Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios mintys apie vaikus

Mažylei(-iui) 4u.gif 4u.gif 4u.gif

---------------------------

Dulkinais pirštais
nubrauksiu tavo ašaras,
o mano ašaros
ant vėjo pirštų miršta...
Aš vakare
tau seksiu gerą pasaką,
o blogas pasakas
laikysiu širdyje.
Rausvais rytais
myluosiu žalią žolę,
o žilą žolę
paslėpsiu po delnais...
Ir nors išeisiu aš,
/nes mes visi išeinam/.
Mylėsiu tavo ašaras
/jas vėjas man atneš/.
Burnoj kartu,
bet būk vis tiek laiminga(s).
Nes aš laiminga,
kai laiminga(s) tu.
wub.gif
Atsakyti
Eglytia- ačiū tau kad sušildai mums širdį ir leidi per eiles dar ir dar kartą suprasti koks nuostabus dalykas yra motinystė. wub.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 08 29, 20:14)
Eglytia- ačiū tau kad sušildai mums širdį ir leidi per eiles dar ir dar kartą suprasti koks nuostabus dalykas yra motinystė.  wub.gif  aciuks.gif

Vajej, nėra už ką 4u.gif
Džiugu išgirsti gražius atsiliepimus ax.gif wub.gif
Atsakyti
tikrai nuostabi ir silta temute wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2008 08 29, 18:41)

sitoks talentas...dievo dovana... wub.gif ir kaip tu niekad neissisemi.Nors ka as cia sneku,turbut gera ikvepimo saltini turi... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 08 30, 11:19)
sitoks talentas...dievo dovana... wub.gif ir kaip tu niekad neissisemi.Nors ka as cia sneku,turbut gera ikvepimo saltini turi... wub.gif

Jau raudonuoju blush2.gif Labai malonu išgirsti gerą žodį 4u.gif
O vat prieš pora savaitėlių vienas SM naujokas taaaaaaip iškeikė ir sakė, pacituosiu "jei gali nerašyt-nerašyk" unsure.gif Kiek žmonių, tiek nuomonių smile.gif
Gerai pagalvojau ir..vis dėlto nusprendžiau, kad negaliu nerašyt biggrin.gif
Kartais išsisemiu..kai pavargstu nuo kasdienybės ax.gif
Mano MB juokiasi, kad jei dabar taip galiu rašyt apie mažiukus, tai kas bus, kai vaikiuką turėsiu wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2008 08 30, 11:34)
Jau raudonuoju blush2.gif  Labai malonu išgirsti gerą žodį 4u.gif
O vat prieš pora savaitėlių vienas SM naujokas taaaaaaip iškeikė ir sakė, pacituosiu "jei gali nerašyt-nerašyk" unsure.gif  Kiek žmonių, tiek nuomonių smile.gif
Gerai pagalvojau ir..vis dėlto nusprendžiau, kad negaliu nerašyt biggrin.gif
Kartais išsisemiu..kai pavargstu nuo kasdienybės ax.gif
Mano MB juokiasi, kad jei dabar taip galiu rašyt apie mažiukus, tai kas bus, kai vaikiuką turėsiu wub.gif  biggrin.gif



Aš net neabejojau- kad tu neturi mažiuko. rolleyes.gif O pasirodo..nes maniau kad tik mama gali kurti tokias šiltas eiles.. Tai pritariu TB- kai bus mažulėlis tikiuosi bus dar daugiau eilių ir dar prasmingesnių. wub.gif
O į besikeikiančius naujokus nekreipk dėmesio- tiesiog yra žmonių, ateinančių į forumą išlieti blogos nuotaikos. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 08 30, 11:44)
Aš net neabejojau- kad tu neturi mažiuko.  rolleyes.gif  O pasirodo..nes maniau kad tik mama gali kurti tokias šiltas eiles.. Tai pritariu TB- kai bus mažulėlis tikiuosi bus dar daugiau eilių ir dar prasmingesnių. wub.gif

Aš taip ir supratau, kai nakvisa parašė, jog turiu gerą įkvėpimo šaltinį, kad pagalvojot apie vaikiuką ax.gif 4u.gif
Deja, ir DAR ne mamytės gali labai mylėti mažiukus blush2.gif wub.gif
Ir net neabejoju, kad viskam yra savas laikas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2008 08 30, 11:00)
Aš taip ir supratau, kai nakvisa parašė, jog turiu gerą įkvėpimo šaltinį, kad pagalvojot apie vaikiuką ax.gif  4u.gif
Deja, ir DAR ne mamytės gali labai mylėti mažiukus blush2.gif  wub.gif
Ir net neabejoju, kad viskam yra savas laikas bigsmile.gif

nu geras... blink.gif tikrai maniau ,kad jau mama esi... blink.gif na tai tikrai kai jau tapsi mama... doh.gif o i tuos nevykelius kurie taip raso tu nekreipk demesio,nes as tikrai nei vienoj knygelej tokiu siltu zodziu neradau,esi tikrai saunuole ir neabejoju,kad busi gera mama...imk balioneli... 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 08 30, 12:28)
nu geras... blink.gif tikrai maniau ,kad jau mama esi... blink.gif na tai tikrai kai jau tapsi mama... doh.gif o i tuos nevykelius kurie taip raso tu nekreipk demesio,nes as tikrai nei vienoj knygelej tokiu siltu zodziu neradau,esi tikrai saunuole ir neabejoju,kad busi gera mama...imk balioneli... 4u.gif  mirksiukas.gif

Va va, apsigavot ax.gif
Tame reikalas, kad aš neatsisėdu ir nesakau "dabar rašysiu", ir jau spaudžiu ką galiu.. doh.gif Galvoje nuolat dėliojasi įvairiausios eilutės, kai jų prisikaupia daug, tiesiog atsiranda poreikis užrašyti ir viską sudėlioti į vietas rolleyes.gif
Ačiū labai už palaikymą mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Basa esu, sulyta ir susalus
Bet tai jau nebaisu
Nedegina ugnis
Ir skausmo nejuntu
Nes tu jau ateini-tai kas many gyvena
Atnesdamas daugiau nei auksas, turtas
Laimes gali duot
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2008 08 31, 16:10)
Basa esu, sulyta ir susalus
Bet tai jau nebaisu
Nedegina ugnis
Ir skausmo nejuntu
Nes tu jau ateini-tai kas many gyvena
Atnesdamas daugiau nei auksas, turtas
Laimes gali duot

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti