Įkraunama...
Įkraunama...

Religija ir kontracepcija

QUOTE(Jazza @ 2010 06 21, 08:40)

Na, tos dvi dienos - čia jau hiperbolė ir gana ryški. biggrin.gif Bet gal kai kuriems vyrams labiau patinka dvi dienos „be įpakavimų“, negu visą mėnesį (ir visą gyvenimą) „su įpakavimu“...


Ne hiperbolė, o mano realybė. Nemanau, kad aš čia vienintelė LT tokia vaisinga smile.gif
Jokiam sveikam vyrui neužteks dviejų dienų (ir dar iš eilės) per mėnesį. Nebent jam virš 40 m. ax.gif
Atsakyti
Supratau, koks gėris yra NŠP, tą jau seniai pati patiriu, tačiau vis dėlto ši diskusija nedavė man atsakymo, kodėl prezervatyvai blogai? g.gif Ar tik todėl, kad KB taip liepia? Bet kodėl taip liepia - kad tai neatvira gyvybei? Bet pagal taisykles naudojamas NŠP irgi neatvira gyvybei. Taigi dar kartą klausiu - kodėl????

NŠP suteikia seksui cikliškumą, vieniems tai patinka, kitiems gal nelabai, kiek žmonių, tiek skonių, bet šis argumentas irgi neįtikina, kad dėl to būtų galima drausti prezervatyvus.

Kelis kartus to klausiau, bet negavau atsakymo, jeigu negausiu dabar, žinosiu, kad šio skyrelio išminčiai argymentų neturi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutas: 21 birželio 2010 - 18:15
QUOTE(mamutas @ 2010 06 21, 19:13)
NŠP suteikia seksui cikliškumą, vieniems tai patinka, kitiems gal nelabai, kiek žmonių, tiek skonių, bet šis argumentas irgi neįtikina, kad dėl to būtų galima drausti prezervatyvus.

Kelis kartus to klausiau, bet negavau atsakymo, jeigu negausiu dabar, žinosiu, kad šio skyrelio išminčiai argymentų neturi  smile.gif

Aš taip pat neturiu tvirtų argumentų, kodėl tai blogai.Bet taip pat nerandu argumentų ir kodėl prezervatyvai gerai. Vis paskaitau čia su viltimi, kad kažkuri pusė palenks mane... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pekutis_SM @ 2010 06 22, 13:31)
Aš taip pat neturiu tvirtų argumentų, kodėl tai blogai.Bet taip pat nerandu argumentų ir kodėl prezervatyvai gerai. Vis paskaitau čia su viltimi, kad kažkuri pusė palenks mane... ax.gif


O aš jau supratau, kad logiškų argumentų niekas nepateiks, nes tiesiog jų nėra. Arba tu tiki, kad prezervatyvai blogai ir jų nenaudoji, arba ne.

Čia panašiai kaip su Dievu. Arba tiki juo, arba netiki. Nes tik per tikėjimą Dievas pažinus. Dievo teoremos neišvesi, kaip ir nesukursi iš nieko aukso. Tiesiog taip yra.
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2010 06 22, 14:02)
O aš jau supratau, kad logiškų argumentų niekas nepateiks, nes tiesiog jų nėra. Arba tu tiki, kad prezervatyvai blogai ir jų nenaudoji, arba ne.

Čia panašiai kaip su Dievu. Arba tiki juo, arba netiki. Nes tik per tikėjimą Dievas pažinus. Dievo teoremos neišvesi, kaip ir nesukursi iš nieko aukso. Tiesiog taip yra.

Tikriausiai Jūs teisi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2010 06 22, 14:02)
O aš jau supratau, kad logiškų argumentų niekas nepateiks, nes tiesiog jų nėra. Arba tu tiki, kad prezervatyvai blogai ir jų nenaudoji, arba ne.

Čia panašiai kaip su Dievu. Arba tiki juo, arba netiki. Nes tik per tikėjimą Dievas pažinus. Dievo teoremos neišvesi, kaip ir nesukursi iš nieko aukso. Tiesiog taip yra.

Blogai ne tik prezikai, blogai ir nutrauktas lyt. aktas ir spiralės ir tablietkos ir onanizmai su masturbacijom. Žodžiu reika taip va ščyrai plikai ir iki pat galo in vidų. galima pasirinkit nevaisingas dienas, galima jų nepasirinkus sėkmingai gimdyti.o kitaip privalu susilaikyti.
mamutai , kai turėsi laiko nes čia labai daug prirašyta.
Ne su viskuo lengva ar įmanoma sutikti , bet paskaičius žalos nepatirsi.
Čia jis bando pagrįsti sekso naudą iš religinės pusės.

http://www3.vdu.lt/life/pv/s29.htm

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgulė @ 2010 06 22, 22:30)
Blogai ne tik prezikai, blogai ir nutrauktas lyt. aktas ir spiralės ir tablietkos ir onanizmai su masturbacijom. Žodžiu reika taip va ščyrai plikai ir iki pat galo in vidų. galima pasirinkit nevaisingas dienas, galima jų nepasirinkus sėkmingai gimdyti.o kitaip privalu susilaikyti.
mamutai , kai turėsi laiko nes čia labai daug prirašyta.
Ne su viskuo lengva ar įmanoma sutikti , bet paskaičius žalos nepatirsi.
Čia jis bando pagrįsti sekso naudą iš religinės pusės.

http://www3.vdu.lt/life/pv/s29.htm

4u.gif


Ačiū už nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutas: 23 birželio 2010 - 08:16
Vienintelis argumentas, kuris man pasirodė vertas apmąstymo buvo tai, kad tai prieštarauja įsakymui "Nemeluok", nes mes einam į vaisingumo aktą atsisakydami vaisingumo. Nors aš šito argumento nelabai suprantu. Taip, gyventi tiesoje yra didžiulė siekiamybė, bet va šitaip mes meluojam sau ir kitiems kone kas valandą, dažnai meluojam net patys to nepastebėdami. Kodėl tada šitas melas iškeliamas virš kitų? Kodėl tada ne nuodėmė dirbti nemėgstamą darbą vien dėl pinigų?

Kur Biblijoje nurodyta, kad reikia viską iki galo į vidų???
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2010 06 23, 09:07)
Vienintelis argumentas, kuris man pasirodė vertas apmąstymo buvo tai, kad tai prieštarauja įsakymui "Nemeluok", nes mes einam į vaisingumo aktą atsisakydami vaisingumo. Nors aš šito argumento nelabai suprantu. Taip, gyventi tiesoje yra didžiulė siekiamybė, bet va šitaip mes meluojam sau ir kitiems kone kas valandą, dažnai meluojam net patys to nepastebėdami. Kodėl tada šitas melas iškeliamas virš kitų? Kodėl tada ne nuodėmė dirbti nemėgstamą darbą vien dėl pinigų?

Kur Biblijoje nurodyta, kad reikia viską iki galo į vidų???

ech, kad aš žinočiau kur ten nurodyta, aš tik sakau Motinos Bažnyčios nuostatas. O ji iš kažkur tai ištraukė, visvien daugiau už mane žino. Kai turėsiu laiko ir dar gyvasties turėsiu pasidomėsiu. biggrin.gif
na šiaip santuokos esmė krikščionybėje yra atsidavimas, meilė vienas kitam kuris užbaigiamas vaiko gimimu. Tai jeigu tas vyksta ne į vidų, vadinasi užkertamas kelias gyvybei. O BET TAČIAU, vieną būdą tai tikrai leidžia Bažnytukė naudoti tai va tąjį būtent NŠP tai savam malonumui patenkint, kai būtent yra nevaisingos dienos, o kiti likę būdai užbaigiami tik vaiko gimimo tikslan.. Arba SUSILAIKYMAS I Psio. Kitų kelių Ji nenumato. Jei krikščionys neklauso, reiškiasi jie daro nuodėmę, ištvirkauja ir paleistuvauja (netgi ir sutuoktiniai su savo sakramentu.) Kurią reik pasakyt per "spaviednį" tiek liuteronų , tiek stačiatikių tiek katalikų dvasininkui apgailėti šiuos griekus ir toliau stengtis nebenusidėti.
Tigis aš čia susakiau visa kaip turėtų būt, bet tep va nebūūūūūna (dažniausiai) . biggrin.gif
i jur dabar biednam žmogui dėtis?....

Nu dabar įsivaizduoju, kaip čia prasidės puolimai, kad krikščionys i toki i šioki..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O gal baisiai šį kartą klystu. unsure.gif

Tolerancijos ,gerbiamieji, nedurnykim vieni kitų neikim į asmeniškumus, nei žydų, nei latvių nei rusų , nei tikinčių nei netikinčių....prašau...labai prašau. Neklijuokim etikečių ir išankstinių prognozių
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2010 06 23, 09:07)
Kur Biblijoje nurodyta, kad reikia viską iki galo į vidų???

Pr 38
8 Tuomet Judas tarė Onanui: „Susieik su savo brolio žmona ir, atlikdamas jai svainio pareigą, duok savo broliui palikuonį“[i3]. 9 Bet Onanas, žinodamas, kad palikuonis nebus jam, kada tik susieidavo su brolio žmona, išliedavo savo sėklą ant žemės, nes nenorėjo duoti savo broliui palikuonio. 10 Ką jis darė, buvo nedora VIEŠPATIES akyse. VIEŠPATS ir jam atėmė gyvastį.
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2010 06 23, 10:00)
Pr 38
8 Tuomet Judas tarė Onanui: „Susieik su savo brolio žmona ir, atlikdamas jai svainio pareigą, duok savo broliui palikuonį“[i3]. 9 Bet Onanas, žinodamas, kad palikuonis nebus jam, kada tik susieidavo su brolio žmona, išliedavo savo sėklą ant žemės, nes nenorėjo duoti savo broliui palikuonio. 10 Ką jis darė, buvo nedora VIEŠPATIES akyse. VIEŠPATS ir jam atėmė gyvastį.


Man tai atrodo, kad čia nedora buvo būtent tai, kad jis norėjo išsiginti pareigos ir neduoti broliui savo palikuonio. Savininkiškumas smile.gif

Be to, Biblijoje yra kur kas daugiau kartų paminėta, kad, pavyzdžiui, reikia atiduoti skurstančiam savo apsiaustą arba kad turtuoliui beveik neįmanoma atekti į Dievo karalystę, o turtai kažkodėl dar nuodėme nepaskelbti g.gif

Jurgule, labai Tave gerbiu ir Tavimi žaviuosi, kad tau taip išeina klausytis Bažnyčios žodžio ir jo laikytis. O aš negaliu nekvestionuoti sad.gif
Atsakyti
miegoti su brolio zmona normalu? o tai kas tada svetimoteriavimas ir istvirkavimas?
Atsakyti