Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios mintys apie vaikus

QUOTE(Staiga @ 2008 04 22, 15:06)
Gal ir knygelę išleisi? Tikrai nusipirksiu ir dovanosiu visoms mamytėms:)

Na kol kas neplanuoju ax.gif Gal kada ateityje.... kol kas dar mažokai esu parašiusi smile.gif Nors gal būt, kada nors, pasirodys mano albumas su eilėmis ir mažųjų nuotraukomis rolleyes.gif bet čia tik svajonės rolleyes.gif Ir šiaip niekada negalvojau apie tai, niekada nemaniau, kad mano eilės gali būti įdomios kažkam be manęs ir mano šeimos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cherry_girl: 22 balandžio 2008 - 15:30
QUOTE(cherry_girl @ 2008 04 22, 15:21)
Na kol kas neplanuoju  ax.gif  Gal kada ateityje.... kol kas dar mažokai esu parašiusi  smile.gif Nors gal būt, kada nors, pasirodys mano albumas su eilėmis ir mažųjų nuotraukomis rolleyes.gif  bet čia tik svajonės  rolleyes.gif  Ir šiaip niekada negalvojau apie tai, niekada nemaniau, kad mano eilės gali būti įdomios kažkam be manęs ir mano šeimos  ax.gif


Linkiu, kad ši svajonė kuo greičiau virstų realybe. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 04 22, 16:32)
Linkiu, kad ši svajonė kuo greičiau virstų realybe.  4u.gif

Labai ačiū heart.gif
Atsakyti
Paskaicius temele radau daug graziu posakiu.. Jei juos kartosime savo vaikuciams, tikiu, kad jie bus patys laimingiausi ir mylintys teveliai, o musu anukai-nuostabiausi vaikai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry_girl @ 2008 04 22, 12:53)
Ačiū už pagyrimus  ax.gif  Būtinai rašysiu, kas patiks pačiai - ir čia įdėt galėsiu. Negaila, jei kažkam patinka  4u.gif
Galiu ir viešai, nieko neslepiu,ir taip jau senai knieti  prie visų eilėračių pasirašyti, nes vis klajoja jie be autoriaus po internetą. Aišku, sunku įrodyti, kad aš tikroji autorė, na bet kas mane pažįsta žino, kad jau senai rašau. Aš - Sigita Urbytė. Malonu susipažinti  biggrin.gif , džiaugiuosi, kad  mano eiles įvertina ir žmonės iš šalies, ne tik pažįstami ir artimieji  wub.gif

Malonu susipažinti 4u.gif O eilės gražios, taip kad rašyk, rašyk ir rašyk wub.gif
QUOTE(Staiga @ 2008 04 22, 14:06)
Gal ir knygelę išleisi? Tikrai nusipirksiu ir dovanosiu visoms mamytėms:)

Aš būsiu antra, kuriai tos knygelės labai reikės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry_girl @ 2008 04 22, 16:21)
Na kol kas neplanuoju  ax.gif  Gal kada ateityje.... kol kas dar mažokai esu parašiusi  smile.gif Nors gal būt, kada nors, pasirodys mano albumas su eilėmis ir mažųjų nuotraukomis  rolleyes.gif  bet čia tik svajonės  rolleyes.gif  Ir šiaip niekada negalvojau apie tai, niekada nemaniau, kad mano eilės gali būti įdomios kažkam be manęs ir mano šeimos  ax.gif

tikrai labai grazios eiles..vertos puikuotis knygeleje ..as busiu trecioji jos belaukdama
Atsakyti
Kiek daug gražių žodžių, eilių,meilės... wub.gif Skaižiau,skaičiau....kartu ir verkiau ir džiaugiausi. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kai kurias eilutes net persirašiau. Visos šaunuolės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2005 10 25, 19:16)
Tu dar nevaikštai, bet tu jau atėjai
Iš meilės ir manęs - ant mano rankų
Tu dar nesiglaudi, nes nieko nebijai,
Aš tik jaučiu kvėpavimą - lyg paukščio tankų.

Tu dar juokingai mažas, bet tu tikrai esi.
Jeigu ant šieno trys šešėliai artimi, žydri ir taikūs.
Jeigu sekundės - mažojo šešėlio judesy, jos jau fiksuojamos.
Ir nebeslinks pro šalį laikas.

Tu dar neprabilai, o as juk pirmutinė tavo atrama,
Kol kambarys dar supasi, kol grindys traška.
Aš tavo pirmas žodis - aš MAMA
Pati pradžia, ir pirmas šuolio taškas.

Šitą radau SM 4u.gif  4u.gif

mamytės gal žinot kuri kas autorius šitų žodžių 4u.gif ?
Atsakyti
Jeigu norite būti laimingi savaitę - auginkit gėles,
Jeigu norite būti laimingi metus - auginkit medžius,
Jeigu norite būti laimingi visą gyvenimą - auginkit vaikus.



Japonų išmintis:
iki 5 metų - vaikas karalius,
nuo 5 iki 15 metų - tarnas,
nuo 15 metų - draugas smile.gif
Atsakyti
Mes vaikuose vaikystę savo
Atrandame. Dar kartą leista
Sugrįžt pro aukštą kiemo klevą
į kraštą, prarastą ir keistą.

Kokie patiklūs paukščiams tampam,
Vandens aidams ir skruzdėlytėms...
Bet budi patirtis už kampo,
Prieina, petį mums palyti,

Ir dingsta švytinti malonė.
Užsiveria daiktai - tik žodžiai.
Ir žvelgiame šaltai iš šono,
Kam buvom atsidavę godžiai.

O pabandykime dar kartą
į vaiko ranką įsitverti!

/A. Bukontas/
Atsakyti
Galbut pasikartosiu, taciau sie zodziai man be galo grazus ir prasmingi (tiesa, zinau siu eiluciu ilgesni varianta, taciau pas mane uzrasuose butent sie) wub.gif

Jus galite atiduoti vaikams savo meile, bet ne mintis,
Nes Jie turi savasias.
Jus galite priglausti ju kunus, bet ne ju sielas,
Nes ju sielos gyvena rytojaus namuose, kuriu jus net svajose negalite aplankyti.
Jei galite, siekite buti i juos panasiais, bet nesistenkite juos padaryti panasius i save.
Nes gyvenimas neina atgal ir nesustoja vakaryksteje dienoje... (Kahlilis Dzibranas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minik: 02 gegužės 2008 - 15:08
Skaiciau siandien visa diena ir dainavau shirdimi 4u.gif
Atsakyti