Įkraunama...
Įkraunama...

Religija ir kontracepcija

QUOTE(-Mylia- @ 2009 12 19, 20:31)
O kas čia jau tokio baisaus?Juk visa tai tavo pačios kūnas... ax.gif Jei jau bijai ir šlykštiesi save pažinti, tai kaip papasakosi vaikams, ką slepia jų kūnas ir į ką reikia atkreipti dėmesį, norint pažinti save kaip Dievo, kaip gamtos kūrinį? ax.gif


Na, rytais turiu tikrai įdomesnių užsiėmimų nei savas išskyras čiupinėti. biggrin.gif
O savo vaikams pasakosiu apie kontracepciją ir tikrai nepaminėsiu, kad geras metodas yra kasryt savas gleives čiupinėti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(-Mylia- @ 2009 12 19, 21:31)
O kas čia jau tokio baisaus?Juk visa tai tavo pačios kūnas... ax.gif Jei jau bijai ir šlykštiesi save pažinti, tai kaip papasakosi vaikams, ką slepia jų kūnas ir į ką reikia atkreipti dėmesį, norint pažinti save kaip Dievo, kaip gamtos kūrinį? ax.gif

kai moteris neissigalvoja sau nuodemiu, jos jausmai buna tokie svarus, kad jai nereikia ciupineti savo gleiviu tam, kad suprasti kas vyksta su jos kunu, kada ivyksta ovuliacija, kada ateina vaikelis ir kada jis isitvirtina ir pan.
kai atejo mano antroji dukra as galvojau, kad sprogsiu, toks buvo jausmas...nes atejo sena ir didele dvasia. tada as nesupratau kodel taip jauciuosi ir niekas man paaiskinti negalejo rolleyes.gif supratau veliau... todel as savo dukru irgi ciupineti savo gleiviu tikrai nemokysiu doh.gif yra ir kiti budai suprasti. be to kiekviena busima mamyte gali pradeti bendrauti su dar net nepradetu vaikeliu ir paprasyti jo palaukti ir paaiskinti kodel nenori jo dabar ar apskritai nenori. ... jei nepalauks, aisku jis geriau zino kada jam ateiti. stai cia as manau ir yra atvirumas gyvybei smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gluosnis: 20 gruodžio 2009 - 17:05
QUOTE(gluosnis @ 2009 12 20, 19:00)
kai moteris neissigalvoja sau nuodemiu, jos jausmai buna tokie svarus, kad jai nereikia ciupineti savo gleiviu tam, kad suprasti kas vyksta su jos kunu, kada ivyksta ovuliacija, kada ateina  vaikelis ir kada jis isitvirtina ir pan.
kai atejo mano antroji dukra as galvojau, kad sprogsiu, toks buvo jausmas...nes atejo sena ir didele dvasia. tada as nesupratau kodel taip jauciuosi ir niekas man paaiskinti negalejo  rolleyes.gif  supratau veliau... todel as savo dukru irgi ciupineti savo gleiviu tikrai nemokysiu  doh.gif yra ir kiti budai suprasti. be to kiekviena busima mamyte  gali pradeti bendrauti su dar net nepradetu vaikeliu ir paprasyti jo palaukti ir paaiskinti kodel nenori jo dabar ar apskritai nenori. ... jei nepalauks, aisku jis geriau zino kada jam ateiti. stai cia as manau ir yra atvirumas gyvybei  smile.gif


gal galit paaiskinti smulkiau, kaip cia dabar suprasti tuos veisnius, kur paryskinau? ax.gif na nejauciu as nei ovuliacjos, nieko... g.gif ar cia kazkaip ismokstama ar kaip? ar reikia igusti save stebeti ar koks kitoks budas? rolleyes.gif
Atsakyti
Na pirma karta ilindau i sia tema, na susizavejau atsakymais. pati nenaudoju jokiu kontraceptiku ir prezervatyvu. kazkaip naturaliai mums iseidavo. Aisku kasdien (jau iprotis)pasiziuri padarius tolete reikaliukus i savo isskiras(matosi gi ant toletinio pop.).Dar orentuojiesi ir pagal menesines.Kazkaip jau 9 metai kaip netyciuku nera. vaikiukai mano suplanuoti ir is pirmo myliu myliu ax.gif
labai idomu kaip su ateinanciu vaikiuku sielu brandumu, kur cia galima daugiau pasiskaityti?
Ai naturalu kontarceptika isradom(na mes taip vadinam)-tai musu vaikiukai. Na neleidzia mums kartais myliu myliu padaryti nor tu ka.Tai ir juokiames. smile.gif
Papildyta:
[quote=gluosnis,2009 12 20, 19:00]
kai moteris neissigalvoja sau nuodemiu, jos jausmai buna tokie svarus,

oij tas senoliu auklejimas, vien kompleksai, negaliu, doh.gif
Savo merginas atviriau auklesiu.Daug aiskinsiu, ir tikrai nesakysiu kad oij ten liesti negalima ir t.t.
gal as ne itema .sorry blush2.gif
Atsakyti
sita tema dar neuzlinko? o juk viskas paprasta - jei zmones praranda puse kaifo jei nepasiknibineja po savo isskyras pries darydami sprendima pasiseksinti - tai kam jiems gadinti sau malonuma? sis fetisas nera nei geresnis nei blogesnis uz kitus seksualinio gyvenimo ivairinimo budus. o jei ant dusios lengviau, nuo to, kad toki buda laimina buves hitlerjugendo narys - tai kodel gi ne? smile.gif
nors kai paglvoju apie ta momenta, kai bdsm'o fanai prades aiskinti, kad jie tokiu budu ivairina savo seksa del to, kad Kristus buvo kankinamas pries mirti, tai man plaukai piestu stojasi.
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2009 12 21, 12:25)
sita tema dar neuzlinko? o juk viskas paprasta - jei zmones praranda puse kaifo jei nepasiknibineja po savo isskyras pries darydami sprendima pasiseksinti - tai kam jiems gadinti sau malonuma? sis fetisas nera nei geresnis nei blogesnis uz kitus seksualinio gyvenimo ivairinimo budus. o jei ant dusios lengviau, nuo to, kad toki buda laimina buves hitlerjugendo narys - tai kodel gi ne? smile.gif
nors kai paglvoju apie ta momenta, kai bdsm'o fanai prades aiskinti, kad jie tokiu budu ivairina savo seksa del to, kad Kristus buvo kankinamas pries mirti, tai man plaukai piestu stojasi.



kazkaip nelabai jus cia, ilindot i tema ir uzbambejot ant visos SM. issiliejot, geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Pritariu Gluosniui. Kad laukiuosi dukros, supratau ketvirtą dieną po pasimylėjimo.
Moteris, kuri bėga skuba, gyvena tarsi voverės rate, negali pajusti tokio dalyko, kaip vaiko sielos buvimas šalia.
Tas gleivių čiupinėjimas man išvis kažkoks marazmas atrodo...Taip ir iškyla vaizdelis akyse: vyras ryte nori artumo, o tu bėgi į tualetą pirma savo išskyrų pasičiupinėti biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 12 21, 16:04)
Pritariu Gluosniui. Kad laukiuosi dukros, supratau ketvirtą dieną po pasimylėjimo.
Moteris, kuri bėga skuba, gyvena tarsi voverės rate, negali pajusti tokio dalyko, kaip vaiko sielos buvimas šalia.
Tas gleivių čiupinėjimas man išvis kažkoks marazmas atrodo...Taip ir iškyla vaizdelis akyse: vyras ryte nori artumo, o tu bėgi į tualetą pirma savo išskyrų pasičiupinėti  biggrin.gif  doh.gif



keistai pasakei: vyras nori artumo.keista, o tu nenori?
taigi l. lengva: nevaisingos 3 d po menesiniu ir 10 dienu iki menesiniu.o kitas dienas jau saugotis reikia.bet buna ir kad ne pagal grafika, tada ir padeda isskiru analize lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2009 12 21, 15:19)
taigi l. lengva: nevaisingos 3 d po menesiniu ir 10 dienu iki menesiniu.


Žinai, kaip rašė viena mūsų tautos poetė?
"Pasapnuoki, motinėle, tu galvelę vaiko"... doh.gif


Prieš dėstydama tokį "kontracepcijos" kursą bent internete kiek pasiskaityk...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 21 gruodžio 2009 - 14:56
Kiekvienos organizmas kitos, as savo pazistu.
taip jau saugomes 9 metus, ir ka?as kazka ne taip darau? jei butu ne taip tai ne 2 vaikus augiciau.
grubumo isikunijimas kai kas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2009 12 21, 16:19)
taigi l. lengva: nevaisingos 3 d po menesiniu ir 10 dienu iki menesiniu.


mano drauge pastojo paskutine menesiniu diena, tai kaip tada cia suprasti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vududu @ 2009 12 21, 18:00)
mano drauge pastojo paskutine menesiniu diena, tai kaip tada cia suprasti? rolleyes.gif



as nesakiau kad menesines nevaisingos rolleyes.gif
Atsakyti