Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios mintys apie vaikus





Fantastiska tema, thumbup.gif tik kazkodel primirsta,ar grazus zodziai baigesi?? : irnesakyk.gif
Paskaitykim kartu ir cray.gif
Atsakyti
Aš kai kažkur randu, tai visada ir čia parašau žodžius 4u.gif Bet shaiba, tu teisi, žodžiai po truputį baigiasi rolleyes.gif
Atsakyti
Oi tikrai, perskaičiau tą graudų ir negaliu sustoti verkus verysad.gif Na gal dar dėl to, kad savo mažiuką palikau mamai, kadangi susirgau ir nenoriu, kad jis užsikrėstų, tad dabar vakare taip liūdna, nes dar nė karto atskirai nemiegojom verysad.gif O sėdėdama perskaičiau žodžius apie motinystę, man taip jie patiko, tad pasidalnsiu juos su jumis:
"Džiaugiuosi pirmuoju vaiku. Norėčiau jį priimti kaip garbingą svečią, atvykusį iš tolimos šalies ir kalbantį kita kalba. Žiūrėdama į mažąjį atvykėlį su meile ir supratimu greitai išmoksiu jo kalbos. Jau greitai suprasiu, ką jis man nori pasakyti. Mane žavi ši maža būtybė ir aš visiškai pasineriu į motinos vaidmenį". wub.gif
Atsakyti
Autoriaus nezinau,bet grazu,gal patiks ir Jums

"Laiskas sunui"

Kol tu busi visai mazas ir kiekviename zingsnyje tykos pavojai,as tau nuolat kartosiu:
"Negalima". Kai tu ugtelsi ir tapsi sviesiaplaukiu,nenuorama berniuksciu,as sakysiu:"Ne-
reikia". Praeis dar keleri metai ir tau,uzsisklendusiam paaugliui,as draugiskai tepatarsiu:
"Nereiketu". Ir su baime lauksiu tos valandos,kai pirma karta istarsiu:"sunau,spresk pats.. ."


Siuos zodzius uzrasiau sunui i albuma,kai jis gime wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shaiba: 11 vasario 2008 - 23:57
QUOTE(shaiba @ 2008 02 12, 01:56)
Autoriaus nezinau,bet grazu,gal patiks ir Jums

        "Laiskas sunui"
 
    Kol tu busi visai mazas ir kiekviename zingsnyje tykos pavojai,as tau nuolat kartosiu:
  "Negalima". Kai tu ugtelsi ir tapsi sviesiaplaukiu,nenuorama berniuksciu,as sakysiu:"Ne-
  reikia". Praeis dar keleri metai ir tau,uzsisklendusiam paaugliui,as draugiskai tepatarsiu:
  "Nereiketu". Ir su baime lauksiu tos valandos,kai pirma karta istarsiu:"sunau,spresk    pats.. ."
 

    Siuos zodzius uzrasiau sunui i albuma,kai jis gime wub.gif  wub.gif  wub.gif

Esu buvus vienam seminare, kur buvo užduotis surašyti savo svajones. Ir patikėkit, dauguma suaugusių žmonių teparašė vos po keletą svajonių. Ir tada Algirdas Karalius ("verslo poligonas" įkūrėjas, seminaro vedantysis) paaiškino priežastį, kodėl suaugę žmonės tiek mažai beturi svajonių. Todėl, kad mes "užmušam" vaikuose norą svajoti, kartodami "nedaryk, neik, neimk, negalima" Visur tik neigimai... Žmogaus pasąmonėj tai užsifilsuoja: neik, nedaryk, negalima...
Aš ne žodžius kritikuoju, shaiba, neįsižeisk. Tiesiog pamąstymui parašau... Gal geriau skatinti "eik, tik būk atsargus", "daryk, tik pirma gerai pagalvok".
Atsakyti
Dukrai

Aš tau pasekčiau pasaką, kurioj
Nėra svarbių veikėjų. Kur tik juokas.
Atidaryčiau tau paveikslus tylumoj,
Kad tu visa, į juos įeit išmokus,

Galėtum būt spalvotame sapne,
Kuriam esi man už visus svarbiausia.
Ir net tada, kai užmiršti mane,
Svarbiausia - kad tu būtum laimingiausia.

Kad tau diktuotų ne sausus žodžius,
Kad mėnuo tau - didžiulis lobis būtų.
Ir kad visus žaliuojančius medžius
Mažoj širdelėj glaustum po truputį.

Kad žydintis jazminas patvory
Tau būtų sielos atspindys. Kad lauktų
Tavęs, dukryt, trapiais jausmais geri.
Ir kad tu niekad niekad neužaugtum...

Ir kai mažom raidėm ims naktį lyt,
Ir kai visi užmirš širdelės dainą,
Mes iškentėsim šį gyvenimą, dykryt.
Tu nebijok. Žinau - jis greit praeina.

R.Danys
Atsakyti
QUOTE(Kristina D. @ 2008 02 12, 09:20)
Dukrai

Aš tau pasekčiau pasaką, kurioj
Nėra svarbių veikėjų. Kur tik juokas.
Atidaryčiau tau paveikslus tylumoj,
Kad tu visa, į juos įeit išmokus,


                              R.Danys



wub.gif wub.gif wub.gif praėjusiame psl jau yra..skaitėm.. gražios eilės.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 12 vasario 2008 - 20:04
"neskubek,mama,as dar per maza,kad speciau pagal tavo zingsnius"
"paaiskink man,kaip atsiranda saule,kaip tokia didziule lampa reikia isjungti"
Atsakyti
Srendimas turėti vaiką be galo reikšmingas.
Tada apsisprendžiama visam laikui išleisti širdį iš kūno /Elizabet Stoun/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 13 vasario 2008 - 19:56
QUOTE(dije @ 2008 02 13, 19:56)
Srendimas turėti vaiką be galo reikšmingas.
Tada apsisprendžiama visam laikui išleisti širdį iš kūno /Elizabet Stoun/



aukso žodžiai
Atsakyti
Katė prisiriša prie namų,šuo-prie šeimininko,vaikas-prie motinos../../ thumbup.gif
Atsakyti
cray.gif
Dieve, kaip myliu savo dukryte wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krevete6: 14 vasario 2008 - 01:50