Įkraunama...
Įkraunama...

Religija ir kontracepcija

QUOTE(Gelyteee @ 2009 11 29, 17:54)
musu kunigeliai ne visada ta pati pasakys, lb.priklauso pas koki nueisi. Senukas apie NSP tikriausia nei girdejes, nei ka ten supranta, o kiti tiesiog lb.nuolaidziauja sitam reikale zmonems.

drinks_cheers.gif
Taip, galbūt tai galima pavadinti nuolaidžiavimu, o galbūt galima ir kitaip interpretuoti. Pvz.: jei ateina išpažinties žmogus giliai krečiamas neapykantos, pykčio, nusivylimo, gal kokių netekčių ar pan. + naudojantis kontracepciją. Manau, tikslinga, kad pirmiausia kunigas nori atkreipti jo dėmesį į tuos bloga lemiančius jausmus, jo sielos jausminį išgydymą, o su tuo ateina ir suvokimas, supratimas apie gyvybės prasmę, jos puoselėjimą, tausojimą, pagarbą jai ir meilę.
Bent taip mano suvokimu turėtų būti teisingiausia. Juk jei pradėsi pykčio ir neapykantos persisunkusiam žmogui paisyti apie tai, kad gal tu nesidėk prezervatyvo, vargu bau, ar teisingai būsi suprastas... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Mylia-: 30 lapkričio 2009 - 14:12

drinks_cheers.gif . teisios jus. Istikruju daug nuolaidziaujama. As irgi pati taip darau. blush2.gif Daznai atrandu, kad taip ir norisi pateisinti/isteisinti save, galvojant kad cia ne nuodeme. As turbut vis naiviai tikejausi ir aisku save teisinau, galvodama, kad pvz nutrauktas lytinis aktas, prezervatyvu naudojimas yra mazesnis blogis negu pvz spirale ar kontraceptikai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giliukė @ 2009 12 04, 00:39)
drinks_cheers.gif . teisios jus. Istikruju daug nuolaidziaujama. As irgi pati taip darau.  blush2.gif Daznai atrandu, kad taip ir norisi pateisinti/isteisinti save, galvojant kad cia ne nuodeme. As turbut vis naiviai tikejausi ir aisku save teisinau, galvodama, kad pvz nutrauktas lytinis aktas, prezervatyvu naudojimas yra mazesnis blogis negu pvz spirale ar kontraceptikai doh.gif

Mediciniškai - mažesnis...Tik dvasiškai - tikriausiai vienas ir tas pats.
Atsakyti
na gerai, viskas aisku, naudoti prezervatyvus- nuodeme. tai man dabar iskilo kitas klausimas, o jeigu prezervatyvai naudojami tik kaip lyitnio gyvenimo paivairinimas? ne tam, kad apsisaugotum nuo nestumo, bet kad pazaisti.
Atsakyti
smile.gif+2009 12 04, 14:50-->
QUOTE(kristinukas smile.gif @ 2009 12 04, 14:50)
na gerai, viskas aisku, naudoti prezervatyvus- nuodeme. tai man dabar iskilo kitas klausimas, o jeigu prezervatyvai naudojami tik kaip lyitnio gyvenimo paivairinimas? ne tam, kad apsisaugotum nuo nestumo, bet kad pazaisti.

Pagal tikėjimo dogmas lytinis aktas apskritai nėra skirtas žaidimams. mirksiukas.gif
Atsakyti
jus rimtai blink.gif ?
Atsakyti
smile.gif+2009 12 04, 15:48-->
QUOTE(kristinukas smile.gif @ 2009 12 04, 15:48)
jus rimtai blink.gif ?

o Jūs rimtai su tokiu klausimu? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Mylia- @ 2009 12 04, 15:35)
Pagal tikėjimo dogmas lytinis aktas apskritai nėra skirtas žaidimams. mirksiukas.gif

dabar gyventi pagal religijos sugalvotas dogmas - nuodeme doh.gif lotuliukas.gif
man irgi idomu ar jus tikite tuo, ka sakote? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 12 04, 15:57)
dabar gyventi pagal religijos sugalvotas dogmas - nuodeme  doh.gif  lotuliukas.gif
man irgi idomu ar jus tikite tuo, ka sakote? blink.gif

O kodėl jums keista, jei žmogus nuoširdžiai kuo nors tiki? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Mylia-: 04 gruodžio 2009 - 15:01
QUOTE(-Mylia- @ 2009 12 04, 16:01)
O kodėl jums keista, jei žmogus nuoširdžiai kuo nors tiki? biggrin.gif

stebina, kad sitaip smarkiai atsiliekate.
gyvenimas nestovi vietoje mirksiukas.gif jusu tiesos - tai anu laiku tiesos...
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 12 04, 16:10)
stebina, kad sitaip smarkiai atsiliekate.
gyvenimas nestovi vietoje  mirksiukas.gif  jusu tiesos - tai anu laiku tiesos...

Žmonės skiriasi.Vieni labiau liberalai ir tuoj pat puola permainos į glėbį, kiti - konservatoriai,kurie vis tik linkę prie seno... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 12 04, 14:57)
dabar gyventi pagal religijos sugalvotas dogmas - nuodeme  doh.gif  lotuliukas.gif
man irgi idomu ar jus tikite tuo, ka sakote? blink.gif


drinks_cheers.gif
Na taip... Nuodėmė atsisakyti žmogui Kūrėjo duotos pasirinkimo laisvės...
Atsakyti