Įkraunama...
Įkraunama...

Religija ir kontracepcija

QUOTE(kristule666 @ 2009 12 21, 17:19)
as nesakiau kad menesines nevaisingos rolleyes.gif

Anot tavęs - mėnesinės vaisingos, po jų 3 dienos - ne, o paskui iki mėnesinių nevaisingos 10 dienų... biggrin.gif
O jei ciklas nėra labai reguliarus ir trunka 25-33 dienas? Kaip nustatyti kada ateis mėnesinės ir kiek tas "dešimt dienų iki mėnesinių"?...
Tualete "su šikpopierium gleives tikrint", kaip siūlė kažkuri?


Jei viskas būtų taip paprasta - niekas nebūtų kūręs tiek rūšių kontraceptinių priemonių (iš kurių patikimos 100 proc taip ir nėra)... Nebūtų ir tiek nėštumo nutraukimų...


Moterys nėštumo saugojosi nuo neatmenamų laikų ir pačiom įvairiausiom priemonėm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 21 gruodžio 2009 - 16:38
Na, aš suprantu, kad lyginti nuodėmių nėra prasmės, ir kad šventieji per išpažinti mato ir vardyja tokias nuodėmės, apie kurias mes nė nepagalvotume. Visgi bažnyčia nustatė tam tikrą kartelę, tarkim, pačia žemiausią, kurios visiems privalu laikytis.

man atrodo, kad mokydamas Kristus labiausiai akcentavo meilę Dievui ir artimui ir paliko "nurodymą" - "mylėkite kits kitą kaip aš jus myliu". Bet labai daug kas iš (ne)meilės artimui nėra laikoma nuodėme (pvz.: neduoti išmaldos elgetai, turėti dvejus maškinius (nors buvo pasakyta "jei kas turi dvejus marškinius, tegu vienus atiduoda neturinčiam") ir t.t. O iš apsisaugojimo, apie kurų beveik nėra jokių žinių Biblijoje, išpūsta nereali teorija su nerealiai aukštai iškelta kartele.

As sutinku, kad pazinti savo vaisingumą yra labai gerai. Kaip ir gerai yra pažinti apskritai savo kūną, Va, mačiau nerealų filmuką per Youtube, sveikuolis eina pusnuogis per pusnis, oriai, smagiai, viskas puiku. Bet gi bažnyčia nebaudžia nepažinusių savo kūno galimybių ir vilkinčių paltus, o gal net ir megztinius po jais.

Atvirumas gyvybei man regis visia nepriklauso nuo apsisaugojimo priemonės, jei tik ji nėra abortuojanti. Nė viena nėra 100% patikima ir klausimas yra tik ar tu ją priimsi, jei ji ateis "nesiklaususi", ar ne.

Kad priemonės pasirinkimas keičia sutuoktinių santykius galiu sutikti, bet juos keičia ir tai, kad, pavyzdžiui, žmona eina dirbti, užuot kūrenusi šeimos židinį, ir daugybė kitų dalykų gal net daug labiau, nei prezervatyvo naudojimas.

Tai jei planuoti šeimą nėra nuodėmė, o lytiniai santykiai skirti ne tik vaikams pradėti, bet ir artumui tarp sutuoktinių puoselėti, man atrodo, neabortuojančios priemonės turėtų būti pripažįstamos.

Na bet ką, gyvensiu nuodėmėj, vadinasi smile.gif Beje, į klausimą ar manęs kunigas yra klausęs per išpažintį apie prezervatyvus, atsakau kad taip, yra wink.gif
Atsakyti
baik tu, kokia dar nuodeme? nuodeme butu jei tu prezervatyva kam nors ant galvos uzmautum ir tokiu busu nudusintum. wink.gif o taip vadinamos naturalios apsisaugojimo koncepcijos - tai tas pats fariziejiskumas, kai procesas sureiksminamas labiau nei rezultatas - t.y. demesys i smulkmenas.
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2009 12 21, 11:18)

Savo merginas atviriau auklesiu.Daug aiskinsiu, ir tikrai nesakysiu kad oij ten liesti negalima ir t.t.
gal as ne itema .sorry blush2.gif

Visiškai jums pritariu. drinks_cheers.gif
Vaikus reikia mokyti pažinti save, savo kūno signalus.
Atsakyti
as tai lytinio akto gale istraukiu savo pimpala i lauka.
Ir kai rustus dievas mane ruosiasi barti, as jam atsakau, kad netycia isslydo.
Taip as isvengiu nuodemes.
Aisku pameluot dievui irgi nuodeme..nu bet ne tokia didele kaip lytiniai santykiai del malonumo.
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2009 12 21, 14:19)
keistai pasakei: vyras nori artumo.keista, o tu nenori?
taigi l. lengva: nevaisingos 3 d po menesiniu ir 10 dienu iki menesiniu.o kitas dienas jau saugotis reikia.bet buna ir kad ne pagal grafika, tada ir padeda isskiru  analize lotuliukas.gif


Mieloji, taip besisaugodama dukrą turiu ax.gif Pastojau 6-ą ciklo dieną.
Dėl artumo- tik kaip pvz pasakiau, nes aš to artumo gal kiekvieną rytą noriu, kas mano metuose normalu.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.198 @ 2009 12 22, 21:17)
as tai lytinio akto gale istraukiu savo pimpala i lauka.


Niekada daugiau taip nebedaryk. Ypač, kai lauke rytais -17 pagal Celsijų...
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 12 23, 12:08)
Niekada daugiau taip nebedaryk. Ypač, kai lauke rytais -17 pagal Celsijų...


Urartu, tavo pastaba verta 10 balu! thumbup.gif respect drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2009 12 06, 16:09)
uos, kurie su tuo nesutikdavo, galima būdavo paprasčiausiai iškepti  verysad.gif

Man atrodo, kad SĄMONINGAS mylėjimasis TIK tomis dienomis, kai pastoti negalima, yra lygiai toks pats barjeras, kaip ir prezervatyvas. Gerai čia buvo parašyta: "tu esi gudri..." Na, tikrai, ot gudri, ėmiau ir apgavau Dievą smile.gifsmile.gifsmile.gif


drinks_cheers.gif tema išsemta.
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 12 21, 16:37)
O jei ciklas nėra labai reguliarus ir trunka 25-33 dienas? Kaip nustatyti kada ateis mėnesinės ir kiek tas "dešimt dienų iki mėnesinių"?...
Tualete "su šikpopierium gleives tikrint", kaip siūlė kažkuri?

Čia jau kiekviena renkasi pagal skonį - viena nuo mylimo vyro kasdien tabletėm gydosi, kita be naro kostiumo neapsikabina, trečia į gimdą vielų prisivaro, o ketvirta linkusi stebėti kūno signalus g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2009 12 23, 23:47)
Čia jau kiekviena renkasi pagal skonį - viena nuo mylimo vyro kasdien tabletėm gydosi, kita be naro kostiumo neapsikabina, trečia į gimdą vielų prisivaro, o ketvirta linkusi stebėti kūno signalus g.gif ...


Na ne visos svajoja auginti penketą vaikų smile.gif Galiausiai- ne kiekvienai sveikata ir galimybės tai leidžia.
Yra vienas būdas, bet visai nekatalikiškas: užsikelti abiems energijas ir sexo išvis nebereikės. Tada neapgaudinėsi nei savęs, nei Dievo, vaidindama, kad esi atvira gyvybei, jei kasdien savas gleives tyrinėsi...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 12 24, 00:50)
Na ne visos svajoja auginti penketą vaikų smile.gif Galiausiai- ne kiekvienai sveikata ir galimybės tai leidžia.
Yra vienas būdas, bet visai nekatalikiškas: užsikelti abiems energijas ir sexo išvis nebereikės. Tada neapgaudinėsi nei savęs, nei Dievo, vaidindama, kad esi atvira gyvybei, jei kasdien savas gleives tyrinėsi...

Na, aš taip pat tokių dalykų, kaip skrupulingas gleivių tyrinėjimas, temperatūros matavimas, dienų skaičiavimas ir mylėjimasis pagal grafiką, nevadinčiau atvirumu gyvybei, visa tai atrodo tarsi ir kažkiek nemoralu, tiek pat, kaip ir tarkim barjerinės apsisaugojimo priemonės. Bet jei aš noriu priklausyti Bažnyčiai, turiu paisyti, ko ji prašo. Jei priklausymas bažnyčiai, religijai nesvarbu, galiu elgtis pagal savo moralės kodeksą.
Atsakyti