010 06 25, 12:11)
Jūs ištikrųjų nežinote ar bandote taip mane pagaut? mirksiukas.gif
Šiaip bent mūsų parapijoje kunigai įdėję skelbimus-kviečiame tikinčiuosius pakalbėt dvasiniais klausimais ir telefonai nurodyti..
Tai jei ištikrųjų nežinot, galima kreiptis  mirksiukas.gif
Kunigai šitoj srity manau turės daugiau kompetencijos negu aš rolleyes.gif

O šiaip žmones kankina įvairios abjonės, netikrumas, emocijų maišalynė, pareigos, kaltės ir kiti jausmai, kurie neduoda ramybės..Apie tai ir noriu kalbėt su kunigu.. 4u.gif
O prezervatyvų klausimas manęs absoliučiai nekankina ir nejaudina-nematau čia nuodėmės sudėties.. rolleyes.gif


Ne, nebandžiau "pagauti", tiesiog susimąsčiau, kad visi "dvasiniai" klausimai vis tiek vienaip ar kitaip susiję su materija g.gif Tai ir paklausiau. Juk gali būti taip, kad žmogus jaučiasi sumišęs ir neapsisprendęs dėl prezervatyvų naudojimo g.gif

Aš irgi nesuprantu, kodėl tai laikoma nuodėme, todėl man ir įdomu ne tik savo nuomonę išsakyti, bet ir išgirsti tuos, kurie tame mato nuodėmę. Ne šiaip pasiskaityti su išankstiniu nusistatymu, o tikrai išgirsti.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2010 06 25, 10:43)
2.  Jėzus krikštijo vandeniu? Neprisimenu tokios NT vietos g.gif  gal gali nuorodą?

O kuom daugiau krikstijo, kai jo ikurta baznycia krikstija vandeniu?

QUOTE(Luknė @ 2010 06 25, 10:43)
3.  Krikštijimas ugnimi, manau yra krikštijimas šventąja Dvasia, kuri kaip Dieviškoji ugnis įsiliepsnoja žmoguje meile, užsidegimu veikti Dievo darbus.

Bet ugnis nera sventoji dvasia. Gal ir butu sake kad krikstys sventaja dvasia, o ne ugnimi, jei tai butu tureje omeny?

QUOTE(Luknė @ 2010 06 25, 10:43)
4.  Satanistus irgi kažkas įtikina negarbinti Dievo,

Satanistai garbina "tamsiaja" jo puse... Arba jo opozita (cia ziurint kaip paziuresi i Dievo savoka). Gi Shetonas irgi ne be dievo valios atsirado.

Vadinas tai buvo arba Dievo klaida, kas veda i isvada, kad jis netobulas (tik va, kieno atzvilgiu?), arba jo valios israiska.

Krikscionybei nepakeiciamai reikia Shetono. Tai esybe, kurios deka egzistuoja pragaro baime, ir daugiau zmoniu laikosi Dievo priesaku. Be Shetono savokos kaip absoliutaus blogio, nebutu ir Dievo, kaip absoliutaus gerio.

QUOTE(Luknė @ 2010 06 25, 10:43)
bet aš nemanau, kad verta sekti jų pavyzdžiu.

Ju kelias i saves tobulinima ir pasaulio supratimas yra kitoks. Nekalbu apie paauglius vartancius kryzius. Kalbu apie rimtai nusiteikusius asmenis ir organizacijas. Tokias kokia buvo C.O.S. (Church Of Satan), kokia yra T.O.S. (Temple of Set, nors jie saves ir nelaiko satanistais, nes garbina ne Shetona o Set'a), ar Liuciferines tradicijos pasekejus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e_vaida: 25 birželio 2010 - 14:26
QUOTE(e_vaida @ 2010 06 25, 15:25)
O kuom daugiau krikstijo, kai jo ikurta baznycia krikstija vandeniu?
Bet ugnis nera sventoji dvasia. Gal ir butu sake kad krikstys sventaja dvasia, o ne ugnimi, jei tai butu tureje omeny?
Satanistai garbina "tamsiaja" jo puse... Arba jo opozita (cia ziurint kaip paziuresi i Dievo savoka). Gi Shetonas irgi ne be dievo valios atsirado.

Vadinas tai buvo arba Dievo klaida, kas veda i isvada, kad jis netobulas (tik va, kieno atzvilgiu?), arba jo valios israiska.

Krikscionybei nepakeiciamai reikia Shetono. Tai esybe, kurios deka egzistuoja pragaro baime, ir daugiau zmoniu laikosi Dievo priesaku. Be Shetono savokos kaip absoliutaus blogio, nebutu ir Dievo, kaip absoliutaus gerio.
Ju kelias i saves tobulinima ir pasaulio supratimas yra kitoks. Nekalbu apie paauglius vartancius kryzius. Kalbu apie rimtai nusiteikusius asmenis ir organizacijas. Tokias kokia buvo C.O.S. (Church Of Satan), kokia yra T.O.S. (Temple of Set, nors jie saves ir nelaiko satanistais, nes garbina ne Shetona o Set'a), ar Liuciferines tradicijos pasekejus.



Kazin kaip cia su rasymu i tema? Satanistai, Dievas ir prezervatyvai. Ir kaip cia su ta nuodeme, kuri egzistuoja?

Pats lytinis aktas yra kundalini energijos naudojimas ne KURYBAI, o saves patenkinimui.
Tai labai stiprus pojuciai, prie kuriu prisirisama kaip ir prie alkoholio ar narkotiku, is kur atsiranda degradacija, o toliau ir iskrypimai. Tai nutinka tiek viengungiams, tiek ir santuokoje begyvenantiems.
Kalbant apie pomegi lytyniam aktui, tie , kurie tai vertina ir brangina, gyvenima kuriantys su atsakomybe pries Dieva, save ir visuomene, sugeba ratsi iseiti ir be abortu, nes visas gyvenimas grindziamas santykiais.Tiems, kurie save suvokia kaip fizini kuna, gyvenima grindzia konkurencija ( konkurencija gyvuoja net seiminiuose santykiuose), atsiranda keblumas del uzsimezgusios gyvybes, ka lengviausia isspresti nestumo nutraukimu.Tada zinoma, geriausia iseitis prezervatyvas
Reikalas tame, jog nesugebedami prisiimti atsakomybes , mes visada rasim pateisinima.Kitaip sakant jei jau norim suduoti suniui,butinai rasim ir lazda.Bandymas atskirti dieviskaji prada nuo zmogiskojo ir sujaukia paprasta dalyka EVOLIUCIJA
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 06 25, 15:39)
Kazin kaip cia su rasymu i tema? Satanistai, Dievas ir prezervatyvai. Ir kaip cia su ta nuodeme, kuri egzistuoja?

Ir kokia nuodeme egzistuoja?

QUOTE(LinguLingu @ 2010 06 25, 15:39)
Pats lytinis aktas yra kundalini energijos naudojimas ne KURYBAI, o saves patenkinimui.

Na, labai vienpusiskai i lytini akta ziurite. Jei lytinis aktas is meiles, tai nors ir neskirtas vaikui 'sukurt', jisai palaiko poros tarpusavio santykius, ju artuma, t.y. yra savotiska santykiu kurybos dalis.

QUOTE(LinguLingu @ 2010 06 25, 15:39)
Tai labai stiprus pojuciai, prie kuriu prisirisama kaip ir prie alkoholio ar narkotiku, is kur atsiranda degradacija, o toliau ir iskrypimai.

Prisirist galima prie be ko - net per didelio maisto vartojimo, kavos, nikotino, televizoriaus, interneto, narkotiku, alkoholio, raminanciu, antidepresantu, sekso, religijos, net skausmo ir tt.

Bet kas, kas per daug - neveda i gera, bet to kiekvienam zmogui nesukontroliuosi, jie patys uz tai turi but atsakingi...

Ar ideali visuomene turetu but toks ivairiapusiskas kalejimas, kur viskas stebima ir draudziama bet kas, prie ko galima prisirist?

QUOTE(LinguLingu @ 2010 06 25, 15:39)
kurie tai vertina ir brangina, gyvenima kuriantys su atsakomybe pries Dieva,

Ne visu Dievai vienodi, ne visi jais tiki.


Atsakyti
tikrai taip, todel tavyje tiek priestaravimu, kurie anksciau ar veliau susigules.
Atsakyti